To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Linomag - źle było??????

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

evi
dlaczego wycofali Linomag w słoiczkach
produkujÄ… teraz tylko w tubkach

dla mnie dużo poręczniej było przed tem.
słoiczki! wracajcie!
aga ana
Jak tak lubisz słoiczki, to polecam Sudocrem. Od początku go używamy i jesteśmy bardzo zadowoleni.
evi
od Sudocremu malutkiej z przesuszenia pękała skórka w pachwinkach i roweczku icon_sad.gif
evi
od Sudocremu malutkiej z przesuszenia pękała skórka w pachwinkach i roweczku icon_sad.gif
Ika
Ja mam pazury, wszelkie słoiczki doprowadzają mnie do szału. Vivat tubki icon_wink.gif

(Wychodzi na to, że powinni wszystko produkować w dwóch wersjach opakowaniowych icon_wink.gif )

icon_lol.gif
aga ana
Ewi, to zostało Ci chyba jedno wyjście - wycisnąć zawartośc tuby do sterylnego pojemniczka, np kupionego w aptece na posiew moczu.
Jewka
Evi, ja też klnę na te tubki, przez tą zmianę design'u zrobiło się niewygodne:(((
Aniutas
Są i w słoiczkach - ja też wolę w takim opkowaniu i używam Linomag krem, taki jak dawniej icon_lol.gif .
Abotak
CYTAT(evi)
dlaczego wycofali Linomag w słoiczkach
produkujÄ… teraz tylko w tubkach

dla mnie dużo poręczniej było przed tem.
słoiczki! wracajcie!


Evi, a Ty masz na mysli masc linomag czy krem?
Bo jesli krem to on zawiera kwas borowy i w zw z tym nie nadaje sie
do pielegnacji dla dzieci ponizej 3go r.z.
W sloiczku czy w tubce, wsio rawno icon_confused.gif
Zobacz tutaj:
https://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=5...6494&a=10202330
Incia1
coraz wiecej preparatow jest w tubkach, poniewaz jest mniejszy dostemp powietrza swiatla mikrobow(zadko kto uzywa szpatulki do nakladanie kremu),jest to bardziej higieniczna forma produktu no i dlozej jast ''swiezy''
katiek
No i tubka na dłużej mi starcza i to na 2 razy dłużej. I jest bardziej higieniczna. A żeby wyjąć wszystko tto jak już żadne ściskanie nie pomaga rozcinam tubkę nożyczkami i mam na jeszcze ze 2 przewinięcia icon_biggrin.gif .
Co do Linomagu w kremie to gdzieś pisali że dopiero od 11 lat się nadaje... Ale może się pomylili. Ja i tak od zawsze używałam Linomagu w maści-jest niezrównany!! Kasia
evi
uzywam masci

Katiek jak to możliwe
przecież w obu opakowaniach jest po 30 g
katiek
Po prostu z pudełka brało się palcem i jak było za dużo to nie wkładało się z powrotem jednocześnie starało się cyrklować żeby nie wsadzać brudnego palca drugi raz. Z tubki zawsze możesz wycisnąć więcej więc na początku bierze się mniej i ew. się dokłada. Pudełko starczało na 3-4 dni a ostatnia tubka była na 9 dni!!! Kasia
Aniutas
Wszyskie dzieci smarowałam kremem, lekarze o tym wiedzieli i nie mieli uwag icon_mad.gif
Na co dziecku poniżej 3 lat może zaszkodzić 3% kwas borny?
Tobatka
Ja - jak Ika - mam pazury i szlag mnie trafia, jak mam potem wymywac kremiki spod nich..

Więc wole tubki - na dłużej tez wystarczają icon_smile.gif

A Sudocrem mojemu małemu tez nie służył - wysypeczka na pupci jak tareczka.. Linomag toleruje duzo lepiej icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.