To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Fotoksiążki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Eliszka
Zawsze wywoływałam zdjęcia tradycyjnie - do albumu, ale kusi mnie taka ładna fotoksiążka. Jednak nie wiem na co zwrócić uwagę przy zamawianiu.

No i przede wszystkim GDZIE zamawiacie?
Gdzie zrobiÄ… to Å‚adnie i niedrogo?
m4rusia
podpinam się.... Też chcę w końcu zrobić taką książkę i z chęcią poczytam co polecacie.
Mam jeszcze takie pytanko- czy skan zdjęcia tradycyjnego nada się do takiej ksiązki?? Zdjęcia dzieci mojego M mamy tylko w takiej wersji a chcieliśmy zrobić taką książkę
ewabi
Dostałam jakiś czas temu od męża w ten sposób zrobiony album naszych zdjęć z podróży.
Nie znam dokładnie szczegółów, ale:
- zamawiał w Fotojokerze
- skan się nada (bo mamy tez z innego źródła albumy "rodzinne" i tam są poskanowane bardzo stare zdjęcia tradycyjne)
-wiąże się ze zrobieniem takiej "książki" naprawdę sporo pracy, bo trzeba sobie te zdjęcia skomponować i poukładać samemu, przynajmniej w Fotojokerze. Oni tylko drukują, zszywają i oprawiają (ja akurat okładkę też mam zdjęciową, ale może być gładka). Ta aranżacja zawartości jest czasochłonna, ale efekt końcowy bardzo przyjemny.
użytkownik usunięty
Mój brat ma takie ze ślubu i swojej córeczki. Wyglądają super, ale tak jak ewabi napisała czasochłonne to jest i nie tanie. Bratowa miała zniżkę z grouponu, ale i tak dopłata była spora.
Eliszka
Zamówilam wczoraj z drukujwspomnienia pl. Napiszę, czy było warto, kiedy dojdzie.
Dlaczego tam zamówiłam? Bo nic nie pisałyście, ja chciałam mieć to już załatwione, znalazłam polecenie strony gdzieś w necie, cena była dobra.

Rzeczywiście pół dnie zeszło mi na ułożeniu albumu, zdjęcia miałam obrobione wcześniej.

Efekt w programie mi się podobał. Mam nadzieję, że w realu będzie podobnie icon_wink.gif
kasiazielonka
no to mnie podkusiłyście zeby w końcu zrobic te moje the best of 2011, Julka ma swój album z 1go roku życia i częśto go ogladamy - nawet nie jest zniszczony:) wiadomo ze kartki juz nie pachną drukiem ale mnie ta forma bardzo odpowiada-

tym bardziej ze wole na półce takie albumy a nie kupowanie co roku albumu do wkładania-tym bardziej ze rzadku udawało mi sie kupić taki sam:)
Abotak
zamowilam w tym roku dla babc ( wlasciwie jednej ksiazke, drugiej kalendarz scienny)

- bo sie zawsze zdjeci dopominaja zdjec
- bo poreczniejsze niz zdjecia luzem a w zasadzie albumow juz zadna z nich nie zaklada
- bo byla promocja i za maly, taki `kieszonkowy`(10x15) format , 20 stron nie placilam nic oprocz ceny przesylki (oczywiscie ta cena tez normalna, bez zadnych windowan)
Wyszly swietnie, choc zdjecia wybieralam te w wysokiem rozdzielczosci ( jesli jakosc byla slaba, przy zdjeciu wlaczalo sie ostrzezenie)
Izzy
Mamy zdjęcia z wakacji w Grecji w formie fotoksiążki. Wszyscy oglądający zachwyceni. Mnie też się taka forma podoba, nie ma problemu z rozsypującymi się zdjęciami. Samo przygotowanie dosyć czasochłonne, ale efekt wart wysiłku. My zamawialiśmy w Rossmanie. Dostawa do wybranego punktu darmowa.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.