To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

łóżko piętrowe

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

grubassek:)
witam. czy wiecie gdzie warto kupić solidne łóżko piętrowe? fajnie jakby było w jakimś komplecie z mebelkami.... szukałam w black red white ale u nas nic ciekawego nie było... a co sądzicie o łókach z ikei? może polecicie inny sklep??
no i pytanie kolejne- od jakiego wieku dziecko może spać w takim łóżku?
biedronka83
Grubassku zobacz na wątek Iki (pokój Oskara... ) w Dom i mieszkanie i dowiesz się z ostatnich postów. Ja powinnam jutro dostać swoje. Łózko ma dobre opinie w internecie i sprzedawca konkretny.
bumbum
grubassek ja łóżko kupiłam na necie,wydawało mi się najbardziej solidne od tych oglądanych na żywo https://allegro.pl/lozko-lozka-pietrowe-kac...2099645048.html (tylko 3-osobowe) i tu na forum miało dobre opinie.Są w dwóch różnych kolorach więc i z kolorem mebli nie byłoby większego problemu

Obecnie moje obie córki od tygodnia na nim śpią,jak widać jedna skończyła niedawno 4 lata a druga ma 1,4 msc icon_smile.gif
grubassek:)
andzia a te materace są ok? czy kupowalaś dodatkowo?
użytkownik usunięty
[post usunięty]
grubassek:)
doczytałąm na wątku Iki że kilka dziewczyn zwróciło uwagę na to że na górze jest mało miejsca... jak to jest u Was??? i czy faktycznie nie "zagraca" to pokoju i oszczędza się wolne miejsce?
im więcej czytam, tym mam więcej wątpliwości czy łóżko piętrowe to dobre rozwiązanie 21.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
grubassek:)
oglądam oglądam i wybór całkiem spory- muszę to wszystko sobie jakoś rozrysować i przemyśleć
biedronka83
Grubassku my złożyliśmy dzisiaj łóżko to co Andzia ma (Kacper) i bardzo mi się podoba. Dzieciaki wniebowzięte! Zasnęły już, zobaczymy jak się będzie użytkowało. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Rozkładane łóżka dla mnie nie są wygodne (przerabiałam to jako dziecko). Wstawię fotki jak znajdę czas tylko na "Dom i mieszkanie".
bumbum
grubasek starsza córka ma dużo miejsca u góry.Tu masz zdjęcia pokoju https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...0&start=540
biedronka zostaliśmy przy materacach piankowych choć rozważaliśmy wzięcie lepszych.Ostatecznie uznaliśmy że żadno z nas spać tam nie będzie a dziewczyny jeszcze mało ważą wiec nim materac się odkształci to minie nieco czasu.Oglądałam już na allegro materace pasujące do tych łóżek i spokojnie znajdzie się dobrej jakości za mniejszą cenę niż proponował nam owy sprzedawca
grubassek:)
biedronka chętnie zobaczę fotki:)
anndzia to Twoje łóżko jest świetne i super wygląda w polczeniu z tą ścianą- chyba podpatrzę ten pomysłicon_smile.gif
bumbum
Nie krępuj się 06.gif
grubassek:)
andzia jaka jest wysokość Twojego łózka?mogłabyś mi podać przybliżone wymiary?
będę wdzięczna, bo własnie próbuję sobie jakoś rozplanować wszystko w pokoju...
grubassek:)
andzia pytanie już nieaktualne, bo wlasnie kupiłąm łóżko- w IKEI:)
w sklepie wyglądało na solidne- ale składanie zaczynamy jutro, bo po bieganiu po sklepie nie mamy już siły na NIC
bumbum
grubassek przepraszam,nie zauważyłam nawet Twojego pytania.
Ikea ma idealną instrukcję składania mebli więc pewnie szybko Wam poszło
Agnieszka AZJ
Julka i Zosia mają takie łóżko z "Piętrusa" - od kilku lat używane w wersji rozłozonej czyli dwa oddzielne łóżka. Własnie ta mozliwość rozdzielenia zadecydowała o wyborze.
grubassek:)
a my wczoraj złożylismy łózko- chlopaki są zachwyceni:) ja też jestem zadowolona
jest tylko jedno ale... jest ciągła dyskusja kto bedzie spał na górze a kto na dole:)
grubassek:)
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Fri, 17 Feb 2012 - 12:57) *
Julka i Zosia mają takie łóżko z "Piętrusa" - od kilku lat używane w wersji rozłozonej czyli dwa oddzielne łóżka. Własnie ta mozliwość rozdzielenia zadecydowała o wyborze.

o Piętrusie słyszałam że łóżka są bardzo solidnie wykonane, ale myślę ze to które my kupilismy z ikei też jest dobre- z reszta tez sosnowe...
Agnieszka AZJ
Zastanawiam się, ile lat już ma to nasze łóżko i wychodzi mi, że ponad 9, bo Julka nie miała jeszcze trzech, jak urządzaliśmy im wspóny pokój. Po kilku latach rozstawiliśmy im na dwa oddzielne i slużą bez zarzutu do dziś.

Do mebli z IKEI też nie mam zastrzeżeń. Teraz kupiliśmy Julce BRW i boję się, że długo nie pociągną. Dziś montazysta, zlozywszy łóżko udzielił mojemu Mężowi wskazówek, jak należy je wzmocnic, żeby się nie rozpadło. 37.gif
Mika
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Sat, 18 Feb 2012 - 22:27) *
Do mebli z IKEI też nie mam zastrzeżeń. Teraz kupiliśmy Julce BRW i boję się, że długo nie pociągną. Dziś montazysta, zlozywszy łóżko udzielił mojemu Mężowi wskazówek, jak należy je wzmocnic, żeby się nie rozpadło. 37.gif


przy łóżkach Ikei należy zaopatrzyć się w zapas drewnianych listew "dennych" icon_wink.gif
a w LYCKSELE lubią pękać stalowe ramy

mamy porobne łóżko piętrowe do Waszego (inne zagłówki) - po kilku latach nadal wyglądają jak nowe

no i plus za to,że góra nie jest wysoka-swobodnie mogę nawet na kolanach klęknąć
MańkaBańka
Tak, w ikea są raczej słabe te łóżka piętrowe. Może i fajnie wyglądają ale dla moich rozbrykanych dzieci potrzebuję czegoś mocniejszego icon_smile.gif
grubassek:)
nie uważam że sosnowe łóżka z IKEI są słabe. Czasami bywa że śpię na nich ja z dziećmi, a czasem mąż (który nie waży mało:))) i nie mam do nich żadnych zastrzeżeń...wiadomo, że nie są to łóżka po których dzieci mogłyby skakać jak na trampolinie (szczególnie większe dzieci) ale chyba nie do tego typu zabaw służą ....
MańkaBańka
Masz rację, te sosnowe są jeszcze jeszcze ale najgorsze są te ze stalowym stelażem z tego co widziałam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.