To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

za moja siostre Anete86 i jej synka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Silije
Mam urodziny w ten sam dzień co Kacperek.
Tym bardziej ślę moją modlitwę.
icon_biggrin.gif
Silije
Mam urodziny w ten sam dzień co Kacperek.
Tym bardziej ślę moją modlitwę.
icon_biggrin.gif
Fiefiora
Trzymam za Kacperka nadal!
agarad
Również nadal trzymam kciuki i myślę icon_smile.gif
Zelda
Kacperku trzymam kciuki za Ciebie bardzo mocno icon_smile.gif
cydorka
mocno trzymam
ania_411
dostalam dzis takiego smsa od siostry 06.gif

wczorajsza trasa wytyczona z problemami przemierzona! (dwa razy popsulo im sie auto!!)
dzis wtajemy rano, a tu wszystko zajebane na bialo!
juz jedziemy do szpitala, maly spiewa tra-la-la-la:)
mama nerwa ma wielkiego, bo wie co czeka jej synka biednego.
tata drajwer nic nie gada, chyba gniecie jego zgaga.
tak w tym sniegu sie kulamy no i wszystkich pozdrawiamy!

03.gif jak widac, mimo wszystko humory ich nie opuszczaja;)
agarad
CYTAT(ania_411 @ Wed, 15 Feb 2012 - 10:05) *
dostalam dzis takiego smsa od siostry 06.gif

wczorajsza trasa wytyczona z problemami przemierzona! (dwa razy popsulo im sie auto!!)
dzis wtajemy rano, a tu wszystko zajebane na bialo!
juz jedziemy do szpitala, maly spiewa tra-la-la-la:)
mama nerwa ma wielkiego, bo wie co czeka jej synka biednego.
tata drajwer nic nie gada, chyba gniecie jego zgaga.
tak w tym sniegu sie kulamy no i wszystkich pozdrawiamy!

03.gif jak widac, mimo wszystko humory ich nie opuszczaja;)


I tak trzymać icon_smile.gif
Mi
W takim razie trzymam kciuki by leczenie przebiegło ŚPIEWAJĄCO !!!
icon_biggrin.gif
Pilawianka
Trzymam mocno za dzielnego Kacperka !
ania_411
kacperek wczoraj wieczorem znowu wrocil do domku, trzy dni kroplowek przelecialy jak przeciag;)

biedaczek tylko apetytu nie ma, potrzeba wiele prob i cierpliwosci zeby zjadl lub wypil cokolwiek.......
malgosia1968
Kacperku ciocia Małgosia z Forum cały czas trzyma za Ciebie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
captain.jmw
Kacperku, jesteś śliczny i bardzo, bardzo dzielny, życzę Ci duuużooo zdrówka!
milutka
Dzielny mały Rycerz icon_smile.gif
Aneta 86
Czesc dziewczynki wpadam tylko na chwilkę aby podać numer KRS aby oddać 1 % podatku na Kacperka ( mam nadzieję że nie wszyscy się już rozliczyli icon_wink.gif )

KRS 0000283567 KACPER T

Jak tylko znajdę chwilkę to napiszę dokładnie co u nas icon_wink.gif A od Przyszłego poniedziałku będe miała sporo ''czasu wolnego'' bo rezygnuję z pracy i idę na wychowawczy icon_wink.gif
pcola
Trzymam kciuki Kacperku &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& !
malgosia1968
Kacperku Wszystkiego Najlepszego z okazji Twoich pierwszych urodzin
dużo zdrówka Ci życzę i szybkiego powrotu do zdrowia
żebyś zawsze był tak uśmiechnięty jak na tych zdjęciach
a za rok Twoja choroba była już tylko wspomnieniem
ania_411
malgosiu dziekujemy za zyczenia!! tu foto z imprezy, poczestuj sie prosze tortem;)





a juz jutro......kolejny wyjazd do warszawy 41.gif zawsze wtedy, kiedy kacper zaczyna odzyskiwac apetyt i dochodzic do siebie bo poprzedniej chemi, czas na kolejna 32.gif


z dobrych wiadomosci to takie, ze kacperka przygarnela pod swoje skrzydla fundcja boza krowka z chojnic. pomoze to jego rodzicom na pozyskanie dodatkowych srodkow na wyjazdy do warszawy, bo niestety ich oszczednosci topnieja z dnia na dzien a terapia potrwa jeszcze dlugo, dlugo 32.gif
tu link do strony, historia choroby kacperka, mozna jeszcze raz przeczytac jak to bylo, dolaczone sa tazke dokumenty ze szpitala.


i jeszcze raz dziekuje wam wszystkim za wsparcie, modlitwy i cieple mysli!
Agulka 333
Trzymam kciuki za malutkiego Kacperka i życzę mu z okazji urodzinek dużo zdrowia &&&&&&&&&&
annad
Kacperku jestes slicznym i silnym chłopcem. Wiele juz przeszedłeś i dasz rade wygrac tę wojnę! Buziaki
Aneto jeśli bys czegos potrzebowała pisz...jestesmy w końcu mamai z sąsiednich watków ciążowych i musimy sobie pomagać! Buziaki dla Kacperka, modlę sie za niego każdego dnia!
malgosia1968
co słychać u "naszego" Kacperka?
agarad
Kacperek teraz przechodzi ospÄ™ icon_sad.gif
malgosia1968
to &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& zaciskam jeszcze mocniej i dużo zdrówka dla Kacperka
pcola
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& dla Kacperka
gosiagosia
trzymam kciuki, zeby szybko minelo bez powiklan &&&&&&


duzo sil dla rodzicow!
ania_411
dziekujemy za zainteresowanie kacperkiem:)


a wlasciwie to juz po ospie. aneta byla z malym w poniedzialek w przychodni i pediatra stwierdzila, ze nic nowego juz sie nie wykluwa i stare pryszcze juz zasychaja wiec pojechali do warszawy na kolejna chemie. mieli jechac w zeszlym tygodniu ale wlasnie przez ospe wszystko sie przesunelo.


podczas poprzedniego pobytu w CZD kacper mial robiona tomografie glowy, ktora nie wykazala zadnych zmian po operacji brawo_bis.gif jednak anecie caly czas sen z powiek spedza kregoslup malego, na ktorym rowniez moga pojawic sie zmiany. niestety rezonans maja przewidziany dopiero na polowe lipca. mogliby zrobic szybciej ale musza miec skierowanie od neurologa lub onkologa a takiego nikt nie chce im wydac uwazajac, ze skoro nic zlego nie dzieje sie z kacprem nie ma sensu takiego badania robic icon_rolleyes.gif prywatnie rezonans kosztuje 1500 zl a na to zwyczajnie w tej chwili ich nie stac 13.gif
aneta boi sie, ze zmiany na kregoslupie mogly sie juz pojawic i ze chemia ktora maly teraz przyjmuje nie daje rezultatow. i byc moze zwyczajnie do lipca beda tracic czas a ten w przypadku kacpra jest istotnie wazny 32.gif
ot, takie rozterki matki chorego dziecka 32.gif

gosiagosia
a prywatnie na kiedy bylby termin ?

jak lekarz nie chce dac skierowania, to chcijcie miec odmowe na pismie i z tkaim pismem mozna wtedy uderzyc dalej.
ania_411
gosiagosia a nie wiem na kiedy, na juz chyba. siostra ma znajoma w jakims szpitalu w poznaniu i tam sie dowiadywala.....
uderzyc dalej tzn gdzie?
gosiagosia
nie wiem, jakas skarge do nfz napisac. przeciez MR tez by nie bylo, dopoki nie bylo objawow co nie znacyz, ze nic sie nie dzialo i nie mozna byloby wtedy juz leczyc. lekarz powinien najbardziej wiedziec, ze nowotrowy na poczatku moga nie dawac zadnych objawow. wiem, ze to trudne ale moze jedna warto zawalczyc. a jak lekarz bedzie odmawial to poprosic o odmowe z formie pisemnej.

nie ma mozliwosci, zeby jakas zrzute zrobic wsrod rodziny i znajomych? ja bym Wam chetnie pomogla jakbym miala pieniadze ;/
ania_411
lece, pedze zameldowac bo siostra mi tu wiadomosci z warszawy przysyla. jednak znalazl sie w CZD wczesniej termin na rezonans magnetyczny glowki i kregoslupa kacperka icon_biggrin.gif wiec dziewczyny! 7 maja wielka mobilizacja, trzymanie kciukow bardzo wskazane;) i 3 lipca tez rezonans sie odbedzie, pani doktor przypomnialo sie, ze tak malym dzieciom zawsze robia kontrole zagrozonych miejsc czesciej;)
Edi Zet :)
Trzymam kciuki za Małego Kacperka icon_smile.gif
dorsim
i ja trzymam kciuki za Kacperka i za dobre wyniki rezonansu &&&&
AmiLa
Rowniez trzymam z calych sil!!!
Zelda
trzymam:)będzie dobrze!
Dabriza
trzymam kciuki mocno!
malgosia1968
za jutrzejszy rezonans &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
agarad
Dobrze, że to już dziś szczęśliwa "7" i nie musicie czekać do lipca

Anetko trzymam kciuki za to aby dzisiejsze informacje były takie jakie chcesz usłyszeć icon_smile.gif Ściskam Was mocno!!!
Edi Zet :)
Ja też o Was myślę....
As-ia
trzymam mocno &&&&&&&&&&
ania_411
trzymajmy kciuki z calych sil, rezonans juz dzis! wyniki niestety dopiero przy nastepnej chemii......no chyba, ze aneta zadzwoni do centrum za kilka dni, ale nie wiem czy udzielaja takich informacji przez telefon. wiec musimy uzbroic sie w cierpliwosc.


kacperku &&&&&&&& badz dzielny!
dorsim
cały czas pamiętam o Kacperku i mocno trzymam kciuki &&&&
Jania
trzymam kciuki &&&&&&&&&&& musi byc dobrze!
ania_411
dziekujemy za kciuki!

kacperek z mama juz w domku. jak zwykle dzielnie oboje zniesli kolejna chemie i rezonans.....a wyniki jednak jutro, wiec kciukow nie puszczajcie&&&&&&& musi byc dobrze, wierze ze chemia dziala poprawnie i nie ma zadnych zmian ani na kregoslupie ani na glowce blagam.gif blagam.gif blagam.gif
Edi Zet :)
Trzymam nieustannie...
Fiefiora
Zaciskam jeszcze mocniej!
renata19750702
dokładam swoje &&&&& niech będzie dobrze!
AmiLa
rowniez trzymam z calych sil!! &&&&&&&&&&&&&
pcola
Trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& !
aajka
Trzymam i ja &&&&&&&
ania_411
niespodzianka;) wyniki sa juz dzis 06.gif



KACPEREK NIE MA ZADNYCH ZMIAN NA KREGOSLUPIE I GLOWCE brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

NIC NIE ODRASTA I NIC NIC NOWEGO NIE ROSNIE impreza.gif

CHEMIA DZIALA, JEST DOBRZE 06.gif



dziekujemy za kciuki i cieple mysli.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.