To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Żylaki w pachwinie i na pośladkach

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

gozar
Niestety żeby nie było tak za różowo w tej ciąży to doszły mi żylaki. Jeden w pachwinie miałam juz w poprzedniej ciąży, ale jakos mi sie po porodzie wchłonął i nie było go specjalnie widać. no i o nim zapomniałam. Teraz nie ma jeszcze 20 tygodnia a ten żylak jest tak wystający jak pod koniec tamtej ciaży , w dodatku powiększył sie na wargę sromową i porozgałęział po pośladkach.. Zaczyna boleć. Ginekolog kazała kupić rajstopy przeciw żylakowe, tyle, że ja nie mogę nosić rajstop bo ja dostaję jakiegoś uczulenia i wszystko mnie potwornie swędzi, szczypie i piecze.
Dlatego poszukuje jakichś majtek uciskowych, ale mam problem ze znalezieniem. Proszę pomóżcie mi coś znaleźć. A może wy macie coś takiego w domu...
sonia18a
Gozar, znalazłam w necie coś takiego ale pewnie już to widziałaś, a i cena nie mała 43.gif


Mam nadzieję, że znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie, żeby się nie męczyć z tym przytul.gif

gozar
dzięki soniu, nie trafiłam na nie. Drogie cholernie, ale nie ominie mnie ich kupno icon_sad.gif

edit: chyba jednak się nie nadadzą, bo za bardzo będą uciskać mi brzuch.
sonia18a
sa tez w wersji dla ciezarnych. Tylko qrka musze poszukac. wczoraj gdzies widzialam ale nie pamietam gdzie. a no i byly krojone jak panty lub spodenki. Jutro zajrze.

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.