To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ropiejace dziurki w uszach

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

gosiagosia
co jakis czas robieja mi dziurki mniej lub bardziej. mam ich troche i nie uzywam. aktualnie uzywam tylko dwoch, po jednej w kazdym uchu i tam noszac kolczyki jest ok. problem mam z dziurkami, w ktorych nie nosze kolczykow. robi mi sie taka gula, czasem nawet bolesna. zbiera sie w tym ropa.
nie mam pomyslu juz, przemywam czesto, myje, czyszcze, trzymam higiene ale to nic nie daje. tak, jakby te dzziurki nie mogly zarosnac. a nie uzywam juz ich z 10 lat i caly czas jest to samo.
Joka
czytałam ten wątek
https://www.maluchy.pl/forum/lofiversion/in...php/t61585.html
, i z tego wynika, że Ulla ma ten sam problem i chyba nic sie z tym nie da zrobić, po prostu taki egzemplarz
a przyczyny to np. pogoda
Gruszka
EEE, myślałam, że napiszecie coś mądrego icon_smile.gif mi dawniej ropiały uszy tylko od nieszlachetnych metali - teraz ropieja mi niemal od wszystkiego - od założenia kolczyków, od zdjęcia kolczyków, od patrzenia na kolczyki icon_wink.gif taki lajf
gosiagosia
czyli jestem skazana na to ;/
amore
spryskuję dziurki octeniseptem-bez recepty albo jak mam to smaruję maścią z antybiotykiem- pomaga.
Gruszka
CYTAT(amore @ Thu, 26 Jan 2012 - 12:31) *
pomaga.

Ale rozumiem, że pomaga "do następnego razu" icon_smile.gif ?

bo jasne, że na bieżąco cos tam maziam, żeby zaleczyć aktualne ropienie lub minimalizuję dezynfekując kolczyki itp. - ale to wcale nie eliminuje problemu. NI emogę powiedzieć, że mam spokój na kilka tygodni choćby.
amore
Niestety, 32.gif do następnego razu.
gosiagosia
trzeba cos pomyslec jak to zakonczyc raz na zawsze icon_smile.gif
katiek
Mi tak się robi choć kolczyków nie nosze już 20 lat.
h_ania
Czasami też mi się tak dzieje.Zawsze wtedy przemywam spirytusem salicylowym. Pomaga.
Zuzia
Ale się "pocieszyłam" czytając ten wątek.
Mi dziurki w uszach nie ropiejÄ…, ale Ali jedna od jakiegoÅ› czasu...
DezynfekujÄ™ i dziurkÄ™ i kolczyki i mija na jakiÅ› czas...
Straszne.
Agnes-3
Mam w uszach czujnik na nikiel.Jezeli zaloze kolczyki z niklem uszy przez tydzien mi sie babraja 29.gif
Zuzia
Hm... Ali kupuje srebrne kolczyki...
Ona też jest uczulona na nikiel, może one są jednak nie do końca srebrne...
Agnes-3
Zuzia ja kupilam wiele ponoc czysto srebrnych kolczykow.Czesci z nich nie moge nosic bo jest nikiel.
Zuzia
Ala ma od kilku dni nowe srebrne kolczyki i póki co ropy nie ma... może te są wreszcie srebrne.
gosiagosia
na razie nie zrobilo mi sie nic z tymi dziurkami. zastanwiam sie czy moze tego nie ruszac w ogolejak cos sie zrobi (chociaz czasem boli mocno, ucho jest czerwone i napuchniete i temp bywa, ze tez jest) albo moze powkladac w te dziurki kolczyki, ale wtedy bede wygladac jak choinka 29.gif bo w uzywanych dziurkach nic sie nie dzieje
katarakta
Tez mam sporo dziurek w uszach, nie uzywane. Te dwie standardowe sa ok, jedna wyzej wlasnie tez mi sie tak od czasu do czasu babra, reszta zarosnieta bardziej lub mniej. Oczyszczam ta jedna i na jakis czas spokoj.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.