To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

PotrzebujÄ™ opinie o przedszkolach w NH 96,98,102,109,110

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Fiefiora
Za chwilę startuja zapisy i tak sie zastanawiam które przedszkole wybrać.
Wiem, że mogę złożyć papiery do 3. Więc 98,109 i 110 są najbliżej
Ale blisko jeszcze mamy do 96,102.
Może którejś z Was dzieci tam chodziły, chodzą, może coś o nich słyszałyście?
Może polecicie mi jakieś inne przedszkola w okolicy?
Agga
Nie znam po numerach i nie mam teraz czasu szukać,ale będziesz chyba wiedzieć.
A więc nie polecam i wręcz odradzam przedszkole na Centrum B. Kilkanaście lat temu mieszkałam na Centrum B i mając przedszkole pod nosem,moje dziecko chodziło na Urocze do Bajki. I to mogę z czystym sumieniem polecić,bo dyrektorka jak i kadra jest wspaniała.
Jest to przedszkole niepubliczne,ale opłaty są nie wiele większe od publicznego. Jedyne wpisowe raz w roku,jest chyba 200 zł.

Bardzo dobrą opinię ma przedszkole na Handlowym (kraina Tęczy,czy jakoś tak),zaraz koło tej szkoły sportowej.
Jest do publiczne przedszkole,ale zachwalane przez wszystkie znane mi osoby i bardzo dużo ludzi chce tam posłać dzieci.

Reszty nie znam,więc się nie wypowiem.
Fiefiora
Agga dzięki!

96 "pod świerkami" os Zielone27
98 to przedszkole na centrum B
109 Urocze9
110 Marii Kownackiej - Kolorowe28
102 to szkolne 31

W takim razie wykreślam z listy 98 z centrum B a dołożę 108 "Kraina tęczy" na Handlowym 3
Agga
A to 109 na Uroczym,nie jest przypadkiem dla dzieci upośledzonych?
Ono jest zaraz po prawej stronie od Bajki (dawnego 106 ),nie?
Chyba że się coś pozmieniało,bo jakieś 8 lat temu jak chodziła moja córka do Bajki,to w tym drugim widziałam same dzieci upośledzone i to dość mocno 13.gif .

ps. I w końcu musimy się umówić,bo wiszę Ci kawę icon_wink.gif .
Fiefiora
109 jest integracyjne, ale obok jest przedszkole nr 100 na Uroczym 15 i to jest przedszkole specjalne

My chorzy, Wy też więc tą kawę to jeszcze odłożymy, jak to się mówi "co się odwlecze to nie uciecze"
Będe się upominać icon_wink.gif , bo musze tego małego dzielnego chłopca poznać. Ucałowania dla Olivierka i życzę mu zdrowia!
inezz
moja chodzila do 108 i moge polecic, innych nie znam co podalas

a kolezanka nie polecala przedszkola na kolorowym czy spoldzielczym przy ekomoniku
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.