To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Humanitarium, czyli pierwsza część Ogrodów Doświadczeń

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

użytkownik usunięty
[post usunięty]
Potwora
Hura Hura, na pewno pójdziemy.
ewabi
My też pójdziemy na pewno - tym bardziej, że to nawet nasza okolica.
Martwi mnie tylko, patrząc na stan finansów miasta i kruchość "wielkich inwestycji", czy projekt ma szanse dotrwać do kolejnych etapów.
Ale może pesymizm stąd, że w mojej pracy dziś był festiwal "Króla Dynamizmu" icon_wink.gif bo jak zawsze przy końcu roku, robi się nerwowo.
kasiazielonka
no to dzieki za informacje cieszymy sie każdym nowym miejscem do odkrywania:)
użytkownik usunięty
Ktoś już był? Warto?
Martwi mnie, że czas zwiedzania ograniczony jest do dwóch godzin, a kosztuje całkiem, całkiem icon_confused.gif
Potwora
Faktycznie strasznie krótko 37.gif

Ja w Libercu siedziałam cały dzień w podobnym miejscu i mało było icon_wink.gif
użytkownik usunięty
Już czytałam. Tekst bardzo na czasie.
Mafia
Też czytałam ten artykuł, samą stronę przeglądałam, bo planowałam wycieczkę, ale mam nieodparte wrażenie, że to miejsce gdzie zwiedzających nie chcą. icon_sad.gif Dlaczego jest limit czasowy zwiedzania. icon_sad.gif
wroc
link mi się nie otwiera - ktoś mógłby wkleić jakieś informacje?
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Potwora
Byliśmy! Maksowi bardzo się podobały warsztaty, tak bardzo, że zapragnął je powtórzyć w domu 37.gif ratunkuuu

Moje wrażenia: mało tego icon_wink.gif mam nadzieję, że w przyszłości poszerzą ofertę.

Jeszcze jedno: ciężko tam dojechać z niektórych zakątków miasta, mam tu na myśli wyprawę szkolną, widzę, że polecają tam dojazd pociągiem ale np. dla maksowej szkoły jest to kawałek Wrocławia i kilka przesiadek jak by nie patrzeć.
Mafia
Co prawda wyciągam stary watek, ale dopiszę dla tych, którzy dopiero planują.

Dojazd samochodem jest skandaliczny - polna dziurawa droga wzdłuż płotu i kurników.
Sala mulimedialna już nie funkcjonuje.
W czwartek zrobiłam rezerwację na sobotnie warsztaty - konkretne, a na miejscu się okazało, że ich nie ma, są inne. Nikt nas o tym nie powiadomił. 15latkowi zaproponowano w związku z tym warsztaty dla grupy wiekowej 6-9 lat. Dokonując rezerwacji podaje się numer telefonu, ale jak widać nie potrafią z tego skorzystać.

Sama wystawa jest naprawdę fajna, choć rozmiary nie są imponujące. Spędziliśmy tam dwie godziny na dobrej zabawie. Nikt nie wyganiał po dwóch godzinach, w sobotnie dopołudnie było bardzo mało zwiedzających.

Zdziwił mnie brak jakichkolwiek instrukcji czy opisów w innym języku niż polski. Byli z nami włosi i niewiele skorzystali, bo niczego nie przeczytali.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.