To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

parowar czy garnek do gotowania na parze?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

tomberowa
chce takie cus sobie zakupić, zastanawiam się jednak, czy kupić parowar, czy raczej garnek do postawienia na gaz... może macie, uzywacie i cos polecicie?
katiek
Jeśli chcesz gotować często-parowar, jeśli raz na jakiś czas-garnek+ nakładka na parę (mam z berghoffa - bardzo fajnie się sprawdza)
Agusek
mm garnki - metalowy -jednopietrowy i ceramiczny dwupiętrowy icon_smile.gif

zaletą przewyższającą te elektryczne jest fakt, ze można ich używac tez jako zwykłe garnki, a w ceramicznym np. podawać sałatki icon_smile.gif chwalę sobie bardzo, a na elektryczny nawet miejsca byłoby mi szkoda icon_wink.gif
Eliszka
Mam metalowy, duży dwupiętrowy.
Jak potrzebuję duży garnek to zawsze mam dodatkowy, no i nie zajmuje miejsca kolejny elektryczny sprzęt.
Czasem gotuję tak: w wodzie ryż/kasza, na piętrze mięso, na drugim warzywa. Czyli cały obiad w jednym.
Mafia
Mam parowar elektryczny piętrowy - używam gdy paruję większą porcję, np. dla całej rodziny. Mam też zwykłą wkladkę do garnka i na tej paruję pojedyncze porcje (np. gdy ktoś na diecie) czy podgrzewam np. kluchy na parze, bułki do hot dogów itd.

Co planujesz robic?
tomberowa
dzieki dziewczyny za odpowiedzi i sugestie icon_smile.gif. chyba jednak zdecyduje siÄ™ na garnek, przemawia argument mycia w zmywarce i dodatkowego garnka...

Mafia - na pewno warzywa i mięso, a czy coś więcej się da?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.