To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

wyciszenia potrzebujÄ™:)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

grubassek:)
witam. bardzo chcialabym jakos wyciszyc moją działkę i przy okazji dom... czytalam troszke na necie i proponują posadzenie duzej ilosc zieleni , o roznych wysokosciach...
powiedzcie proszę jakie rosliny byłyby do tego odpowiednie , zalezy mi tez na tym zeby jak najszybciej osiągnąć efekt:)
a moze macie jakies konkretne propozycje na wyciszenie...
z gory wielkie dzieki za podpowiedzi
trylinka
A co jest źródłem hałasu?
Cokolwiek by to nie było, to zieleń ma marne właściwości izolujące.
Opisz problem, to coÅ› doradzÄ™.
grubassek:)
trylinka będę wdzięcnz za wszelkie porady, więc już opisuję Ci moj problem:)
z jednej strony domu denerwuje mnie "hałas uliczny"-tzn. samochody:)
z drugiej strony domu biegnie taka wąska ścieżka- tuż pod moim oknem- i wieczorami często zbiera się tam różna patologia i dźwięki jakie wydają doprowadzają mnie do szału- głównie to mi przeszkadza. martwi mnie tylko fakt że tam nawet za dużo zielni nie mogłabym nasadzić bo jest wąsko:(
trylinka
Napisałam PW
grubassek:)
dzieki trylinka- jestes WIELKA:) dziekuje bardzo za fachowÄ… poradÄ™
kuskus
w innym wątku polecałam płoty panelowe. Może właśnie taki drewniany płot by dobrze zaizolował otoczenie. Jakby dodać do tego trochę zieleni, która jest gęsta? Ogólnie u mnie w mieście na jednej z ulic miasto postawiło ekrany z podobnych paneli, tylko bardzo wysokie + dodatkowo za nimi zielone krzaki.

[edit: Moderacja]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.