To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

fajny prezent dla dwulatka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

grzałka
bo ja już nie pamiętam
dwulatek oczywiście jak większość obecnych maluchów ma wszystko i niczym się nie bawi, a trzeba mu kupić prezent na urodziny- co jest teraz na topie dla dwulatków?
A_KA
Junior Colorino
Zestawy klocków Wader (np. dla chłopca garaż)






Izzy

Myślę, że fajny zestaw Lego jest dobrym pomysłem.
Dirty Diana
Lego duplo, książki, klocki drewniane, samochody oraz płyty z piosenkami.
Mój dwulatek potrafi bawić się spokojnie ponad godzinę, jeżdżąc samochodem(resorakiem) oraz budując przy mojej pomocy garaż z klocków. Książki też są rewelacyjne w naszym przypadku, czytanie i pokazywanie to dla nas świetna zabawa. Płyty dobrze sprawdzają się zarówno w domu, jak i podróży. Lecą w tle zabawy lub są główną atrakcją, kiedy np. tańczymy.
edit. styl
agabr
Zoska dostala takie cos od Gwiazdki , absolutny hit

https://merlin.pl/FantaColor-Junior-mozaika...206,973723.html
agabr
A jeszcze sobie przypomnialam , ze na drugie urodziny Jedrek dostal kolejke Ikeii i byl zachwycony.b
A_KA
CYTAT(agabr @ Mon, 26 Dec 2011 - 19:34) *
Zoska dostala takie cos od Gwiazdki , absolutny hit

https://merlin.pl/FantaColor-Junior-mozaika...206,973723.html


Junior Colorino to to samo (nasze sÄ… Revensburger). Adam zachwycony.

Klocki drewniane mogą być, choć u nas nie są żadnym hitem. Mam nadzieję, że Młody dorośnie do nich. Na razie jest średnio zainteresowany...

grzałka
ale czy ten junior colorino będzie w smyku, oto jest pytanie, bo mi na piątek potrzebne...

kolejkę drewnianą to pewnie dostanie od nas tak bez okazji, bo mamy całe pudło, no a lego też ma dużo
książeczki też dostanie w spadku po moich dzieciach
cydorka
CYTAT(agabr @ Mon, 26 Dec 2011 - 19:34) *
Zoska dostala takie cos od Gwiazdki , absolutny hit

https://merlin.pl/FantaColor-Junior-mozaika...206,973723.html

o tak popieram, popieram
młodszy dostał w ubiegłym roku i to był hicior, do dziś wyciąga żeby układać, choc teraz wymyśla już sam wzory
cyd
cydorka
CYTAT(grzałka @ Mon, 26 Dec 2011 - 20:40) *
ale czy ten junior colorino będzie w smyku, oto jest pytanie, bo mi na piątek potrzebne...

kolejkę drewnianą to pewnie dostanie od nas tak bez okazji, bo mamy całe pudło, no a lego też ma dużo
książeczki też dostanie w spadku po moich dzieciach

tego nie wiem, ja kupowałam przez net
cyd
agnese
piaskolina- u nas na 2 latka było hitem
aga_mama
A może coś takiego? Hania dostała tą grę pod choinkę, na razie układa klocki bez instrukcji, ale lubi się nią bawić.
gosiagosia
Szymek na 2 lata dostal klocki w takiej wielkiej skrzyni, ok 2tys elementow. nie pamietam tylko nazwy, ale pamietam ze bawilismy sie cala rodzina dlugie miesiace. wstawialam nawet zdjecia piramid wtedy, jakie budowalismy.
zaraz poszukam





klocki nadal sa w uzyciu
grzałka
no imponujace icon_biggrin.gif

młody w sumie klocki ma, ma też duzy zestaw ciastoliny

oglądałam to Colorino Ravensburg, ale nie wiem czy to jest to- od 3 lat ma być?

aga-mama bardzo fajne to co pokazałaś
LadyCaro
Polecam zestawy do układania autostrad z Wadera, Kid Cars chyba się to nazywa. Maks bawi się tym odkąd skończył roczek i końca nie widać. Najlepsza zabawka jaką mieliśmy.
A_KA
CYTAT(grzałka @ Thu, 29 Dec 2011 - 16:20) *
oglądałam to Colorino Ravensburg, ale nie wiem czy to jest to- od 3 lat ma być?



Nasze jest od 2 lat. Dokładnie TAKIE

Dzień i noc Granny też mamy. Jednak nie spotkała się aż z takim zainteresowaniem. Myślę, że Młody jest za młody jeszcze. Owszem powkłada klocki na paliki, ale to zabawa na chwilkę tylko. Z książeczki jeszcze nie bardzo umie korzystać.
mama_do_kwadratu
CYTAT(agabr @ Mon, 26 Dec 2011 - 20:34) *
Zoska dostala takie cos od Gwiazdki , absolutny hit

https://merlin.pl/FantaColor-Junior-mozaika...206,973723.html



hej

po roku prawie, kupujÄ™ prezent dla dwulatki
czytałam gdzieś, że te stojaczki są niepraktyczne, przewracają się podobno, tak Agnieszko?

Może ktoś ma tę wypaśną walizeczkę? icon_wink.gif

https://allegro.pl/quercetti-ukladanka-fant...2692403125.html
kalarepa78
Mamo, a może ta książka?
mlovea
Mamo, a mały lubi rysować/malować. Może takie kredki/farby? https://pokojmajki.pl/aktualnosci/kredki-pa...wodne-w-jednym/ Znam co najmniej trzech chłopców w podobnym wieku, któzy je uwielbiają.
Adriannna
CYTAT(mama_do_kwadratu @ Fri, 12 Oct 2012 - 19:34) *
hej

po roku prawie, kupujÄ™ prezent dla dwulatki
czytałam gdzieś, że te stojaczki są niepraktyczne, przewracają się podobno, tak Agnieszko?

Może ktoś ma tę wypaśną walizeczkę? icon_wink.gif

https://allegro.pl/quercetti-ukladanka-fant...2692403125.html


Ja też jestem na etapie szukania czegoś dla młodszej. Widziałam to to i u nas, ale zrezygnowałam z obawy że małą wpakuje sobie te elementy do buzi. Sophie swego czasu przez tego typu zabawkę nie wylądowała o mało po "drugiej stronie". Nie jest to to niebezpieczne???
agabr
wiec tak stojak jest imo totalnie zbedny , Ada nawet jak sobie wpakuje do buzi to nie ma szansy na przelkniecie czy zachlysniecie , bo one sa naprawde duze (mowie o tych pierwszych).b
mlovea
Adrianna, my też mamy coś na podobę. Nie było niebezpiecznych sytuacji. Ale moja córka z tych, co nie wkłada niepotrzebnych rzeczy do buzi.
mama_do_kwadratu
CYTAT(kalarepa78 @ Fri, 12 Oct 2012 - 22:12) *
Mamo, a może ta książka?

książka mnie zaintrygowała, macie ją?
mama_do_kwadratu
CYTAT(agabr @ Sat, 13 Oct 2012 - 00:11) *
wiec tak stojak jest imo totalnie zbedny , Ada nawet jak sobie wpakuje do buzi to nie ma szansy na przelkniecie czy zachlysniecie , bo one sa naprawde duze (mowie o tych pierwszych).b

czyli biorę icon_wink.gif dzięks
kalarepa78
CYTAT(mama_do_kwadratu @ Sat, 13 Oct 2012 - 03:13) *
książka mnie zaintrygowała, macie ją?



Tak, Krzyś dostał jako niespełna czterolatek i pokochał, Piotruś uwielbia ją już teraz.
mama_do_kwadratu
CYTAT(kalarepa78 @ Sat, 13 Oct 2012 - 17:08) *
Tak, Krzyś dostał jako niespełna czterolatek i pokochał, Piotruś uwielbia ją już teraz.

nabyłam i książkę i układankę

dzięki, na Was zawsze można liczyć icon_smile.gif
mama_do_kwadratu
książka dotarła- jest rewelacyjna, podobała się nawet mym dwunastolatkom icon_smile.gif
Agnieszka_82
Kupiłam w Empiku polecaną książkę icon_smile.gif wg mnie bardzo fajny pomysł. Martyna dostanie ją na Gwiazdkę i ciekawa jestem czy równiez przypadnie jej do gustu icon_smile.gif
Joka
Podpowiedzcie jeszcze, co można kupić dwulatce.
Zbliżają się urodziny młodszej i wszyscy pytają, co mają jej kupić, a ja mam pustkę w głowie.
Jak to zwykle bywa, ma dużo zabawek po starszej siostrze i naprawdę zaczyna mi brakować pomysłów.
Od nas dostanie rowerek biegowy, babcia już kupiła jakąś książkę z płytą, bo Lila uwielbia śpiewać i tańczyć.
Wspomnianą wcześniej książkę Herve Tullet'a już mamy. Teraz chyba skusimy się na jego drugą pozycję https://www.matras.pl/turlututu-a-kuku-to-ja.html i to na tyle moich pomysłów.
Na Mikołaja dostała lego duplo, na święta mozaikę, też z tego wątku. Rany, pomóżcie.....icon_smile.gif
Agnieszka AZJ
CYTAT(Joka @ Sat, 26 Jan 2013 - 22:18) *
Na Mikołaja dostała lego duplo, na święta mozaikę, też z tego wątku. Rany, pomóżcie..... icon_smile.gif


Lego Duplo można kupowac nie raz icon_wink.gif Nasza chrzesnica dostała od nas jeden zestaw na urodziny, drugi pod choinkę, a na następne urodziny dostanie trzeci.

Przyznam się do wariactwa, ale już jej kupiłam taki zestaw na urodziny, które ma za parę miesięcy 37.gif Ale trafiłam na promocję i bałam się, że przed terminem urodzin juz tego zestawu nie dostanę.

Moje córki przez lata uzbierały całą skrzynkę klocków DUPLO i sporo figurek, zwiarzątek, miały też domek z mebelkami. To dawało nieograniczone mozliwości zabawy.
kalarepa78
Popieram Agnieszkę. A jak nie duplo, to może:



albo "Ulicę Czereśniową"? (mam problem z wstawieniem obrazka). Albo geomagi? Albo coś tego typu
Joka
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Sat, 26 Jan 2013 - 22:51) *
Lego Duplo można kupowac nie raz icon_wink.gif

A to ja wiem, tylko jakoś u nas szału nie ma icon_sad.gif Mamy jeszcze jakieś zestawy w domu, kupowane wcześniej dla starszej, ale jakoś klocki są raczej rzadko w użyciu. Chociaż faktycznie może przejrzę te zestawy i coś wybiorę.
ania_wawa
Ja z doświadczenia polecam polecam klocki drewniane Eichhorn lub jakieś zabawki edukacyjne. Na rynku jest duży wybór. Moje bawiły się właśnie klockami. Ostatnio znalazłam stoliczek edukacyjny. Świetna zabawka. Odpowiednia wysokość i mnóstwo rozmaitych funkcji interaktywnych.
Pozdr,
Ania
mama_do_kwadratu
Kalarepa, ta stonoga SUPER! I "Miasteczko Mamoko" też.
Chyba niniejszym mianuję Cię mym najlepszym doradcą w kwestii prezentów dla mojej Chrześniaczki icon_smile.gif
Dzięki!
kalarepa78
Dzięki, Mamo2 icon_smile.gif Ale wiesz, to nie do końca moja zasługa, bo mam suflera
Musze Cie tylko ostrzec, że ta stonoga ma taki feler, ze pomarańczowy kolor w rzeczywistości wyglada gorzej niż na zdjeciu. ALe to może to tylko wada naszego egzemplarza.
Joka
O, mnie też się podoba stonoga icon_smile.gif
Geomagi do przemyślenia.
Dzięki Kalarepa za pomysły
mama_do_kwadratu
OK, chrześnica kończy 3 lata. Proszę o pomoc icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.