To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Teletubisie z telewizorkiem

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

nantu
Zastanawiam się czy warto tą zabawkę kupić, nie ukrywam, że cena nowej, jak dla mnie, trochę wygórowana, poluję na używaną,ale czy w ogóle warto? Mała lubi ta bajkę, ale czy zainteresuje się grającą maskotką, z przesuwanym tv..? nie mam pojęcia:( może Wasze dzieci mają takie i możecie coś na ten temat powiedzieć i doradzić?
OLA77
Lena miała. Telewizorek podobał jej się, ale nie było jakiegoś większego zachwytu. Ja bym nie kupiła:)
Madziulek
Kuba tez mial, ma nadal, ale teraz jest juz za duzy. Droga zabawka, ale ja kupilabym i 2 raz icon_smile.gif
Swojego czasu zabawki teletubisiowe cieszyly sie u Kuby duzym zainteresowaniem, a domek to juz w ogole byl hicior.
nantu
a więc 1:1:) czyli nadal jestem w punkcie wyjścia, może jeszcze ktoś ma/ miał i może się wypowiedzieć?
maania
Moja córka ma jednego od ponad roku i teraz drugiego dostanie icon_smile.gif Śpi ze swoją Po, zabiera na spacer itp. Telewizorek w brzuchu teletubisia przydaje się nam w wózku na przykład albo w samochodzie. Co prawda ja serdecznie już mam dość tej radosnej piosenki ale cóż- dziecko zachwycone.
agnese
jak mowimy o takim to ja mam https://allegro.pl/tomy-teletubis-z-telewiz...1991791841.html i u nas to była jedna z ulubionych zabawek - miałam dość muzyczki - dostał młody na roczek
nantu
no to nie ma już odwrotu;) Teletubiś Po upolowany dziś na allegro, teraz tylko czekam na reakcję dziecka na niego;)
katarakta
My mamy Tinky Winky ale wielkiego zachwytu nie bylo. Tzn radosc byla ale wolal usypiajaca Po ( co to usypianki gra i brzuszek jej swieci teczowo )
Tośka
CYTAT(OLA77 @ Wed, 14 Dec 2011 - 09:54) *
Lena miała. Telewizorek podobał jej się, ale nie było jakiegoś większego zachwytu. Ja bym nie kupiła:)


PodpisujÄ™ siÄ™ pod opiniÄ….
Tyśka bardzo mało się nim bawiła, choć w sklepie była zachwycona...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.