To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

wywoływanie zdjęć

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

pati.n
Gdzie żeby było tanio, mam ich dośc dużo, chcę wywoływać sukcesywnie, ale chce iść do punktu, a nie ładować trzy tygodnie przez internet.
Abotak
CYTAT(pati.n @ Fri, 13 Jan 2012 - 14:13) *
Gdzie żeby było tanio, mam ich dośc dużo, chcę wywoływać sukcesywnie, ale chce iść do punktu, a nie ładować trzy tygodnie przez internet.


mozliwe ze polskie serwisy tez daja taka opcje... wiekszosc tubylczych przy rejestracji oferuje np 100 pierwszych zdjec gratis.
Ja niewiele i rzadko wywoluje wiec mi wyszlo kilka tylko nadprogramowo i zaplacilam jakies grosze ( ok £2) wlacznie z kosztem przesylki.
Alternatywnie mozna bylo zamowic online i odebrac w serwisie ( wtedy gratis)
MamaJulki
oj ja też mam sporo do wywołania pewnie 300 lekko... gdzie wywołujecie ?
Dorott
fotogrosz na allegro....szybko wchodzązdjęcia na serwer ich programem, nigdy mnie jeszcze nie zawiedli, cena bardzo fajna, jakość super

reklama? jak tak proszę wykasować icon_smile.gif
agnese
ja osatnio robiłam w fotojokerze, ale nie byłam zadowolona - choć po raz pierwszy bo zawsze wszystko było ok.
robiłam też kiedyś w empiku, czasem mają promocje
agnese
dortott- możesz mi na pw podać linka do tego fotogrosza
Joanna 81
ja od dwóch lat korzystam z usług fotokubin na All. Nigdy się nie zawiodłam, zdjęcia wywyłam za pomocą ich programu ( w nim ustawia się ilość zdjęć do wywołania, zaznacza format, itd.),są ładnie wywołane, dobrze zabezpieczone w wysyłce, kontakt ze Srzedającym świetny, pomogą, poradzą - bez zarzutu. Cena ... hmmm - dla mnie nawet z przesyłką wychodzi taniej niż wywoływanie w mieście, gdzie jestem traktowana jak intruz, gdy przychodzę ze zdjęciami do wywołania ( a już nie daj Boże zwróć uwagę pani, że jesteś niezadowolona 29.gif ).

Raz dałam się namówić na wywołanie zdjęć u innego Sprzedającego na All. i powiem szczerze, że załowałam.
justine1980
Ja korzystam ze stronki Fotofachman,fakt ze trzeba zainstalować program do załadowania zdjęć ale jak dla mnie było super,kontakt ok,szybka wysyłka i ceny też atrakcyjne,zwłaszcza jak trzeba wywołać wiekszą ilość.
mlovea
w rossmannie można wywołać
teuqila
w rossmanie można, jest tanio ale jakość zdjęć kiepska...
agnese
ja robiłam w Rossmannie kiedyś i nie miałam zastrzeżeń

treaz zamówiłam z all- zobaczymy czy będą godni polecenia icon_smile.gif
anax
czasami W tesco jest promocja za 100 zdjęć 29,99 ale trzeba wysłać przez neta właśnie 100 zdjęć i ani jednego więcej bo w tedy jest drożej.Jakość jest dobra
Agnieszka_82
Kurczę, mi się zgromadziło powyżej 600 zdj do wywołania ....
zaraz zobaczÄ™ tych polecanych na all
ciekawe czy poświęcę nockę nw wysyłanie ? icon_smile.gif
anax
Myślę że w tesco też możesz zrobić 600 zdjęc tylko jedno wysłanie musi zawierać 100 zdjęć czyli bezie musiała zrobić 6 zamówień.Ale nie orjętuje się czy teraz mają promocje.
karoleenka
ja robiłam w empiku - przez internet - szybko sie ładuje i przy dużych ilościach cena jest atrakcyjna. jednak co do jakości oststnio miałam zastrzeżenia - co gorsza przy reklamacji - był problem bo zamówienie opiewałao na 600 zdjęć i aby zareklamować te kilkanaście zknoconych musiałabym odesłać im wszystkie.
Także chętnie spróbuje u kogoś poleconego przez Was dziwczyny zwłaszcza, że uzbierał mi się kolejny rok do wywołania 37.gif
MamaJulki
CYTAT(karoleenka @ Tue, 17 Jan 2012 - 14:22) *
ja robiłam w empiku - przez internet - szybko sie ładuje i przy dużych ilościach cena jest atrakcyjna. jednak co do jakości oststnio miałam zastrzeżenia - co gorsza przy reklamacji - był problem bo zamówienie opiewałao na 600 zdjęć i aby zareklamować te kilkanaście zknoconych musiałabym odesłać im wszystkie.
Także chętnie spróbuje u kogoś poleconego przez Was dziwczyny zwłaszcza, że uzbierał mi się kolejny rok do wywołania 37.gif



jestem lepsza - ja mam z 3 lat 37.gif 43.gif
naples
Jak na masówkę, to fotojoker ma czasem fajne promocje, chociaż osobiście nie wywołujemy tam zdjęć, bo jak na samą masówkę, to wiadomo jak jest jakość. Ale porównując do Rossmanna, to wg mnie różnica jest na korzyść FJ.
MamaJulki
wyciągam temat bo ja nadal jestem na etapie wybierania zdjęć 37.gif

czy któraś z Was wywoływała w końcu zdjęcia i jeśli tak to gdzie i jaka jest Wasza opinia

mam naprawdę sporo zdjęć, myślę że do 600 dociągnę dlatego nie chciałabym przepłacić ani też mieć spapranych fotek
justine1980
Ja juz pisałam z czyich usług korzystam.Teraz mam zdjęcia z komunii i też zamierzam znowu u nich zamówić.
Tu jest cennik
MamaJulki
no rzeczywiście ceny są bardzo atrakcyjne
jeśli mówisz, że jakość też ok to może się skuszę
tym bardziej, że wysyłka gratis (przy moim zamówieniu)
pomidorro
Mjulki jestem lepsza...ja nie wywoływałam od 4,5 roku 29.gif ostatnio to nawet zdjęc nie robię. Hanka to już wogle nie ma zdjęć ( Ala- pierwsze karmienie, pierwszy krok itd) Chętnie skorzystam z dobrego namiaru ( pewnie ponad 600 do wywołania)...cena, cena- ale chodzio jakość icon_smile.gif
jaAga*
Ja już 3 lata nie wywoływałam...musze się w końcu zabrać za to. Namiarem też nie pogardzę.
joa133
wywoływałam 1200szt i ładowałam, trwało to ładowanie około 2 dni, długo bo ja nie miałam czasu. Zdjęcia wywołane jakościowo ok, jestem zadowolona, trwało to szybko od zlecenia do zdjęć w moim domu - tydzień! Firma jest w woj podkarpackim.

Powiem tak: 200 metrów od domu wywołują fotki 10 x 15 za 80gr, taki sam papier, taka sama jakość, tam miałam za ok 0,25 gr(cena już z wysyłką 16zł) bardzo się opłaciło. Zapłaciłam coś 300zł za te 1200fotek (format 10x15 i większy).

wysyłać,bo taniej.
MamaJulki
no to zamówiłam tam gdzie Justine icon_wink.gif
903 odbitki 37.gif
ciekawe, kto mi to poukłada 29.gif
pomidorro
MJulki- to daj znac jak dojdą, ja jeszcze nie wybrałam 29.gif a z wakacji tyle fajnych czeka icon_wink.gif
pomidorro
MJulki- to daj znac jak dojdą, ja jeszcze nie wybrałam 29.gif a z wakacji tyle fajnych czeka icon_wink.gif
MamaJulki
Pomidorku ale że co - piszesz się na pomoc w układaniu - ok to dam znać 03.gif 29.gif 04.gif
pomidorro
mJulki- 04.gif chodziło mi o to czy zadowolona jestes, jaka jest jakosć zdjeć..
a układanie fajne jest icon_smile.gif tylko albumy trzeba mieć 03.gif
MamaJulki
CYTAT(pomidorro @ Fri, 21 Sep 2012 - 18:50) *
mJulki- 04.gif chodziło mi o to czy zadowolona jestes, jaka jest jakosć zdjeć..
a układanie fajne jest icon_smile.gif tylko albumy trzeba mieć 03.gif


a już się łudziłam, że pomoc będę miała hihi
no właśnie... albumy...
pati.n
jak opinie bo musze w końcu wywołać... icon_redface.gif
agaa.
Ja wywołuje na allegro, FOTOGROSZ, szybko,tanio i ladnie
MamaJulki
ja wywołałam w Fotofachmanie prawie 1000 sztuk
wszystkie sÄ… ok icon_smile.gif polecam
promyx
CYTAT(joa133 @ Wed, 16 May 2012 - 15:48) *
wywoływałam 1200szt i ładowałam, trwało to ładowanie około 2 dni, długo bo ja nie miałam czasu. Zdjęcia wywołane jakościowo ok, jestem zadowolona, trwało to szybko od zlecenia do zdjęć w moim domu - tydzień! Firma jest w woj podkarpackim.

Powiem tak: 200 metrów od domu wywołują fotki 10 x 15 za 80gr, taki sam papier, taka sama jakość, tam miałam za ok 0,25 gr(cena już z wysyłką 16zł) bardzo się opłaciło. Zapłaciłam coś 300zł za te 1200fotek (format 10x15 i większy).

wysyłać,bo taniej.


a gdzie wywoływałaś? Bo ja jestem z Podkarpacia i też mam sporo zdjeć do wywołania;)
truska
Ja własnie poszukuję sprawdzonego miejsca do wywołania moich fotek.
Szczerze to mam tylko pare jak Wiktor był mały.
Czas cos z tym zrobic
MamaJulki
Fotofachman podniósł ceny i wg moich obliczeń lepiej sobie na miejscu wywołać, u nas np fotojoker jest i maja fajną ofertę.
Gaja
hmmm... zawsze wywoływałam w fotojokerze, który był w media markt. Ale to z racji tego, że ja wywołuję zdjęcia matowe. A to już podobno rzadkość. icon_sad.gif
I tam mogłam to zrobić.
Jakość zawsze była dobra.

Nigdy nie próbowała przez net/allegro. Ciekawe czy ten fototachman ma opcję zdjęć matowych...
Ketmia
CYTAT(MamaJulki @ Fri, 21 Sep 2012 - 14:17) *
ciekawe, kto mi to poukłada 29.gif


Wczoraj w nocy ja układałam 41.gif Fakt, że tylko 250 icon_wink.gif, ale miałam porzadne zaległości i musiałąm sobie przypomnieć chronologię.
W sumie to poszło szybciej, niż myślałam, ale chciałabym je jeszcze opisać.

Wywoływałam przez empik, a wcześniej kupiłam kupon na Citeamie. Na Grupponie też mają takie promocje. Jak sprawdzałam, Citeam ciągle je ma, jak nie tej, to innej firmy. Jest to opłacalna opcja, bo 1 fotka formatu pocztówki kosztowała mnie ok 30gr, a są też jeszcze tańsze zakłady robiące odbitki, tylko nie wiem, jak u nich z jakością.

edit. Gaja, w empikfoto też można wywoływać zdjęcia matowe.
Gaja
CYTAT(Ketmia @ Thu, 31 Jan 2013 - 11:44) *
edit. Gaja, w empikfoto też można wywoływać zdjęcia matowe.

Dzięki Ketmia icon_smile.gif

Bo mój fotojoker w media markt zlikwidowali. icon_sad.gif W sensie duże stoisko, gdzie zgłaszało się opcję zdjęć matowych.
Pozostawili tylko mini stanowisko - wersję samoobsługową. A tu już nie ma opcji wybrania matowych zdjęć.
Ketmia
W empikfoto ładujesz zdjęcia przez internet, wybierasz format, mat albo błysk, ewentualnie pozycjonowanie i gotowe. Ja moje zawsze odbieram we wcześniej wybranym punkcie stacjonarnym, bo jak mi raz przysłali zdjęcia do domu, to mi się do skrzynki nie mieściły i spora część pakunku wystawała. Strach pomyśleć, co by było, gdyby tego dnia padało, albo jakby je ktoś sobie bezmyślnie zabrał.
MamaJulki
CYTAT(Gaja @ Thu, 31 Jan 2013 - 10:18) *
hmmm... zawsze wywoływałam w fotojokerze, który był w media markt. Ale to z racji tego, że ja wywołuję zdjęcia matowe. A to już podobno rzadkość. icon_sad.gif
I tam mogłam to zrobić.
Jakość zawsze była dobra.

Nigdy nie próbowała przez net/allegro. Ciekawe czy ten fototachman ma opcję zdjęć matowych...


Gaja Fotofachman ma zdjęcia matowe bo ja też tylko takie robię. Zmartwiłaś mnie, że to rzadkośc, ale ja właśnie teraz się na fotojokera przerzucam bo wyjdzie mnie na to samo co Fotofachman a może i taniej...

Ketmia u mnie noce odpadają bo ja cierpię na chroniczne niedospanie przy 3 dzieci... ale ten mój prawie tysiak układałam jakieś 2-3 dni dorywczo... chronologię podglądałam w kompie icon_smile.gif

Gaja
CYTAT(Ketmia @ Thu, 31 Jan 2013 - 12:33) *
Strach pomyśleć, co by było, gdyby tego dnia padało, albo jakby je ktoś sobie bezmyślnie zabrał.

oj tak... listonosze czasami nie myślą... icon_rolleyes.gif
Mi tak ostatnio zgnietli zamówiony kalendarz. Listonosz go po prostu wepchnął na siłę do skrzynki, gniotąc po bokach. icon_rolleyes.gif

CYTAT(MamaJulki @ Thu, 31 Jan 2013 - 12:37) *
Gaja Fotofachman ma zdjęcia matowe bo ja też tylko takie robię. Zmartwiłaś mnie, że to rzadkośc, ale ja właśnie teraz się na fotojokera przerzucam bo wyjdzie mnie na to samo co Fotofachman a może i taniej...

Ano zawsze jak idę robić zdjęcia, to spotykam się ze stwierdzeniem, że to rzadkość. I że mikra ilość osób chce mat.



marylka55
Jak mam niedużo do wywołania (ok 30-50 sztuk) to idę normalnie do fotografa ale to dlatego, że jak idę po zakupy to mam po drodze icon_smile.gif Po wakacjach nazbierało mi się prawie 500 (!) zdjęć do wywołania, które wywołałam przez internet. Ja wywoływałam na fotopakiety.pl ale takich stron jest już dość sporo. Jak masz dużo tych zdjęć do wywołania to się jak najbardziej opłaca bo im więcej tym taniej icon_wink.gif Jakość tych zdjęć po mimo niskiej ceny jest bardzo dobra.
ronia31
ja wywołuje zdjęcia w internecie ufoto.pl a później odbieram w punkcie niedaleko mnie
cenowo jest ok jakościowo jest ok
Martha883
Wywołuje zdjęcie w sklepie inter-foto.com.pl i zawsze jestem zadowolona z otrzymanych odbitek. Są bardzo dobrej jakości! icon_mrgreen.gif
magdalenka22
Ja wywołuje w sklepie Fotopakiety. Jest tanio i szybko. Nigdy nie czekałam na zdjęcia dłużej niż trzy dni! icon_smile.gif
kajukaj
ja w foto4u.pl ostatnio wywoływałam, ceny za odbitki mają dobre, trochę mi się tego uzbierało więc wiadomo im więcej tym taniej, przez internet się u nich zamawia i potem się odbiera w wybranym punkcie
Emka11
Ja już kompletnie od tego odeszłam, wiadomo, teraz robimy zdjęcia non stop i dużo mniej się zastanawiamy co fotografujemy. Jednak powiem wasz szczerze, że rzadziej wracam do tych zdjęć. Są gdzieś głęboko zakopane w folderach na komputerze, i nie mam nawet kiedy do nich zajrzeć. Może faktycznie wywoływanie to był dobry pomysł na przechowywanie chociażby tych najważniejszych fotek w ramkach?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.