To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Plamy na policzkach

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

paulap
Zu przyszła dziś ze szkoły z plamami o średnicy ok. 3-4 cm na policzkach. Po jednej plamie na każdym. Nie swędzi nie boli. Jest. macie pomysł co to?
Użytkownik usunięty
Kreska, kope lat. Gdzie się podziewałaś? brawo_bis.gif
Anorektyczna Laska
To nie ta kreska co myslisz.
Blue, kope lat, gdzie sie podziewalas???? 06.gif
A_KA
Właśnie się dziwiłam, że Blue się dziwi 03.gif

A w kwestii zasadniczej... jak te plamy wyglądają? jaki mają kolor/ strukturę? są jeszcze, czy znikły? może mogłabyś zdjęcie zrobić i wstawić?

Dziwne, że pojawiły się po jednej na jednym policzku. Może ktoś im pomógł się pojawić? icon_wink.gif
paulap
CYTAT(Blue @ Mon, 09 Jan 2012 - 22:58) *
Kreska, kope lat. Gdzie się podziewałaś? brawo_bis.gif


icon_wink.gif

Myslałam Aniu o tym, że może one są utworzone icon_smile.gif Ale to raczej nie wchodzi w gre. Dzisiaj są bardziej blade. Trochę faktycznie wygladały jak zrobione lekką pomadką. Ale lekko chropowate były. Takie trochę jakby uczuleniowe. No zobaczymy jak dzisiaj to będzie wyglądało. Zu powiedziała, że to na pewno uczulenie na szkołę, bo tam się pojawiły icon_wink.gif
A_KA
CYTAT(kreska_ @ Tue, 10 Jan 2012 - 14:34) *
Zu powiedziała, że to na pewno uczulenie na szkołę, bo tam się pojawiły icon_wink.gif


Dobre icon_twisted.gif

Próbowałaś je zmyć? 02.gif
Użytkownik usunięty
Proszę się tu drogie koleżanki nie śmiać, bo nad ranem mnie oświeciło, że ta Kreska to nie ta Kreska. 06.gif A, ze wlazłam dopiero teraz na forum i się upewniłam, to szczegół. Tamta Kreska jest zdaje się z Gdańska. icon_wink.gif Starość nie radość i sklerozę można już mieć.icon_wink.gif
ulla
Ja k chropowate i czerwone/różowe to pewnie nazywa się zmiany o charakterze atopicznym. Jak piszę bzdury to mnie ktoś poprawi.

Takie coś chyba zawsze jest alergioczne/uczuleniowe. Pytanie na co, bo to może być coś, z czym Zuzia miała kontakt krótkotrwały - dało reakcję. A ty przez najbliższy czas będziesz się zastanawiała co to.
Może zjadła coś dziwnego - np. ktoś miał urodziny i częstował, zjadła coś czym poczęstowała koleżanka, zmienili środki czystości w szkole, Ty zmieniłaś proszek, jakiś nowy kosmetyk, nowe danie, nowe coś itp.
Mika
u nas takie plamy okazały się rumieniem zakaźnym
Zuzia
Hm...może coś jest w powietrzu szkolnym, w różnych częściach Polski... 06.gif
Ala wczoraj wróciła z plamą na jednym policzku... otoczkę toto miało różową a w środku takie dziwnie blade...
Dziś ma już mniejsze...
I też nie wiem co to może być.
Ewcia!
CYTAT(Mika @ Wed, 11 Jan 2012 - 21:23) *
u nas takie plamy okazały się rumieniem zakaźnym


a u nas uczuleniem na mandarynki
paulap
Po dwóch dniach zniknęło. Prawdopodobnie uczulenie więc. Na co? NIe mam pojęcia.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.