To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Badanie wÄ…troby

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

lena77
pare miesiecy temu zalozylam watek poswiecony u*****liwie pojawiajacym sie przebarwieniom na mojej skorze. dzis przyszlo mi do glowy, ze moze ja mam chora watrobe bo dzis (wczesniej nie odczuwalam zadnego bolu w tej okolicy)nieco zaczela mnie pobolewac. poza tym jak zaczelam troche czytac o objawach chorej watroby to przeczytalam o wodobrzuszu a ja mam bardzo czesto powiekszony brzuch. wczesniej robilam proby watrobowe, z ktorych nic zlego nie wynikalo. ale moze powinnam jakies inne badania zrobic, usg?
jakie musze zrobic kompleksowe badania, by wykluczyc chorobe watroby albo upewnic sie, ze cos jej dolega?chce je zrobic we wlasnym zakresie, nie bede wiec chodzic do lekarza po skierowanie. planuje pojsc do specjalisty od razu z wynikami i to tez prywatnie.
KM
nie wiem czy są bardziej szczegółowe niż próby wątrobowe i jednocześnie nieinwazyjne metody, mój mąż po kiepskich wynikach miał robioną biopsję
KM
aha zmiany skórne mogą być też od wystawiania się na słońce przy okazji brania niektórych leków lub przy zaburzeniach hormonalnych
mojej koleżance możno zsypało plecy dużymi piegami po tym jak solidnie przesadziła z lekami przeciwbólowymi
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.