To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

GAP w Polsce

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agnieszka AZJ
Czy ktoś wie, ile kosztują tam takie najbardziej klasyczne bluzy - z napisem GAP z przodu ? Dziewczyny moje wymyśliły, że chcą pod choinke dostac takie jednakowe, a ja nie wiem, czy mi się to w budżecie prezentowym zmieści 37.gif

Jakbym wiedziała, że nie, to bym sobie darowała jazdę do Arkadii w tym tygodniu, bo i bez tego mam sporo latania po sklepach
monte
Nie wiem, czy pomogę, bo patrzyłam tylko na dziecięce (rozmiar 116), ale takie klasyczne, grube z logo kosztowały 125zł.
Jak to się ma do dorosłych nie mam pojęcia.

W damskim oglądałam tylko jedną bluzę i ta kosztowała chyba ok. 300zł, ale to była bardziej kurtka, taka na grubaśnym futerku.
użytkownik usunięty
Ogólnie to nędza ten GAP w arkadii. Drogo, mały wybór. Zawiodłam się bo starszy uwielbia ich rzeczy.
Zelda
W Katowicach w Silesi tez maja otworzyć, ale sadząc po cenach np Tommy Hilfinger( ten sam sweter w stanach 49$ a w Polsce ponad 600zł) czy Calvin Klein(bluzka zwykła t shirt 9$ w polsce 260zł) gdzie przebicie na cenie w porównaniu np z Ny jest 8 krotne to raczej nie będzie to sklep dla mnie..
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.