To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Xbox 360 kinekt

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ewita 77
Zostaliśmy obdarowani owym prezentem przez Mikołaja.
I tak jak początkowo odnosiłam się do niego sceptycznie tak teraz nie można mnie od tego oderwać. Autentycznie ,tańczyłabym i tańczyła by bardziej doskonalić swoje umiejętności no ale są obowiązki domowe ,które niestety albo i stety bo zmuszają mnie do przerwy.
Wciągnęło mnie totalnie i nie tylko mnie bo i całą rodzinkę prócz Miska.
Czy posiadacze owej zabawki również tak maja?
Ciekawa jestem waszych wrażeń.
Gruszka
Ja miałam okazję pobawić się kilka godzin i też - nie powiem, nie powiem icon_smile.gif fajna zabawa icon_smile.gif

trochę tańczyłam, troche pływałam łódką - można się zmachac i to ostro. Jesli (wg słuchów) PS jest jeszcze lepsze, no to ja dziękuję icon_smile.gif

świetny sport (icon_wink.gif ) i rozrywka
Agusek
no można się nieźle zasapać icon_smile.gif moje dzieci miewają zakwasy icon_smile.gif
sq8jlx
Też nam Mikołaj przyniósł ale jeszcze nie zostałam dopuszczona do owej zabawki icon_smile.gif
katja80
Nam tez Mikolaj przyniosl:) Podeszlam do tego honorowo i bylam lepsza od meza i syna:). My mamy "Adventures" i " Kinect sprort". Ciekawi mnie ta zumba na kinecta, nie mam z kim chodzic na zajecia w realu, moze chociaz w domu sobie poskacze 06.gif .

Ma ktoras z Was, warta zakupu ta gra?
katja80
CYTAT(Agusek @ Thu, 29 Dec 2011 - 20:20) *
no można się nieźle zasapać icon_smile.gif moje dzieci miewają zakwasy icon_smile.gif

To fakt, poczulam w koncu ,ze mam miesnie, zastalam sie,zakwasy niezle;).
ewita 77
CYTAT(sq8jlx @ Thu, 29 Dec 2011 - 23:01) *
Też nam Mikołaj przyniósł ale jeszcze nie zostałam dopuszczona do owej zabawki icon_smile.gif

nie daj siÄ™ kochana .....
ewita 77
Ja po pierwszych próbach sapałam, jakbym weszła na Kasprowy ale dziś już układ "łatwy" mam w małym paluszku.A jaka mam przy tym radochę 06.gif .
owiwia7
Zabawa rzeczywiście suuper.. my lubimy kręgle, golfa itd.. fajny jest dance central i zumba też.. my dodatkowo jak dzieci ida spać to w taki jeden horror i też fajnie, tyle, że drastycznie..

Dziewczyny majÄ… kota w butach jeszcze, i tego tygryska.. superl jest..
tomberowa
kupiliśmy Młodemu pod choinke - ale PS3 Move - faktycznie wciąga, dzisiaj nawet teściowa w tenisa grała icon_biggrin.gif zmachac można się faktycznie, zakwasy też juz posiadamy icon_smile.gif ja przy okazji dostałam w prezencie Zumbę, ale na razie tylko kroki ćwiczyłam - muszę się wreszcie jakoś dopchać icon_smile.gif
siłaczka
Marzę o tym urządzeniu ale za drogie jak na razie dla nas. Nie mówiąc o tym, że telewizor mamy przedpotopowy bo włączamy sporadycznie więc i ten trzeba by było wymienić.
mon17
ja to sie przymierzam do zakupu tej zabawki i po waszych opiniach musze powiedzieć że coraz częściej o tym myśle. Jeszcze co prawda mi troche brakuje kasiorki ale mam nadziej że niebawem uzbieram i tez poskaczemy i posmiejemy sie:)) Życze udanej zabawy icon_mrgreen.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.