To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

"Las Pafnucego" Chmielewskiej

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Magawit
Ratunku! Po 3-krotnej lekturze Pafnucego mamy z Olą ochotę na zmianę przygód kochanego żarłoka i jego przyjaciółki Marianny. Czy ktoś mógłby mi pożyczyć lub odsprzedać w rozsądnej cenie drugą część? Wszelkie koszty wysyłki biorę na siebie. Jestem w stanie zapłacić nawet za samo pożyczenie!!! Na allegro jest tylko w komplecie z 1 częścią za niebotyczną sumę 21.gif
Agnieszka AZJ
Mogę pożyczyć. Moja Ania też kochała Pafnucego nad życie, jej miś też miał tak na imię. Opisałam to na blogu.
Magawit
Agnieszko nie ukrywam, że liczyłam na Ciebie. Ale też nie śmiałam...
Pożyczając tę książkę, sprawisz mnie i mojej Oli największy prezent na Gwiazdkę. Głowę daję, że na "Las Pafnucego" ucieszy się bardziej niż na najfajniejsze klocki znalezione pod choinką z_choinka.gif

Już piszę prywatną wiadomość!!!

PS. Twój blog jest pierwszą stroną, na którą wchodzę przed służbowymi zakupami (kupuję książki dla dzieci).
katiek
Magawit a w bibliotece publicznej pytałaś? W mojej jest chyba 5 albo 6 sztuk Lasu Pafnucego.
Agnieszka AZJ
Magawit chyba sama jest bibliotekarkÄ… 06.gif
Magawit
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Fri, 16 Dec 2011 - 22:17) *
Magawit chyba sama jest bibliotekarkÄ… 06.gif


Bingo! I to w szkolnej icon_smile.gif I część kupiłam okazjonalnie, II części dostać nie mogę ani prywatnie, ani służbowo. W zaprzyjaźnionych bibliotekach też nie mają. W ogóle dzieci nie chcą czytać Pafnucego...pewnie za długi... Za to jak już poczytam na wabia głośno, to kolejki się po niego ustawiają 04.gif
katiek
Szkoda że tak daleko mieszkasz.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.