To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

za moja siostre Anete86 i jej synka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Helena
super icon_smile.gif
malgosia1968
Aneta super wieści, dzielny Kacperek, jesteście zawsze w moich myślach i modlitwach
makarena
Ja tez bardzo czekałam na informacje, co u was...
Ogromnie się cieszę, że leczenie przynosi oczekiwany efekt i oby juz tak zostało!
ania_411
nie wiem dlaczego Aneta sie jeszcze nie pochwalila, moze sie boi i nie chce zapeszac;)
napisze krociutko za nia: Kacperek w lipcu przyjal ostatnia chemie, po rezonansie kontrolnym okazalo sie ze jest czysty brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif teraz jezdza jeszcze do CZD co 6 tygodni na kontrole, poki co jest dobrze i oby tak zostalo!
Maly rozwija sie prawidlowo, ale czekaja ich jeszcze wizyty u specjalistow zeby wykluczyc ewentualne skutki uboczne chemii.



Prawda ze sliczny z niego chlopiec 02.gif

Helena
Super icon_smile.gif
moko.
ÅšLiczny, dzielny rycerzyk.

Rany, wzruszyłam się icon_sad.gif
Dabriza
Wspaniałe wieści!
I kawaler przystojny:)
ania.m
Brawo Kacperek!
Super wiadomość - a tak się nawet zastanawiałam dlaczego Aneta tak długo się nie odzywa!
malgosia1968
super wieści, cieszę się razem z Wami brawo_bis.gif brawo_bis.gif
Kacperek jest ślicznym chłopcem
dorsim
Nawet bardzo śliczny z niego chłopiec !! icon_smile.gif

Super wieści i oby już tak zostało na zawsze, z całego serca im tego życzę !! Również się wzruszyłam.


edit. błąd
semi
Wspaniale:)). Rośnij zdrowo Kacperku!Śliczny z Ciebie chłopczyk.
Pilawianka
Åšliczny i baaardzo dzielny!
Wspaniałe wieści.
Aneta 86
witam,
Przepraszam ze nic nie pisałam ale jest dokładnie tak jak pisze Ania. Nie chce zapeszać. Wszystko to przez co przeszliśmy i to co przeżyliśmy w ciągu tych prawie dwóch lat nadal jest tak blisko nas... Ja wiem że trzeba żyć dalej i cieszyć sie tym co mamy. I naprawdę sie cieszymy i na każdym kroku dziękujemy Bogu że wszystko sie tak skończyło. I prosimy Boga aby Choroba Kacpra już nigdy do nas nie wróciła. Jednak wiele moich znajomych z onkologii tam wraca i to z nawrotem jeszcze silniejszym i mocniejszym.... I pomimo że u nas jest tak dobrze to ja myśle ciągle o tamtych...
karoleenka
ale się wzruszyłam:)
Kacperku, żebyś już zawsze był zdrowy &&&
malgosia1968
Aneta ja wiem o czym Ty piszesz, przy tej chorobie trzeba być bardzo czujnym
ale teraz są dobre wyniki, choroba się zatrzymała i z tego się cieszmy
pozytywne myślenie daje nam komfort i przewagę nad tą chorobą

ania_411
Pamietacie nas jeszcze? Dlugo nas tu nie bylo, bo nie bylo o czym pisac;) Kacperek rosl zdrowo, co kilka tygodni jezdzili na badania kontrolne do CZD, Aneta wlasnie wrocila do pracy, az tu w srode........
........po kontrolnej tomografii okazalo sie, ze guz odrosl icon_sad.gif w tym samym miejscu, jest juz duzy 3x3 cm. Kacper przeszedl juz wszystkie badania, jest kwalifikowany do operacji. Ta ma sie odbyc w poniedzialek lub wtorek, Aneta zostala z Kacprem w Warszawie i czeka na telefon......

Po raz kolejny prosze o kciuki, modlitwy i cieple mysli. Czeka ich walka od nowa, tyle ze tym razem Kacper nie jest juz niemowlakiem. Ma trzy i pol roku, pewnie nie za bardzo rozumie co sie dzieje ale na pewno jest swiadomy ze cos niedobrego:(
Agnieszka_82
O matko ! Tak bardzo Wam współczuję icon_sad.gif czemu te wstrętne choroby wracaja icon_sad.gif
Życzę dużo dużo sił i zdrówka dla Kacperka !
ania.m
Oczywiście, że pamiętamy! Ostatnio nawet się zastanawiałam, co u nich słychać, bo nie widać było Anety na forum...

Trzymam kciuki! Musi być dobrze! Kacperek to silny chłopiec!
Pilawianka
Kacperku walcz!
Dużo sił wam życzę.
Bardzo mi przykro, że musicie znów przez to przechodzić. Tak nie powinno być icon_sad.gif
Honey*
trzymam kciuki
ze też dzieci musza tak cierpieć icon_sad.gif
Tamara79
Kacperku zaciskam kciuki, musi być dobrze.
moko.
Trzymam kciuki!
Adriannna
Ja rowniez trzymam kciuki za pomyslnosc operacji i jak najszybszy powrot do zdrowia. Duzo sily dla rodzicow i reszty rodziny.
bb
O matko. Trzymajcie sie dzielnie a my bedziemy trzymac kciuki za operacje I leczenie.
malgosia1968
będę trzymać za Kacperka &&&&&&&&&&&&&& bardzo ale to bardzo mocno
Dabriza
Bardzo mocno wspieram...aż nie wiem co napisać-bardzo mi przykro , że znowu ten koszmar wrócił-wierzę ,że Kacperek sobie z nim poradzi!
agnese
icon_sad.gif kciuki i dużo siły życzę
amania
Cholera icon_sad.gif Jakby mało już przeszli.
Kciuki oczywiście trzymam.
Zelda
Trzymam bardzo bardzo mocno!!!
A_KA
Zaciskam kciuki z całych sił!! &&&&&
Filip_inka
Kciuki mocno zaciśniete &&&&
Marta M
trzymam &&&
Agnes84
Trzymam kciuki!
malgog
nie wiem co napisac
miało byc juz wszystko dobrze...i będzie
pomodlÄ™ sie za zdrowie Kacperka
milutka
Trzymam kciuki &&&
dorsim
I ja mocno trzymam kciuki &&&&&&&&&&&

Również pomodlę się za Kacperka przytul.gif
mama_do_kwadratu
Myślę o Kacprze.
komunikacja24
Przeczytałam wszystko od pierwszej strony bo nie znałam waszej historii...
Beczę jak bóbr,przede mną wielki brzuchol ciążowy i się zastanawiam,że takie świństwo moze się rozwijać już w brzuchu...To takie niesprawiedliwe icon_sad.gif

Mocno,mocno trzymam za Was kciuki.
chyka
Trzymam kciuki &&&&&&&&&
gosiagosia
trzymam mocno kciuki! i ponownie duzo duzo sily dla Kacperka i rodzicow!
agniesha
My również wszyscy w domu trzymamy kciuki za Kacpra.
Trzeba wierzyć, że będzie dobrze.
Poproszę mojego Filipka aby wstawił się tam na górze za nim.
ania_411
Kto ma jeszcze wolne kciuki? Operacja w pondziałek. Zacisniecie?
jujka
Ania, ja nie wiem, co napisać... nie mam pojęcia. Trzy razy pisałam, trzy razy kasowałam. Ale jestem...
monte
CYTAT(ania_411 @ Wed, 02 Jul 2014 - 16:38) *
Kto ma jeszcze wolne kciuki? Operacja w pondziałek. Zacisniecie?

Z całych sił! Trzymajcie się.
anetadr
Trzymamy!

A.
szczurki2
Zaciśnięte
malgosia1968
CYTAT(ania_411 @ Wed, 02 Jul 2014 - 16:38) *
Kto ma jeszcze wolne kciuki? Operacja w pondziałek. Zacisniecie?

Ania moje &&&&&&&&&&&& i modlitwę Kacperek ma zapewnioną zawsze o każdej porze dnia i nocy.
dorsim
CYTAT(ania_411 @ Wed, 02 Jul 2014 - 16:38) *
Kto ma jeszcze wolne kciuki? Operacja w pondziałek. Zacisniecie?


i ja zaciskam kciuki bardzo, bardzo mocno &&&&&&&&
bb
Zacisnelam od teraz. Musi sie udac.
OLA77
moje również zaciśnięte!!!!!!!!!!!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.