To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nigdy więcej

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

pati.n
Powiem tak, z własnego doświadczenia:

- NIGDY więcej nie zamówię w kwiaciarni internetowej bukiety na dzien matki - duzo zleceń, zero kontaktu-przyszło cos co było tak uschnięte, że mi realnie było wstyd że na tym figuruje bilecik z moim imieniem, dostrczony po czasie, czyli mama musiała zostac pól godziny dłużej w pracy - koszt bukietu 100zł -czyli jakbym posżła do zwykłej kwiaciarni to mam mega fajny bukiecik
- NIGDY więcej kalendarzy ze swoimi zdjęciami zamawianymi przez internet (poprzez znizkę z grupona). Zamówiłam diwe sztuki, najpier pisali, że trzeba osobno każy kod wpisywac, potem okazało się, że jak wpisałam osobno musze dwa razy płacic za wysyłkę. Osobno za każdy chodziaz ida razem na jeden adres. Zero kontaktu.

jak mi sie jeszcze cos przypomni to napisze, a jakie Wy macie odczucia w kwestii super ofert internetowych?
paula22
pati.n Co do kwiaciarni internetowych również nie polecam icon_sad.gif Miałam taki sam przypadek kwiaty nijakie a cena kosmiczna więc lepiej iść do kwiaciarni i samemu wybrać .
nemesia
z kwiaciarnią potwierdzam, lepiej stokrotki z ogródka zerwać icon_wink.gif
paula22
CYTAT(nemesia @ Fri, 16 Dec 2011 - 00:40) *
z kwiaciarnią potwierdzam, lepiej stokrotki z ogródka zerwać icon_wink.gif


Żeby one jeszcze zimą rosły 29.gif
Latte_macchiato
Ja dostałam, do pracy, piękny bukiet czerwonych róż .. kupione przez męża ale właśnie przez net.
Niemniej to był zwykły dzień w środku tygodnia, bez okazji. Może i dlatego.
krolewienka
CYTAT(Latte_macchiato @ Fri, 16 Dec 2011 - 17:04) *
Ja dostałam, do pracy, piękny bukiet czerwonych róż .. kupione przez męża ale właśnie przez net.
Niemniej to był zwykły dzień w środku tygodnia, bez okazji. Może i dlatego.


też dostałam kilka razy mega piękne kwiaty. ale żeby nie było tak słodko - raz dostalam takie, które mówiąc brzydko - zdechły tego samego dnia.

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.