To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

okolice gdanska

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

gosiagosia
chetnie przygarne namiary na jakies fajne kwatery/domki w okolicach gdanska, ewentualnie w samym gdansku, blisko morza

musi byc w pokoju czy domku lazienka, ewentualnie kuchnia a na pewno jakis czajnik chociaz i spore lozka
MamaJulki
my byliśmy w Karwi trochę dalej od Gdańska ale było super icon_smile.gif jeśli jesteś zainteresowana to napiszę co i jak
gosiagosia
za daleko niestety. bardziej na wschod bo stamtad bedziemy jechac icon_smile.gif
MamaJulki
CYTAT(gosiagosia @ Wed, 18 Jan 2012 - 15:52) *
za daleko niestety. bardziej na wschod bo stamtad bedziemy jechac icon_smile.gif


Gosia my ze śląska jechaliśmy 37.gif na tamte warunki 12 h... a jak wracaliśmy to na podkarpacie... ale jakoś lepiej szło, gdyby nie pana to mielibyśmy całkiem niezły czas icon_wink.gif
gosiagosia
Sam, ale to chyba w okolicach szczecina? przynajmniej googlemap mi tak wynalazla

nas raczej interesuja okolice od gdanska przez mikoszewo, stegne do sztutowa. w tamtym roku bylismy w sztutowie, wczesniej w stegnie. chcemy troche blizej gdanska, zeby potem dzieciakow nie ciagac godzinami, bo ze na korki trafimy w gd to pewnie nieuniknione 29.gif
Edziia
Rzeczywiście Sam ma rację Sobieszewo, a jak kto woli Wyspa Sobieszewska to przepiękne miejsce.
Edziia
Rzeczywiście Sam ma rację Sobieszewo, a jak kto woli Wyspa Sobieszewska to przepiękne miejsce.
A od centrum Gdańska oddalone jest tylko 14 km.icon_smile.gif
gosiagosia
a spoko icon_smile.gif

mozemy i dalej, zalezy mi jednak zeby nie przebijc sie do zoo przez gd godzinami. w ubieglym roku trafilismy akurat na jakies zawody na rolkach, ulice byly zamkniete, ruchem kierowali i ogolnoe bylo to bardzo meczace, bo ciagle stalismy. to w centrum, a na wjezdzie remonty, jakies koparki zastawione ulice, korki.

jak to teraz wyglada ?
gosiagosia
to jeszcze spytam o konkretne kwatery w gd lub bliskich okolicach. chodzi nam raczej o domek dla 2 doroslych i 2 dzieci, z jakims placem zabaw czy czym takim
angielk
CYTAT(gosiagosia @ Tue, 07 Feb 2012 - 00:45) *
mozemy i dalej, zalezy mi jednak zeby nie przebijc sie do zoo przez gd godzinami. w ubieglym roku trafilismy akurat na jakies zawody na rolkach,ulice byly zamkniete, ruchem kierowali i ogolnoe bylo to bardzo meczace, bo ciagle stalismy. to w centrum, a na wjezdzie remonty, jakies koparki zastawione ulice, korki.

jak to teraz wyglada ?


korki były, są i będą icon_sad.gif
miasto nadal rozkopane, w innych miejscach niż w zeszłym roku, ale na płynną jazdę nie ma co liczyć szczególnie w godzinach szczytu.



w kwestii kwatery nie pomogę, ale jeśli interesuje Cię również Gdynia to podpowiem żebyś może do mry zagadała.

gosiagosia
dzieki icon_smile.gif
a chcemy do gd i bliskich okolic, zeby bylo blisko do zoo i do kuzynki icon_smile.gif
Mrówa
Z Sobieszewa można zamiast przez miasto jechać obwodnicą. Moim zdaniem nie utkniecie na żadnym odcinku (zakłądając, że do zoo jedzie się raczej przed południem w okolicach 10 ?). No a powrót to już zależy o której godzinie.

A tak wogóle to kiedy się wybieracie na urlop? Bo wiesz, jak będzie to okres Euro to wszystko będzie zapchane na 100%.
gosiagosia
a gdzie w tym sobieszewie sa fajne domki? bo troche tego w wyszukiwarce jest


a euro konczy sie na pcozatku lipca jakos? my chcemy w sierpniu
gosiagosia
bede wdzieczna icon_smile.gif
amore
Polecam Gdynia-Orłowo ,jest sporo kwater nad morzem,wszędzie blisko .Może ta np.https://villagardena.pl/ lub inne tańsze znajdziesz w necie.
gosiagosia
nam jednak na gdansku zalezy
amore
Z Orłowa do Gdańska rzut beretem-tam naprawdę jest ładnie a ten klif.............No to może Sobieszewohttps://www.przymorzu.pl/osrodekmelisadomkiwgdanskusobieszewie-p-2285.html
freskie
Polecam hotel velaves we Wladyslawowie. Ma plac zabaw, są animatorki. Sam hotel ma super SPA i przede wszystkim niezłą ofertę masazy - azjatyckie i ajurweda
gosiagosia
my bysmy woleli domek samodzielny


Sam, dziekuje za namiary. maja moze jakas strone internetowa ?
gosiagosia
znalazlam wymarzone miejsce, ale niestety nikt sie nie odzywa a na tel nie moge sie dodzwonic i tak czekam od tygodnia i nie wiem czy nie zaczac szukac innej miejscowki ;/ juz nie mam pomyslu
okruszek
CYTAT(freskie @ Sat, 10 Mar 2012 - 00:38) *
Polecam hotel velaves we Wladyslawowie. Ma plac zabaw, są animatorki. Sam hotel ma super SPA i przede wszystkim niezłą ofertę masazy - azjatyckie i ajurweda



też polecam- jestem pracownikiem tego hotelu icon_smile.gif, niestety ceny są o wiele wyższe niż w pensjonatach, ale coś za coś jak się mówi -wygoda kosztuje :_)
okruszek
CYTAT(freskie @ Sat, 10 Mar 2012 - 00:38) *
Polecam hotel velaves we Wladyslawowie. Ma plac zabaw, są animatorki. Sam hotel ma super SPA i przede wszystkim niezłą ofertę masazy - azjatyckie i ajurweda



też polecam- jestem pracownikiem tego hotelu icon_smile.gif, niestety ceny są o wiele wyższe niż w pensjonatach, ale coś za coś jak się mówi -wygoda kosztuje :_)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.