To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Za moją "najśredniejszą"

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

siłaczka
Jutro wreszcie mamy długo oczekiwana wizytę u specjalisty i pewnie komplet badań i się okaże, czy podejrzenia się potwierdzą. Trochę się boję choć sprawa nie taka poważna. Pomyślcie proszę ciepło.
OLA77
myślę bardzo ciepło:)
kasiaaaaa
Dopisuję swoje kciuki i myśli na listę.
oluśia
& trzymam &
amania
trzymam z całych sił!
anuÅ›
Myślę jak najcieplej. icon_smile.gif
użytkownik usunięty
Ja też.
Agnieszka AZJ
I ja &&&&&&&&&&&&
zilka
Oczywiście:) myślimy:)
użytkownik usunięty
[post usunięty]
April.
trzymam i ja, bardzo mocno ! za pomyślne wyniki &&
Ewcia!
dołączam i ja do trzymających
cydorka
moje kciuki masz obowiÄ…zkowo
cyd
Paula.
zaciskam mocno&&&&&&&&&&&&&&&&
malgosia1968
moje ciepłe myśli i kciuki też dołączają
Ciocia Magda
ja też trzymam!!
Graz
Trzymam kciuki!
Marta M
&&&
mim0za
Kciuki zaciśnięte.
Filip_inka
I ja mocno zaciskam &&&&&&
iff
zaciskam z calych sil!
siłaczka
Niestety, przypuszczenia się potwierdziły: ma niedosłuch lewego ucha, płyn w uchu środkowym i chyba od dość dawna. Dostała leki, w czasie ferii będę ją wozić codziennie na zabiegi a jeśli to nie pomoże ( szanse raczej słabe) to czeka ja zabieg operacyjny.

I kurde zła jestem, na siebie przede wszystkim, bo myśmy się trochę zgrywali, że Mania to taki "głucholec", bo to wpisywało się w takie ogólne jej "nierozgarnięcie". Oczywiście byliśmy u lekarza,nawet niejednego, ale wszyscy zwalali to na gęstą woszczynę, która zatykała jej uszy, miała nawet kilkakrotnie płukane.
Dopiero nauczycielka Marianny zwróciła uwagę na specyficzne błędy, które popełniała, ortografia coraz gorsza. Zaczęłam się bać bo ta nauczycielka wcześniej pracowała z dziećmi niedosłyszącymi. No i mieliśmy w szkole badania przesiewowe a 1 września otrzymałam wstępną diagnozę. Ale nawet pomimo tej diagnozy, wystawionej przecież przez MISIM w Kajetanach na wizytę czekaliśmy aż do teraz...

Na szczęście da się to wyleczyć. I mam nadzieję, że nie będzie dalszego postępu choroby.
anuÅ›
Kachna - najważniejsze, że jest diagnoza. Nie ma co sobie pluć w brodę. Teraz się za nią wezmą i będzie dobrze. Sciskam!

katiek
Kasia, my mamy podobny problem z małym. Czekamy na kontorlę za 3, potem za 6 m-cy i jesli nie będzie poprawy, to zapewne też zabieg.
Napiszesz mi gdzie byliście? Bo nam dzikim fartem udało się w przeciągu tygodnia państwowo dostać do Medincusa na Konwiktorskiej.
siłaczka
No jeździmy do Kajetan. Uzałam, że nie ma sensu próbowac gdzie indziej, że w przypadku poważnych problemów i tak tam wylądujemy. Codzienie bladym świtem jeździmy teraz na zabiegi ( bo ona chce jeszcze po zdążyć na zajęcia do szkoły icon_exclaim.gif ) i podczas tych inhalacji coś w tym chorym uchu czuje, co jest, jak mi powiedziano, dobrym znakiem. Oby tak było. Kontrola w połowie luego.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.