To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

lego minotaurus czy heroica fortaan

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Pysio
poproszÄ™ o opinie
Danale
CYTAT(Pysio @ Thu, 15 Dec 2011 - 17:56) *
poproszÄ™ o opinie

Heroiki nie znam.

Mielismy Minotaurusa,
chlopcy zagrali kilka razy ale to nie byl hit.
Figurki malutkie, jak lego, trzeba bylo ostroznie poruszac, zeby sie inne klocki nie obluzowaly

Z gier lego, to mysle ze Creationary moze byc fajne. Nie mamy, ale mamy ochote.
Danale
Filmik o Minotaurusie wprawdzie po niemiecku, ale mozna sobie troche wyobrazic.
pyzunia
Kuba ma grę Lego Harry Potter, ale muszę przyznać, że go nie zachwyciła (bardzo krótka i jak określił nudna)
Byłam kiedyś w empiku i tam polecono mi parę gier min Carcassone (super, można ją rozbudowywać) oraz Osadnicy z Catanu (tylko tutaj min liczba graczy to 3 osoby). Są to gry strategiczne, wymagają myślenia, w sam raz dla chłopców.
Polecam stronę magicgames.pl, może tam wybierzesz coś ciekawego.
nemesia
mojego synka gry lego też nie zachwyciły, lepsze zwykłe planszówki
ewita 77
No nie wiem, dla fanów klocków lego jakim jest mój starszy syn to fajna gra.Oprócz tego ,że można w nią pograć to jeszcze można z niej coś poskładać.Także ja, ją polecam.Graliśmy dość często w nią, całą czwórką.
edit;dopisze ,że chodzi mi o grę Minotaur.
mamami
Mymamt Creationary i niestety po pierwszym zachwycie poszła w kąt. Bawiliśmy sie nią jeden wieczór, teraz nikt nie ma ochoty do niej wracać.
madama
Mamy dwie gry lego, ale, tak jak piszą dziewczyny, jednorazowa rzecz, poszły w kąt bardzo szybko.
Dorotka
U mnie chłopaki maja kilka, mnie nie zachwycają przeciwnie raczej nudzą 43.gif wolę planszówki. Synki raz kiedyś wyciągną i chwile razem pograją.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.