To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mój wózkowy dylemat

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Choco.
Szukam nowego wózka dla Maćka. Chodzi mi o parasolkę bądź coś na ten styl. Spędziłam sporo czasu przed monitorem i wstępnie wybrałam dwa modele: Nunę Pepp lub Inglesinę Trip. Wizualnie bardziej podoba mi się Nuna, ale chodzi mi przede wszystkim o funkcjonalność wózka.
A może polecicie jakąś inną opcję dla roczniaka? Mam super wózek ale mały bagażnik, szukam czegoś, co nam go nie zawali, ma rozkładane oparcie (i podnóżek raczej też, bo mieliśmy Maclarena bez rozkładanego i Mako w nim wisiał) a cena mieści się w 600zł.
Będę wdzięczna za pomoc.
patrycja1000
Ja mam spacerówkę Baby Desing. Kosztowała coś ok.450 zł. Szukałam coś z pojemnym i wytrzymałym koszem i ten typ taki posiada. Dodatkowo ma regulowany podnóżek, oparcie można ustawić w każdej pozycji. Patrzyłam przy jego kupnie także na to, aby był lekki i żeby niem miał pompowanych kół. Tak w ogóle jestem z niego bardzo zadowolona icon_smile.gif
Choco.
Ale to jest parasolka?
angielk
Inglesine Trip mamy od maja, całe wakcaje dzielnie nam służyła. Myślałam że zima się z nią rozstanę na rzecz czegoś o większych kołach, ale śniegu nie ma więc z radością używamy nadal wymoszczoną śpiworkiem.

Zalety:
- lekka
- bardzo zwrotna
- błyskawicznie się składa i rozkłada
- wygodna w prowadzeniu, dość wysoka (dla mnie to ważne było)
- bardzo głęboka buda. W razie nagłego deszczu można prawie całe dziecko nią okryć. rzadko spotykane w parasolkach.
- uchwyt na butelkÄ™
- oparcie rozkładane całkowicie
- szerokie siedzisko (roczne dziecko w kombinezonie i śpiworze ma sporo zapasu nadal)


wady:
- brak pałąka (my dokupiliśmy na allegro, trzeba go odpinać przy składaniu)
- mały koszyk na zakupy (ale podstawowe codzienne się zmieszczą), nie może nic w nim być jak składamy wózek
- u nas wyrobił się zaczep blokujący rozkładanie się złożonego już wózka i trudno go nosić złożonego za rączkę, ale możliwe że sami go uszkodziliśmy 29.gif
- nie specjalnie podoba mi siÄ™ kolorystyka (ale to rzecz gustu)

ogólnie polecam
Choco.
Dzięki ogromne! Mam upatrzony kolor Inglesiny, akurat jest w promocji. Masz rację, że kolory średnie ale cóż, nie można mieć wszystkiego icon_smile.gif
bumbum
Też mam baby design i nie uważam go za udany zakup.Owszem lekki z dużym koszem ale dużym minusem są dla mnie podwójne koła z przodu-przy kamiennych chodnikach czy podwójnym krawężniku porażka totalna.No i nie jest to parasolka.
Zdecydowanie bardziej wolę wózki z pojedynczym kołem na przodzie
Na Nunę spojrzałam-plus głębokie siedzisko(miałam podobne przy pierwszym dziecku) ale minus za nieregulowany podnóżek.
Patrzyłaś może na ten model https://allegro.pl/super-lekki-wozek-spacer...2027268479.html wprawdzie to nie parasolka ale składany podobnie jak Nuna.
Choco.
Tak, widziałam- ale jednak to nie Nuna icon_smile.gif Nie ukrywam, że brak regulowanego podnóżka w Nunie mogłoby być kłopotliwe i stąd mój dylemat.
patrycja1000
Ja osobiście uważam, że Baby Desing może nie jest szczytem marzeń, ale według mnie dobrze się go prowadzi. No cóż - dla każdego coś innego. Zapomniałam dodać, że mam model Pony. Można go złożyć na maxa tak, że mieści się do małego bagażnika.
patrycja1000
https://dino.sklep.pl/nowy/wozki-parasolki-c-1_2.html

Choco. Zobacz sobie do tego sklepu, może rzuci Ci się coś ciekawego w oczy
Choco.
Dzięki bardzo. Chyba Nuna odpadnie, przy Miśku miałam wózek a'la Zapp Quinny i jednak podnóżek tak się brudził, że mnie czasem coś trafiało icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.