To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dziwne miesiÄ…czki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agrafkaa
Przez ostatnie trzy miesiące miałam bolesne i krwawe miesiączki.Więc wybrałam się do gina.Zrobił usg nie zobaczył nic niepokojącego(mam tyłozgięcie macicy).Zbadał mnie stwierdził stan zapalny przepisał globulki i kazał przyjść po wybraniu.Było to ponad tydzień temu.W sobotę wzięłam ostatnią dawkę.W poniedziałek (przepisowo jak zwykle co 28dni) dostałam krwawienia.Powinno trwać 5 dni a trwało dwa i się skończyłoooo... Do gina mogę iść dopiero we wtorek.Nie biorę hormonów.Więc o co chodzi????Miała któraś z was tak??Jeśli tak to co było przyczyną??

edit jestem po dwóch cc
magdosz
Asia, ja miałam kiedyś tak, że krwawienia miałam po 3 dni, potem 1 dzień przerwy i znów 1,2 krwawienia, albo już raczej plamienia takie większe.
ale nie wiem, czemu tak było. teraz jeszcze ciężko mi się określić jak jest, bo mam dopiero 2 @ po porodzie...
jaAga*
CYTAT(magdosz @ Thu, 26 Jan 2012 - 08:24) *
Asia, ja miałam kiedyś tak, że krwawienia miałam po 3 dni, potem 1 dzień przerwy i znów 1,2 krwawienia, albo już raczej plamienia takie większe.

O , ja tak własnie ostatnio mam, 2-3 dni krwawienia, 1 dzień całkowitej przerwy i potem znowu jeden dzień krwawienia i koniec. Dodatkowo mam krótkie cykle i wybieram się do gina....i wybrac nie mogę.
Naz
Dawno to było, ale wtedy do ginekologa się wybrałam.
Miałam wtedy temperaturę poniżej 36 stopni i lekarz stwierdził, że to z powodu przemęczenia plus niedawno przebytej infekcji.
Następne miesiączki przyszły normalnie.
agrafkaa
jejjj w nocy mam plamienia w dzień nic mi nie leci....do gina i tak się wybiorę ino we wtorek dopiero.A ja z tych co lubią wiedzieć co się może dziać.

Dziękuję wam za wpisy.Mam nadzieję że to wynik stresu i przemęczenia.Oby.
amore
ja mam tak cały czas;3dni leci,1,5 dnia spokój i jeszcze 1 dzień i koniec.Ginekologicznie ok
.
grubassek:)
Asia.... lepiej nie czytaj za dużo na ten temat tylko cierpliwie czekaj do wtorku i zmykaj do lekarza.... lepiej nie nakręcać się...
agrafkaa
Nie nakręcam się.Nie czytam bo czasu mi brak.Wiem że coś jest nie tak bo jak przez ileś lat z przerwami na ciąże i czas karmienia piersią było ok a teraz nie jest ok to uważam że trzeba to sprawdzić.Tylko nie wiem co to może być.Bo w usg by coś wyszło albo w badaniu przez gina a tu nic...Czekam do wtorku
agrafkaa
Byłam niby wszystko ok a tak nie jest.Czekam na wynik cytologi.Jak uda mi się komuś podrzucić chore dzieci to we wtorek znów idę do gina. Kolejna miesiączka nie taka jak zwykle.Po niej brązowe plamienia i gigantyczny ból podbrzusza.Nie karmię młodej już od maja a dzień przed krwawieniem zalałam się mlekiem.Nigdy nie naciskałam piersi.Choć te mnie zaczęły pobolewać.Zastanawiam się czy to mogą być problemy hormonalne czy co??Bo gdyby to była ciąża to nawet w tak wczesnej fazie lekarz powinien przy badaniu ją stwierdzić?A może nie.
Teraz to już zaczynam się nakręcać...

edit dodam tylko że od momentu kłopotów z miesiączką zaczęłam tyć.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Agga
Ja przy endometriozie miałam tak bolesne miesiączki,że trzy-cztery dni w miesiącu miałam wycięte z życiorysu 37.gif .
agrafkaa
Dziewczyny mam mu wprost wypalić czy nie myśli że to endometrioza?Czy nie odbierze tego jako podważenia jego kompetencji?

Agga no właśnie mam te dni wyjęte z życiorysu.

Idę odgrzebać wątek o endometriozie
Agga
CYTAT(Asia... @ Sat, 25 Feb 2012 - 12:38) *
Dziewczyny mam mu wprost wypalić czy nie myśli że to endometrioza?Czy nie odbierze tego jako podważenia jego kompetencji?



Ja bym się wprost zapytała,bo to Ty się męczysz i niech pod tym kątem sprawdzi.
agrafkaa
Odnalazłam tamten wątek.
W takim razie mówię wprost.Trudno jak się oburzy to zmienię lekarza oo

Agga pozwolisz że pomęczę cię na pw
Agga
CYTAT(Asia... @ Sat, 25 Feb 2012 - 13:12) *
Agga pozwolisz że pomęczę cię na pw



Nie ma sprawy,chyba że wolisz gg icon_biggrin.gif .
agrafkaa
Nie mam gg
A skrzynkÄ™ masz zapchanÄ…
Agga
CYTAT(Asia... @ Sat, 25 Feb 2012 - 13:19) *
A skrzynkÄ™ masz zapchanÄ…



Już posprzątałam icon_wink.gif .
katarakta
Tez kilka razy mialam tak ze 3-4 dni krwawilam, dzien przerwy i dzien badz dwa plamilam.
Zuzia
Ja wszelkiego rodzaju dziwności z miesiączkami miałam gdy dopadał mnie stres...
Chociaż był czas gdy lekarka podejrzewała u mnie endometriozę, ale faramakologicznie udało jej się mnie przywrócić do normalności.
Ale stres najczęściej wszystko u mnie burzył i rozregulowywał.
agrafkaa
CYTAT(ewon @ Mon, 13 Jun 2011 - 15:33) *
Najczęstszymi objawami endometriozy są:

1. Ból przed lub podczas okresu

2. Ból podczas stosunku płciowego.

3. Chroniczny, rozlany ból w miednicy niezależnie od miesiączki

4. Ból w lędźwiach

5. Obfite i/lub nieregularne okresy

6. Bolesne oddawanie stolca, zwłaszcza podczas okresu

7. Bolesne oddawanie moczu podczas miesiÄ…czki

8. Zmęczenie

9. Bezpłodność

10. Biegunka lub zaparcia

Inne częste objawy endometriozy:

1. Bóle głowy

2. Stany podgorÄ…czkowe

3. Depresja

4. Hipoglikemia (niski poziom cukru we krwi)

5. Niepokój, drażliwość

6. Skłonność do infekcji i alergii

Z tego wynika że mam pewnie endometriozę.Stres mam go ostatnio bardzo dużżżooooo.Czuję się jakbym miała depresje.
Do gina nie poszłam jest do 3 na urlopie.Nie ma jeszcze wyniku cytologi. Poza tym jestem teraz na antybiotyku(pierwszy raz od co najmniej 10 lat)bo mam paskudne zapalenie krtani...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.