To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Film DVD bez polskiej wersji

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Silije
Emilka interesuje siÄ™ baletem.
Chciałam kupić jej na allegro "Zaczarowane baletki" równocześnie książkę i film, na urodziny.
Niestety film nie ma polskiej wersji, nie był w ogóle wyświetlany w polskich kinach (idioci, kto o tym decyduje?), nie ma polskich napisów dubbingu, nic.
https://www.filmweb.pl/film/Zaczarowane+baletki-2007-453515
Wiem że są w sieci jakieś stronki z napisami do filmów, nie wiem jak dokładnie działają.
Co robić? Strasznie nam zależy na obejrzeniu! Nawet Julia sie wciągnie, bo gra Emma Watson.
wiewiórczak
Silije, będziesz miała ten film z napisami.
ProszÄ™ napisz mi adres na priw.
Jutro wyślę list.
Gruszka
Silije, jakbys dała dokładną nazwę filmu - w sensie pliku (tak jak wygląda na kompie) to mogę spróbowac poszukac napisów.
wiewiórczak
Silije, nadal masz pełną skrzynkę na forum, a czy w swej pocztowej skrzynce znalazłaś już przesyłkę ode mnie?
wiewiórczak
Silije, czy doszła przesyłka z filmem?
Kurcze, skrzynkę masz nadal pełną, a jeśli nie dostałaś listu, zaraz się mi czas reklamacji skończy na Poczcie Polskiej.
Silije
Wiewiórczaku, przepraszam, byłam przekonana na sto procent, że Ci napisałam, że film doszedł icon_redface.gif
Idę sprzątać skrzynkę.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.