To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Witam Wszystkich!!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Marta-mama Karolinki
Witam wszystkich! Jestem z Gdańska> Mam 5 miesięczną córeczkę o imieniu Karolinka. Jestem tu nowa i chciałabym dołączyć do was. Słyszałam, że spotykacie się i macie różnego rodzaju zjazdy. Chciałabym brać w nich udział. Pozdrawiam i do usłyszenia.
Beata Białystok
Marta, witaj na Maluchach icon_smile.gif Co prawda jestem z innej części kraju, ale i tak Cię witam icon_smile.gif
Tobatka
E.. ja też "nie stąd", ale w marcu się wybieram do Gdańska na tydzień z moim 4-miesięcznym maluszkiem... I wiem, że dziewczyny organizuja wtedy spotkanko (obiecały mi icon_smile.gif )... icon_smile.gif
Małgoś.dz
Witaj Marto. icon_biggrin.gif
Każda nowa mama jest bardzo mile widziana.
Faktycznie w miarę możliwości spotykamy się. Wiosna się zbliża, więc pewnie już niedługo znowu spotkamy się nad Strzyżą. Albo gdzie indziej. icon_wink.gif
No i Tobatkę przywitamy już wkrótce, gdy zawita do Trójmiasta. icon_biggrin.gif
Kreska
Witaj Marto!!!

Na spotkanko (zapewne niech tylko te zimno i chlapy sie skończą) zapraszamy!!!

a z jakiej cześci Gdańska jesteś?
Marta-mama Karolinki
jestem z Gdańska-Moreny i również z tąd poszukuje mam do wspólnych spacerków.
Kreska
Hm Morena, to całkiem niedaleko od Wrzeszcza!!!
Agnisma
Łódź wita icon_exclaim.gif icon_lol.gif
Marta-mama Karolinki
To prawda Morena jest obok Wrzeszcza. Fajnie by było gdyby tak kilka mam spodkało sie i poszło na spacer. Kreska, w jakim wieku masz dziecko? Pozdrawiam Marta i Karolcia
blaire
Witaj Marto, mam nadzieję, że spotkamy się już wkrótce na wspólnym spacerku nad Strzyżą lub gdzie indziej. Oj tak, niech wreszcie nadejdzie wiosna.
Ja jestem z Oruni Górnej, a na Morenie bywam dość często. Mój Kuba ma juz prawie 2,5 roku.
A synek( młodszy) Kreski juz wkrótce skończy 2 latka.
AniaM**
Ja też jestem z Gdańska, z Żabianki. A na Morenie też bywam dość często , bo tam mieszkają moi teściowie (ja też tam mieszkałam 1999-2001).

Mam 3-letnią córeczkę i czekam na maleństwo (termin na 29.08.2004).
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.