To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gdzie w Polsce jeździ się na narty z dziećmi?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

zilka
Ja jestem kompletnie nie narciarska, noclegów będą szukać w drugiej kolejności, w pierwszej w ogóle nie wiem jakie miejscowości brać pod uwagę...
Agnieszka AZJ
My jedziemy do Krynicy icon_smile.gif
Ale sporo dobrego w kontekście dzieci słyszałam o Białce Tatrzańskiej i Bukowinie.
zilka
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Tue, 03 Jan 2012 - 23:19) *
My jedziemy do Krynicy icon_smile.gif
Ale sporo dobrego w kontekście dzieci słyszałam o Białce Tatrzańskiej i Bukowinie.


To lecę guglować noclegi, chyba, że możesz podrzucić jakiś fajny adres?
Agnieszka AZJ
My będziemy w "Panoramie" czyli dawnym sanatorium budowlanych, ale to nie jest mój wybór tylko moich Teściów, którzy tam będą z Julką i jej kuzynem przez dwa tygodnie, a my z R. dojedziemy do nich tylko na tydzień. Nie odważę się rekomendować icon_wink.gif
Gdybym miała swobodę wyboru i nieograniczone fundusze icon_wink.gif , to bym pojechała do Dr Eris - tuz koło dolnej stacji kolejki na Jaworzynę .
zilka
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Tue, 03 Jan 2012 - 23:29) *
Gdybym miała swobodę wyboru i nieograniczone fundusze icon_wink.gif , to bym pojechała do Dr Eris - tuz koło dolnej stacji kolejki na Jaworzynę .


No weź, oni jadą bez mnie, do żadnej Eris nie pojadą 29.gif następnym razem, jak ja też dołączę 06.gif
zilka
Ech, kurcze. Niemąż odmówił jazdy do Krynicy, powiedział, że mam czegoś szukać w Wiśle albo Szczyrku.

A co myślicie o tym? Obleci chyba dla nich na tydzień?

https://www.agrogoscina.pl/agroturystyka-wi...koje#12miesiecy
KM
Jak ciepło, czysto i jedzenie dobre to czemu nie.
zilka
CYTAT(KM @ Wed, 04 Jan 2012 - 00:22) *
Jak ciepło, czysto i jedzenie dobre to czemu nie.


A tego właśnie nie wiem:) ale chyba mają rowerek treningowy a niemąż się przygotowuje do rajdu 29.gif
bb
Zilka, wyslij ich do nas. Co prawda nie w PL ale sniegu fulllll, slonca tez a i rowerek treningowy by sie znalazl 06.gif
agabr
A. do tej pory jezdzil z Jedrkiem do Bukowiny w tym roku jada do Jurgowa .b
basiaw
My wróciliśmy w niedzielę ze Szczyrku, bardzo nam się podobało! Ceny dużo niższe niż w Karpaczu czy Szklarskiej! Spaliśmy w Bielsku, a całe dnie spędzaliśmy w Szczyrku lub Wiśle. Kuba jeździł na nartach, ja z M na zmianę, bo Barti w tym roku jeszcze sankowy. W ferie też zamierzamy tam pojechać!
Dabriza
Polecam Szczyrk-maja tam fajny stok dobrze naśnieżony..bo jako takowego sniegu w oklicy na lekarstwo- fajna jest Willa pod Aniołem
MamaJulki
szczerze powiedziawszy te dwie oferty co wrzuciłyście są b. drogie...
my jedziemy we 4 (za Hanię fakt nie płacimy) ale znalazłam bardzo wiele ofert w okolicy Zakopanego jak i w samym Zakopanem w granicach 80-100 zł za pokój z łazienką, czajnikiem, tv, WiFi, parkingiem, dostępem do kuchni, nawet niektóre oferty były z łóżeczkiem icon_wink.gif
edit teraz doczytałam, że ta druga to za pokój - przepraszam icon_wink.gif no ale to agro to drogo jest :/
cydorka
CYTAT(agabr @ Wed, 04 Jan 2012 - 10:52) *
A. do tej pory jezdzil z Jedrkiem do Bukowiny w tym roku jada do Jurgowa .b

a kiedy tam będą?
candace
zilka-- w Szczyrku jest zatrzęsienie miejsc, teoretycznie blisko i do Wisły i za granicę do Czechów. Ferii u nas jeszcze nie ma więc spokój.
Osobiście niczego nie polecę bo ja tam służbowo bywam i mnie tam szlag trafia:-))
Jak sie zdecydujesz to podpowiem:Szczyrk to w sumie główna ulica- od wjazdu zwana Beskidzką- to jest takie bardziej centrum spacerowo- knajpowe. potem jest skrzyżowanie i beskidzka przechodzi w Mysliwską- tą drogą dojeżdżasz do stoków i na przełęcze. w bok odchodzi Górska.
Od tego czy chcecie bardziej spacerować po sklepikach czy wolicie ubocze i potem przedostawanie się pod stoki autem w tych rejonach szukaj lokum.
Pecia
ja mam fajną Gaździnę w Białym Dunajcu ( przed Zakopanym)

50 zł z wyzywieniem osoba dorosła, 25 zł dziecko icon_smile.gif
gotuje baaaardzo smacznie icon_smile.gif
a stamtad blisko na różne stoki
KM
Peciu to poproszę namiar na priva, do wykorzystania w przyszłości icon_smile.gif
Ulinka
My w tym roku byliśmy w Zakopanem. Hanka nauczyła się jeździć na nartach pod Nosalem, Marcel śmigał z Szymoszkowej. Stoki fajne ale zdecydowanie wolę Wisłę i Szczyrk. Mniej ludzi, łatwiej autem się poruszać i jakoś tak milej ogólnie mi było niż w zatłoczonym Zakopanem 21.gif
KM
Właśnie wróciliśmy z Murzasichla i gorąco polecam M. na wyjazd z dziećmi w wieku szkolnym i młodszymi. Jest 5 wyciągów (w tym jeden do snowtubingu), trasy średniotrudne, kolejek strasznych nie ma.
Mariola***
A my przypadkiem odkryliśmy stok gdzie sam prezydent jeździł w zeszłym roku - Istebna -Zagroń. Dla mnie ma jeden wielki plus- wjazd kanapami 29.gif na górę. Miłosz z orczykami, talerzykami nie bardzo sobie radzi, albo nie chce radzić, a górka własciwych rozmiarów jak dla niego.
candace
W Wiśle teraz chyba wszystkie wyciągi z kanapami, w Ustroniu też.
Agnieszka AZJ
Wrócilismy z Krynicy po tygodniu jeżdżenia na Jaworzynie.
Oczywiście po Austrii trudno nie odczuwać pewnych dyskomfortów icon_rolleyes.gif ale generalnie miejsce jest niezłe dla calej rodziny, bo na każdym poziomie zaawansowania można tam znaleźć odpowiedni stok dla siebie.
Minusem jak dla mnie jest zdecydowana nadreprezentacja orczyków icon_wink.gif i tylko dwa wyciągi kanapowe, w dodatku tylko w dolnych partiach góry. Na sam szczyt, gdzie są m.in. wszystkie miejsca, gdzie można coś zjeść lub napić się herbaty trzeba albo gondolą z dołu, albo orczykiem.
malinowa i Malina
Kluszkowce - koło Czorsztyna
katherina
Ja też bardzo lubię Krynicę Zdrój - często tam jeździmy zimą na narty, a latem dla tzw. "zdrowotności". Czasami z mężem kupujemy karnet [edit:moderacja] i zahaczamy o inne miejscowości, korzystając do woli z różnych tras
agrestowka
Ja z dziecmi wybrałam się do Kudowy Zdrój, gdzie znajduje się słynne muzeum żab i zabawek. Dzieciom bardzo się spodobało. Co do noclegu, zatrzymałam się z nimi w Hotelu Adam&Spa, gdy mąż zajmował się dziecmi ja korzystałam z zabiegów Spa i przyjechałam odprężona. Cały hotel jest nowoczesny z dużą ilością atrakcji. Warto soie o nim poczytać : www.adamspa.pl
paleo
[edit: moderacja]
present
[edit: moderacja]
natkad
Ja tam się bałam z moim maluchem jechać dlatego chodziłam z nim na sztuczny stok. Mieszkam w Sopocie więc bardzo łatwo było dojechać do Gdańska do Skimondo. Świetna atmosfera a kadra ma fantastyczne podejście do dzieci.
gilly
W większych miejscowościach górskich jest sporo różnych stoków oraz wyciągów narciarskich Sa wyciągi dostosowane dla osób zaawansowanych. Są również wyciągi specjalnie przystosowane dla osob początkujących, dla dzieci .Ze swojej strony polecam wybrać się do Polanicy. Jest przyjemnie, bezpiecznie i ladnie. Znajduje się tam również wiele szkół narciarskich...
Nocleg możecie zarezerwować sobie na stronie;
https://apartamentzogrodem.pl/ - jest to apartament do wynajęcia tuż przy parku zdrojowym .
Linda
Na pewno takim miejscem będzie Krynica Zdrój. Bardzo dobry pomysł na wyjazd całą rodziną, gdzie możemy spokojnie pojeździć sobie na nartach. Do tego w mieście tym znajduje się ciekawy nocleg, czyli Apartament Krynica Zdrój www.apartamentkrynica.com.pl. W tamtym roku byłam i wyjazd zaliczam do udanych icon_smile.gif
mamanatala
Bardzo dobre warunki są w Karpaczu icon_smile.gif Jest tam kilka stoków, które świetnie nadają się chociażby dla dzieci. Oczywiście trzeba pilnować i najlepiej skorzystać z pomocy instruktora icon_smile.gif Jeżeli chodzi zaś o nocleg to jest tam pensjonat Daglezja - bardzo fajne miejsce na zakwaterowanie. Tanio, czysto, w dobrej lokalizacji, mili właściciele.
kociasta
My jedziemy na przyszły weekend do Zakopanego, dokładnie okolice Nosala, jest tam mały wyciąg odpowiedni dla dzieci. Jeszcze wyposażam w ostatnie akcesoria, koszulki właśnie zamawiam na psoty.com wiadomo jak to jest z dziećmi. Pół domu bierzemy ze sobą,.
dzoanka
A czemu konkretnie musi byc w Polsce? Swietna oferta na narty z dziecmi jest w Austrii tutaj wszystko jest napisane https://www.beskidtravel.pl/narty-z-dziecmi-w-austrii/ jeest przedszkole narciarskie, mozna oddac dziecko na kurs grupowy, bardzo fajna sprawa. Ekipa z Beskid Travel uwielbia dzieci i majÄ… duze doswiadczenie w nauce jazdy na nartach.
ViaCamp
serdecznie polecamy obozy dla dzieci oraz młodzieży ViaCamp.pl icon_smile.gif
Nauka na nartach, snowboardzie oraz zabawa bez granic!
karinos83
Jeśli chodzi o takie wyjazdy na narty z dzieciakami to wiele osób poleca Szwajcarię Bałtowską. Sama trochę jeżdżę więc zainteresowałam się temat i muszę przyznać, że nieźle się to prezentuje. Na miejscu jest wszystko co potrzeba (szkółka, wyciągi, wypożyczalnia). A do tego są dodatkowe atrakcje dla dzieciaków - Ski Park, Jurapark, kuligi itp. Także myślę, że warto rzucić okiem.
rowan_berry
Może do Wisły? Widziałam całkiem dobry ceny apartamentów na stronie sunandsnow.pl w tych okolicach, nawet juz od 120 zł. A warunki na narty myślę, że świetne, jeśli mówimy o okresie np. święta-nowy rok czy ferie zimowe icon_wink.gif
Evvka
Wisła, Ustroń, Istebna, Korbielów, Szczyrk... mamy mnóstwo kurortów narciarskich, gdzie znajdą się stoki dla dzieci icon_wink.gif
wojtaszczyk
Ja w zeszłym roku trafiłam przypadkiem na Poprad, malowniczą miejscowość na Słowacji, ale bardzo blisko Zakopanego icon_smile.gif są tam świetne warunki dla narciarzy, ponad 7 km tras. Oprócz tego znajduje się tam park wodny AquaCity, czyli wielka atrakcja dla dzieciaków icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.