To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

tabletki na nadcisnienie i tabletki anty

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mariola233
biore tabletki na nadcisnienie i czy moge brac tabletki antykoncepcyjne zapomnialam spytac sie lekarz
MamaAga25
Cześć.
Ja też brałam tabletki antykoncepcyjne i po dłuższym czasie ich stosowania nabawiłam sie nadciśnienia lecz jeszcze nie wiedziałam że to od anty,dostałam tabletki na nadciśnienie od lekarza i anty brałam nadal ale po dłuższym czasie stosowania tabletek na nadciśnienie moje cisnienie ciągle było za wysokie i stwierdziłam ze odstawiam anty by sprawdzić jakie będzie moje ciśnienie i o dziwo po odstawieniu moje ciśnienie po trzech miesiącach sie unormowało ale nadal biore najsłabszą dawke tabletek na nadciśnienie,wiec może stosuj anty ale kontroluj ciśnienie i zapytaj sie ginekologa czy intrenisty czy te nadciśnienie może być od tabletek antykoncepcyjnych.
Pozdrawiam.
malgosia1968
ja mam nadciśnienie i leczę je od 7 lat biorę bisocard i polpril a tabletki antykoncepcyjne też brałam coryzalia
ale lepiej jak zapytasz lekarza, spróbuj uzgodnić np telefonicznie
MamaAga25
a jakie masz teraz ciśnienie? ja biore od 10miesiecy concor.
mariola233
ja biore tez bisocard5 ale dziele na pol bo to zaduza dawka i spadalo mi cisnienie 100/50 ale teraz czuje sie juz dobrze i mam 130/60
mariola233
ja biore tez bisocard5 ale dziele na pol bo to zaduza dawka i spadalo mi cisnienie 100/50 ale teraz czuje sie juz dobrze i mam 130/60
mariola233
ja biore tez bisocard5 ale dziele na pol bo to zaduza dawka i spadalo mi cisnienie 100/50 ale teraz czuje sie juz dobrze i mam 130/60
milly
Jedna taka znana pani dr ginekolog raz na zawsze wbiła mi do głowy, że nie ma mowy o tabletkach przy nadciśnieniu. Oczywiście wyjaśniła mi wszystko odpowednio i oczywiście ja tego nie potrafię zrobić, grunt że anty nie tykam niestety.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.