To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Proszę o kciuki dla małej Anitki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
megan25
Bardzo proszę o magiczne forumowe kciuki dla córeczki mojej szwagierki .Anitka ma 2 tygodnie, urodziła się z wadą serca- zespół Fallota. Dziś była na tomografii w Zabrzu i najprawdopodobniej w czwartek będzie miała operację. Proszę o modlitwę i dobre myśli
OLA77
zaciskam&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Zelda
tzymam&&&&&&&&&&&&&&
Marta M
&&&&&
Użytkownik usunięty
Zaciskam kciuki z całych sił. Za małe serduszko, za lekarzy, którzy staną "za sterami". Będzie dobrze. Musi być!
Orinoko
Megan, trzymam.
szczurki2
Megan-Ty wiesz-trzymamy mocno za małą Anitkę. Będzie dobrze.
sunrise
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Anorektyczna Laska
Bedzie dobrze, bo nie ma innej opcji! &&&&&&&
Agnes-3
trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
A_KA
&&&&&&&&&&
Paula.
Mocno trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&
mim0za
I ja trzymam.
gosiagosia
ToF'iki to bardzo fajne dzieciaczki i bardzo silne icon_smile.gif trzymam oczywiscie kciuki mocno&&&&&&

a czemu tak szybko operacja? shunta chyba robi sie chyba troche pozniej. a wiadomo czy to tetralogia czy cos wiecej ?
megan25
dzięki za kciuki

właśnie dostałam smsa od szwagierki ,ze operacja jest przesunięta na początek przyszłego tygodnia, bo mają dużo zabiegów ratujących życie , a nasza Anita jest stabilna wiec może poczekać

gosiagosia z tego co wiem to tetralogia, ale nie rozmawiałam z Aga szczegółowo jeszcze wiec nie wiem dokładnie, co do operacji początkowo było mówione ze będzie operowana w 3 miesiącu, ale po badaniu w Zabrzu stwierdzili że trzeba to zrobić wcześniej - muszę ja dokładnie dopytać dlaczego, wiem tylko że ma mało tlenu i saturacja jej czasem spada
gosiagosia
moze ma duzy ubytek VSD i krew sie cofa, stad skoki saturacji. lekarze wiedza co robia, wiec jak moze poczekac, to ok czasem dla dziecka to nawet lepiej, zeby bylo dobrze przygotowane do operacji, bo to jest wazne.

trzymam caly czas kciuki i czekam na wiesci
malgosia1968
i ja trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za małą Anitkę
sisia1604
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
patrycja1000
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Edziia
Ja też trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&&&!
syl_wia9
Zaciskam&&&&&
megan25
operacja jest jutro - o 8.30 Anita wjeżdża na blok
jeśli wszystko pójdzie dobrze - to za kilka tygodni, albo miesięcy - jeśli będzie sobie dobrze radziła , czeka ją druga operacja
Zelda
będę trzymać &&&&&&&&&&
Paula.
zaciśnięte&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
gosiagosia
trzymam mocno kciuki&&&&&&
mim0za
Trzymam mocno.
Zelda
trzymam &&&
Orinoko
3mam!
Użytkownik usunięty
Jestem, trzymam &&
gosiagosia
juz na pewno po operacji. czekam na informacje. mam nadzieje, ze poszlo wszystko zgodnie z planem &
megan25
Anitka jest już po operacji - operacja przebiegła pomyślnie,udało się nawet zrobić to co było zaplanowane na kolejną operacje -więc jak dobrze pójdzie to nie trzeba jej będzie więcej kroić
mała oddycha samodzielnie , niestety ma małą krzepliwość krwi ale mamy nadzieje że wszystko się ładnie będzie goiło

niestety zÅ‚a wiadomość jest taka że maÅ‚a urodziÅ‚a siÄ™ bez grasicy i istnieje prawdopodobieÅ„stwo zespoÅ‚u Di George’a - wyniki za kilka dni

kciuki nadal potrzebne
Zelda
cieszÄ™ siÄ™ bardzo!kciuki za dobre wyniki trzymam &&&
Agulka 333
Trzymam mocno kciuki. &&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Paula.
Kciuki małą Anitkę zaciskam cały czas!
gosiagosia
no co Ty piszesz? rany, mam nadzieje ze nie potwierdza sie przypuszczenia a jesli, to bedzie miala najmniej ile mozna w tym zespole. eh, jakie to niesprawiedliwe.

ciesze sie, ze operacja przebiegla pomyslnie i oby nie trzeba bylo wiecej operowac.


pisz jak malutka sie czuje.
piszesz ze sama oddycha, tak od razu ja odlaczyli???????? po otwarciu mostka? przeciez dziecko po takiej operacji jest na lekach zwiotczajacych.
moze miala cewnikowanie? sorki, ze tak draze ;/
szczurki2
Czekamy na wyniki kariotypu.
Oby był prawidłowy.
Gosia no właśnie czemu tak drążysz?
Skoro megan napisała ,że oddycha samodzielnie to pewnie tak jest.
Skoro napisała ,że jest po operacji to jest po operacji a nie po cewnikowaniu.
Chyba najważniejsze jest ,że operacja udała się i teraz trzeba trzymać kciuki aby przypuszczenia lekarzy się nie sprawdziły oby Anitka szybko pozbierała się po zabiegu.
patrycja1000
&&&&&&&&&&&&& mocno
malgosia1968
za Anitkę zawsze i wszędzie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& zaciskam
megan25
gosiagosia ja się nie znam , nie jestem lekarzem - pisze wam to co wiem od jej mamy, pytałam ja czy mała oddycha sama , powiedziała ze tak, ze nie jest podłączona do respiratora bo radzi sobie sama, nie wypytywałam jej tak bardzo szczegółowo o wszystko bo i tak bym wszystkiego nie zrozumiała, ale mogę dopytać
nie wiem co to jest cewnikowanie, cały czas operujemy pojęciem operacja
gosiagosia
megan ok. mam nadzieje, ze bedzie wszystko ok z Anitka
bumbum
Dobrze że operacja się udała i mała sobie radzi.Kciuki dalej trzymam &&&&
vabien23
Trzymam mocno kciuki &&&& skoro oddycha już sama w kilka godzin po operacji to jest mega sukces!!
No i wyczekuje dalszych info.
Kamila też leżała przed operacją serduszka w Zabrzu, ale operowana była w Krakowie.
W razie pytań służę pomocą
megan25
vabien23 mała w Zabrzu była tylko na badaniach, leży i operowana była w Ligocie, dzięki jakby co to będę pytać icon_smile.gif

wczoraj Anita została podłączona jednak do respiratora, ale ogólnie jest ok, ładnie siusia, nie jest spuchnięta - jak tak dalej pójdzie to niedługo będzie mogła być z mamą na sali
wyniki będą za około 3 tygodnie

Paula.
Wspaniałe wieści. Trzymam za Anitkę kciuki cały czas&&&&&&&&&&&&&&
vabien23
To dobre wiadomości icon_smile.gif
malgosia1968
potrzymam przez te 3 tyg &&&&&&&&&&&&&&&&&&& żeby wyniki były bardzo dobre
vabien23
Jak tam u małej?
megan25
Anita po kilku nieudanych próbach odłączenia od respiratora, od soboty w końcu oddycha sama - mam nadzieje że już tak zostanie icon_smile.gif
vabien23
SUPER!! teraz to już tylko do przodu icon_wink.gif
milutka
Jak tam Anitka? daje radę sama oddychać?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.