To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Murzasichle

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

KM
W końcu stanęło na Murzasichlu. Mamy szanse na spotkanie jakiejś forumki? Zaklepałam noclegi w pewnym miejscu, wpłaciłam zaliczkę, a teraz jak dzwonię to pani wyjątkowo niemiła 21.gif No ale już po ptokach, mam nadzieję, że ona ma tylko taki styl bycia, a warunki i jedzenie będą ok.
Laluna
Uwielbiam góry, ale jeśli mam być szczera to pierwszy raz słyszę o tej miejscówce. Niby blisko Zakopanego ale nigdy wcześniej nie słyszałam. Będzie zatem miło, jak po powrocie zdasz relacje i wkleisz fotki icon_smile.gif

Udanego wypoczynku!
Agnes-3
Jezdzilam z grupami do Murzasichla do Pani Marysi.Nie wiem czy nazwe osrodka moge podac 43.gif Pania Marysia cudna, ciepla kobieta.Pyszne jedzenie, pokoje czysciutkie.Dla nas wazne bylo zmiescic tam cala grupe i to ze ma parking gdzie autokar sie miesci 29.gif
Laluna
Ah, miejscówki z ulubioną Góralką są najlepsze icon_smile.gif

Ja mam taką w Białce Tatrzańskiej, ale nawet jak bym chciała to nie pamiętam nazwy pensjonatu.
KM
Agnes, możesz i tutaj podać namiary na panią Marysię, a jak nie, to prześlij mi prosze na priva, będziemy mieli awaryjny kontakt.
tormenta
my jedziemy w sierpniu... do Toski icon_smile.gif
rysa154
tez mam sprawdzone namiary, bylismy z tamtym roku w super miejscu....
domi
CYTAT(Agnes-3 @ Mon, 02 Jan 2012 - 23:40) *
Jezdzilam z grupami do Murzasichla do Pani Marysi.Nie wiem czy nazwe osrodka moge podac 43.gif Pania Marysia cudna, ciepla kobieta.Pyszne jedzenie, pokoje czysciutkie.Dla nas wazne bylo zmiescic tam cala grupe i to ze ma parking gdzie autokar sie miesci 29.gif

Jak wszyskto takie cudowne to możesz podać, jak najbardziej. przynajmnije na pw.

Czy to willa Jędruś?
Agnes-3
CYTAT(domi @ Tue, 29 Apr 2014 - 20:18) *
Jak wszyskto takie cudowne to możesz podać, jak najbardziej. przynajmnije na pw.

Czy to willa Jędruś?

Nie,Willa Tatry
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.