To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

temperatura ciala

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

gosiagosia
kazda z Was ma zapewne jakas taka swoja stala temp, jaka ona jest ?

przed chwila czytalam inny temat i byla mowa i temp ponizje 36 stopni, ze to wg lekarza oslabienie bylo. ja mam zwykle 35 z kawalkiem. jak zblizam sie do 37, to juz powazna sprawa. mialam w zyciu raz 37, 2 przy wyrostku i raz 38 z kawalkiem przy anginie i gradowce jednoczesnie.
raczej nie jestem cale zycie oslabiona. tez macie taka temperature niska czy moze wrecz przeciwnie? a moze w normie 36,6 ?
bb
Ja mam zazwyczaj nieco ponizej 36, a jak goraczka to od razu powyzej 39. Moje dziewczyny tez. NIgdy nie widzialam wskazania 37, 38 na termometrze.
skanna
Ja mam ok.36,2.
36,6 odczuwam już jako stan podgorączkowy, łamanie w kościach, ból głowy itd.
Tigerek
W 1. fazie cyklu temp. rano mam ok. 35.9-36.1 a w drugiej 36.3-36.4 icon_smile.gif
Arwena.
CYTAT(skanna @ Fri, 27 Jan 2012 - 21:11) *
Ja mam ok.36,2.
36,6 odczuwam już jako stan podgorączkowy, łamanie w kościach, ból głowy itd.


Ja mam dokładnie tak samo.
pomidorro
ja mam średnio 37.... teraz kolejne badania- dlaczego... a gorączkę czuję powyżej 38, 5..przy ostatniej 40 stopni dopiero się czułam naprawdę żle 29.gif córa starsza- gorączka ponad 39- dopiero markotna się robi... co ciekawe- bardzo często ma ok 35,5-jak choruje- co mnie bardziej stresuje niż podwyższona temeratura; młodsza- 38, 5- leci przez ręce... a jak ma 37.5 to widać że jest chora....
amore
CYTAT(Arwena. @ Fri, 27 Jan 2012 - 23:08) *
Ja mam dokładnie tak samo.

Też tak mam 06.gif
gosiagosia
i pewnie wszystkie jestescie drobniutkie? icon_smile.gif
skanna
CYTAT(gosiagosia @ Sun, 29 Jan 2012 - 22:11) *
i pewnie wszystkie jestescie drobniutkie? icon_smile.gif



Chciałabym być drobniutka icon_biggrin.gif 170 cm wzrostu i jakieś 8 kg za dużo icon_smile.gif
magdosz
Ja też mam jakieś 36,2 icon_smile.gif
150 cm jak założę kapelusz icon_smile.gif
i jakieś 48 kg żywej wagi icon_smile.gif
a żeby było jeszcze milej to ciśnienie 90/60... no i niestety często czuję się osłabiona
moko.
CYTAT(magdosz @ Mon, 30 Jan 2012 - 10:29) *
Ja też mam jakieś 36,2 icon_smile.gif
150 cm jak założę kapelusz icon_smile.gif
i jakieś 48 kg żywej wagi icon_smile.gif
a żeby było jeszcze milej to ciśnienie 90/60... no i niestety często czuję się osłabiona

Piszesz o mnie ? icon_biggrin.gif
Ale mam dokładnie tak samo!
Tigerek
Ja to w ogóle spaślak a mimo to niziusieńkei ciśnienie i temperatura - u mnie BMI na dolnej bo dolnej ale granicy otyłości.
grzałka
37,3 jako norma
ciśnienie 90/50
i regularnie krwawiÄ™ z nosa icon_cool.gif
agabr
CYTAT(grzałka @ Tue, 31 Jan 2012 - 15:50) *
i regularnie krwawiÄ™ z nosa icon_cool.gif

icon_mrgreen.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.