To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mierzeja wiślana

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Dabriza
Będę bardzo wdzięczna za namiary na fajne miejsca noclegowe w spokojnej okolicy , niedaleko plaży- polecone i sprawdzone:)
oliweczkas
My byliśmy w Jantarze. Mała mieścina, nasz domek był na Rybackiej. ale tam jest okropnie daleko do plaży( zresztą w całym Jantarze i nie tylko). Także z dziećmi nie polecam-pod górę i po piachu-koszmar.
chyka
Bardzo fajnie jest w Krynicy Morskiej albo Stegnie icon_smile.gif
mamuśka81
Znacie jakieÅ› namiary na fajnÄ… kwaterÄ™ w Krynicy lub JAntarze ????
Koniecznie z placem zabaw!!!
cydorka
mierzeje nawiedzam od lat
ja cumuje w sztutowie
ale faktycznie jest to takie miejsce gdzie do morza z wielu miejsc daleko
morze od wsi/miasteczek oddziela linia lasu o różnej szerokości w zależności od miejscowości
są oczywiście miejsca noclegowe blisko plaż ale nie jest ich wiele ( taki urok mierzei)
ale różnie to w różnych miejscowościach

ja też szukam namiarów na noclegi bo moje tanie miejsce się skończyło a nowe jest zdecydowanie za drogie
cyd
niuniunia23
Przyłączam się do szukania miejscówki nad morzem na lipiec icon_smile.gif
anita
CYTAT(chyka @ Fri, 06 Jan 2012 - 19:54) *
Bardzo fajnie jest w Krynicy Morskiej albo Stegnie icon_smile.gif

Stegna to dla mnie najgorsza miejscowośc na Mierzei! szczerze nie polecam, w sezonie oczywiście bo poza to nawet może być.
Wąska plaża, ludzi tłumy, do plazy zazwyczaj bardzo daleko. No nic ładnego ani ciekawego tam nie ma.
Mierzeje znam dosyc dobrze jestem tam kilka razy w roku ale śpię u rodziny więc nie znam namiarów na kwatery.
okko
ja uparcie polecam Piaski.
Tyle ze jak ktos sie lubi ponudzic- bo tam imprezowni nie ma zadnej.

I do plazy blisko
I dziki chodza po ulicach

Kocham Piaski blagam.gif niech mi sie w tym roku uda pojechac
Paula.
My byliśmy w zeszłym roku tu: https://www.leniuchowo.com.pl/
Bardzo fajne miejsce, ale fakt do plaży trzeba dojść, dla nas to jednak nie był duży problem, bo my z tych co wolą trochę się przejść ale na plaży mieć przestrzeń. Do tego dojście jest przez las co też odpowiada naszym upodobaniom.

W Krynicy Morskiej na pewno jest bliżej do plaży, ale ja bym tam nie wytrzymała, przynajmniej nie w sezonie - podjechaliśmy tam raz samochodem i szybko uciekaliśmy - typowe jarmarczne letnisko.
mamuśka81
Znalazłam pensjonat w Krynicy. Nazywa się Orzechówka. Ktoś kojarzy??? Zarezrwowaliśmy już termin a co najważniejsze dzieci do 5 lat są po 5 zł za dobę !!.
anita
do Krynicy mam sentyment bo tam poznałam męża icon_wink.gif ale teraz na wakacje wolę spokojniejsze miejscowości.
Natomiast Piaski rzeczywiście są boskie! te plaże! coś wspaniałego!
ELuna
Witam,
My byliśmy z półtora roczną córcią w ośrodku Gallus w Krynicy Morskiej. Bardzo ale to bardzo blisko morza - praktycznie 2-3 minuty drogi od plaży. Co prawda tam placu zabaw nie było na terenie ośrodka - ośrodek nie specjalizował się w wypoczynku dla dzieci - nie było animacji, ani takich atrakcji - ale jak pisałem 2-3 minuty od morza - ładna plaża - także jak jest pogoda to nie ma problemu. Ośrodek połączony z polem namiotowym - ale nie było jakiegoś hałasu - o 22 jakoś ludzie zasypiali. Jest tam możliwość wzięcia pokoju z aneksem kuchennym - ale to już jak komu zależy - my nie braliśmy stołowaliśmy się w restauracji na terenie ośrodka - drogo ale dość smacznie.

Ogólnie jeśli chodzi o Krynicę to nie polecm wypoczynku po stronie zalewu wiślanego - porażka - jak widziałęm te niby plaże i niby morze. Tylko od strony północnej. Znajomi byli właśnie od tamtej strony i przyjeżdzali do nas. Tam jedyną atrakcją jest centrum miasta (Krynicy) ale nas takie coś nie kręci - kupa straganów ...

Zwiedziliśmy tam wszystko i teraz jakbym miał drugi raz tam płynąć wybrałbym w samej krynicy a nie z boku gdzie my bylismy - bo ten GAllus trochę na uboczu - jeśli chodzi Tylko o morze to chyba najlepsza miejscówka - ale ja bym wybrał teraz w centrum Hotel Continental - nie dużo droższy niż Gallus a standard dużo lepszy - w najbardziej urokliwym miejscu Krynicy. Obok są też apartamentowce HC - cenowo jeszcze lepsze. Równie blisko jak od gallusa do plaży jakieś 100-150 m.

Ogólnie podsumowując - jeśli ktoś nie był - może i warto icon_smile.gif do Krynicy - ale jak zobaczyliśmy Darłówek to już w życiu nie pojadę do Krynicy icon_smile.gif Jeśli nie byłaś w Darłówku np. to polecam - dużo fajniejszy wypoczynek z dzieckim - jest tam stacjonarny park rozrywki dla maluchów - bajka dla nich - bilet 1 raz i wszystkie atrakcje za darmo - a jest tego od groma tam. Cyrk jest też (bilet 80 zł sic! icon_smile.gif, rozsuwany most, port, możliwość wypłynięcia w morze statkiem stylizowanym na stare czasy, szybka łódź boreasz - 100km po falach - dla dorosłych coś pięknego, park wodny w hotelu Jan, super deptak, no na prawdę super miasteczko dla wypoczynku z dziećmi. Piękne plaże na zachodniej części - najlepsza miejscówka tam to Hotel Apollo icon_smile.gif Oczywiście ceny kosmiczne - ale można poszukać coś tam w pobliżu tego obiektu.
tissaia
W Sztutowie polecam pensjonat Baltika- jestem świeżo po powrocie stamtąd. Do morza nie jest blisko ( ze 2 km. ) ale w Sztutowie tak już jest - z tym, że dwa razy dziennie gospodarze dowożą na plażę i przywożą...
Duży, zagospodarowany, CZYSTY teren wokół ośrodka- trampolina, huśtawki itp. Świetne jedzenie, czyściutkie, duże pokoje, fajny taras. Kominek, kanapy, wysuwany mega ekran -a'la kino- ping-pong, piłkarzyki, zabawki - w "świetlicy" w razie niepogody, z bezpośrednim wyjściem do ogrodu. Teraz ogrodzony i ZAMYKANY - pilnowane to jest, bo właściciele sami mają dzieci... na rzut beretem Wisła Królewiecka i marina, blisko do sklepów, apteki.
Przesympatyczni gospodarze z super dziećmi które zapewniają rozrywki dzieciom przyjezdnym icon_wink.gif Fajne miejsce z dobrą, luzacka atmosferą.

No polecam!
mazia
CYTAT(tissaia @ Sat, 14 Apr 2012 - 13:47) *
W Sztutowie polecam pensjonat Baltika- jestem świeżo po powrocie stamtąd. Do morza nie jest blisko ( ze 2 km. ) ale w Sztutowie tak już jest - z tym, że dwa razy dziennie gospodarze dowożą na plażę i przywożą...
Duży, zagospodarowany, CZYSTY teren wokół ośrodka- trampolina, huśtawki itp. Świetne jedzenie, czyściutkie, duże pokoje, fajny taras. Kominek, kanapy, wysuwany mega ekran -a'la kino- ping-pong, piłkarzyki, zabawki - w "świetlicy" w razie niepogody, z bezpośrednim wyjściem do ogrodu. Teraz ogrodzony i ZAMYKANY - pilnowane to jest, bo właściciele sami mają dzieci... na rzut beretem Wisła Królewiecka i marina, blisko do sklepów, apteki.
Przesympatyczni gospodarze z super dziećmi które zapewniają rozrywki dzieciom przyjezdnym icon_wink.gif Fajne miejsce z dobrą, luzacka atmosferą.

No polecam!


A jak odbierasz samo Sztutowo?
mazia
CYTAT(tissaia @ Sat, 14 Apr 2012 - 13:47) *
W Sztutowie polecam pensjonat Baltika- jestem świeżo po powrocie stamtąd. Do morza nie jest blisko ( ze 2 km. ) ale w Sztutowie tak już jest - z tym, że dwa razy dziennie gospodarze dowożą na plażę i przywożą...
Duży, zagospodarowany, CZYSTY teren wokół ośrodka- trampolina, huśtawki itp. Świetne jedzenie, czyściutkie, duże pokoje, fajny taras. Kominek, kanapy, wysuwany mega ekran -a'la kino- ping-pong, piłkarzyki, zabawki - w "świetlicy" w razie niepogody, z bezpośrednim wyjściem do ogrodu. Teraz ogrodzony i ZAMYKANY - pilnowane to jest, bo właściciele sami mają dzieci... na rzut beretem Wisła Królewiecka i marina, blisko do sklepów, apteki.
Przesympatyczni gospodarze z super dziećmi które zapewniają rozrywki dzieciom przyjezdnym icon_wink.gif Fajne miejsce z dobrą, luzacka atmosferą.

No polecam!


A jak odbierasz samo Sztutowo?
tissaia
Lubię chodzić wieczorem na plażę i podziwiać zachody icon_wink.gif oraz lubię móc podejść w parę minut z plaży do hotelu/pensjonatu czy jak tam zwał, jak zapomnę czegoś bardzo ważnego, np. książki. W Sztutowie nieiwele jest miejsc dających taką możliwość. Zdecydowanie obstaję przy uwielbieniu dla Półwyspu Helskiego z Kuźnicą na czele oraz do szerokich, białych plaż zachodnipomorskiego... Takie Gąski na ten przykład.... albo Grzybowo...raj istny.
Sztutowo widziałam przed sezonem, więc było ciche i puste. jak jest latem - nie mam pojęcia....
tolala
CYTAT(okkko @ Wed, 01 Feb 2012 - 21:26) *
ja uparcie polecam Piaski.
Tyle ze jak ktos sie lubi ponudzic- bo tam imprezowni nie ma zadnej.

I do plazy blisko
I dziki chodza po ulicach

Kocham Piaski blagam.gif niech mi sie w tym roku uda pojechac



Okkko, a byłaś tam w jakimś pensjonacie? Domku? Czy możesz coś polecić?
okko
CYTAT(tolala @ Sun, 08 Jul 2012 - 14:55) *
Okkko, a byłaś tam w jakimś pensjonacie? Domku? Czy możesz coś polecić?


Nie moge nic polecic bo my jeździmy raczej w spartanskie warunki- czyli domki- jesli cos takiego cie interesuje to owszem.
Domek drewniany z łazienką, kuchnia z lodówka kuchenka gazowa garnkami jedna na 4 domki.

tolala
A czy jest ogrzewanie w tym domku? Czysto?
Jeśi możesz to proszę, napisz gdzie zazwyczaj jeździcie. Dziękuję icon_smile.gif
EmmyZ
A czy ktoś z Was był w tym pensjonacie w Sztutowie https://holidio.pl/noclegi/mierzeja-wislana? Pensjonat nazywa się Baron.. Wybieramy się tam w sierpniu z mężem i naszymi dwoma urwisami.. o zakwaterowanie byłam spokojna, ale ostatnio nasi wspólni znajomi z mężem wrócili z wyjazdu i opowiadali, że pensjonat, w którym byli zakwaterowani, to istna tragedia..sodoma i gomoria.. wszędzie hałas, śpiewy, alkohol..mówili, że żałują bardzo, że wcześniej nie zainteresowali się tym pensjonatem, nie popytali ludzi, bo w życiu by tam nie pojechali, i radzili też, żebyśmy zawczasu coś się dowiedzieli.. Stąd moje pytanie. Gdybym jechała sama z mężem to pół biedy..przeżylibyśmy takie warunki, ale jedziemy z dziećmi, wiec chcielibyśmy trafić na coś porządnego..
bel
polecam Katy Rybackie. Jest to dosyc spokojna mala miejscowosc. Wole ja zdecydowanie niz Krynice MorskÄ…. Bylismy w Osrodku Wypoczynkowym Relaks.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.