To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

pierwotna niedoczyność jajników

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

amkins2
Dzień dobry piszę do państwa w bardzo delikatnej sprawie...
Bardzo intensywnie się odchudzałam i ginekolog stwierdził u mnie niedoczynność jajników...
Zrobił mi wszystkie badania i z całą przysadką jest wszystko w porządku , tylko estradiol mamjak kobieta po menopauzie ...
Mojemu schorzeniu towarzyszą straszne lęki .. Pytałam się ginekologa , czy nie powinnam iść z tym do specjalisty , ale on powiedział że absolutnie, bo jest to normalne przy tym schorzeniu .. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć , czy też miał tego typu problemy ? bardzo proszę o pomoc
użytkownik usunięty
[post usunięty]
amkins2
tsh fsh progesteron wszystkie badania wyszły bardzo dobrze...
Problem jest tylko z estradiolem biorę clostilbegyt -leczę bezpłodność
Zostałam uświadomiona , że przechodzę przedwczesną menopauzę itd ... że mogę nie mieć dzieci...
Wszystko to wiem , ale najbardziej teraz zależy mi na tym , czy te lęki , które muszę znosić przejdą , gdy moja gospodarka hormonalna się wyrówna - jak twierdzi mój lekarz...
Powedział , że gdy dwie dawki clo nie pomogą wtedy bd myśleć
amkins2
Chciałabym też dodać ze mój ginekolog jak najbardziej radził mi wizytę u innych ginekologów , ale nie u psychiatry , ponieważ oni zawsze znajdą chorobę , a ja jestem młoda i z wszystkiego wyjdę sama ...
Chciałam się tylko diowiedzieć czy ktoś miał może podobne problemy z lękami
użytkownik usunięty
[post usunięty]
amkins2
Rosa , jesteÅ› lekarzem ?
amkins2
Tzn mój lekarz powiedział mi , że mam hormony jak kobieta w okresie menopauzy co nie znaczy że ją przechodzę...
Mam strasznie niski estradiol progesteron jest w świetnej formie ...
już sama nie wiem co mam robić ! byłam u psychiatry ale on nawet mnie nie słuchał przepisał co chciał i tyle....
Wzięłam dwie tabletki , ale po tym gównie czuję się jeszcze gorzej już sama nie wiem co mam robić !
użytkownik usunięty
[post usunięty]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.