To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Łupież u trzylatka.Pomocy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Glisss
Dziś rano zauważyłam u syna łupież i to dość mocny.
Kryspin od kilku miesięcy używa tego samego szamponu(Johnson`s Baby,taki z żyrafom).
Od kilku dni strasznie elektryzują mu się włosy,nie wiem czy to ma coś wspólnego z tym łupieżem.
Skarżył się też że go głowa swędzi,no a dziś się pojawił ten łupież.
Co robić?Iść z nim do lekarza?A może są jakieś domowe sposoby walki z łupieżem?
bumbum
Na pewno musisz zmienić szampon i jednak dobrze by było udać się do dermatologa.
Nawet kosmetyk który wcześniej był dobry może nagle uczulać.
Moja córka we wrześniu dostała mocnego łupieżu(pradopodobnie przyczyną było kilkakrotne użycie szamponu na wszy,skóra była mocno wysuszona).Dermatolog zlecił odstawienie szamponu który używała od narodzin (Nivea) i natłuścić zmiany oliwką.
Pomogło,obecnie ponownie używam szamponu Nivea i nic się nie dzieje
Tigerek
Może czas na zmianę szamponu, bo skóra ma go dość + skutki noszenia czapek i faktycznie elektryzowania się - my nawet z mężem mamy zimą zawsze epizody z łupieżem.
Honey*
Zuzi tez od jakiego czasu elektryzuja sie wlosy. Czasami sie drapie. Mam taki sam szampon jak Ty, Johnson`s Baby.
Naszczescie sie konczy. I Kupimy jakis inny. ale my od dluzszego czasu uzywamy szamponow Johnsona i nic sie takiego nie dzialo
Tigerek
Może też i jakaś felerna seria icon_question.gif Mój małż dostał po jednej butelce też strasznego łupieżu, kupuję mu Rossman'owski Babydream albo Bambino/ Bambi.
katke
A moze wlosy elektryzuja sie od czapki ???? Ja mam taki problem, niezaleznie jaka czapka na glowie i jaka dlugosc wlosow , kazdy jest w inna strone 29.gif

rtonka
Ja bym sie wybrala do dermatologa, ona poleci i doradzi jaki kupic szampon. Ja kiedys slyszalam ze produkty Johnson`s Baby bardzo sie ostatnio popsuly i dosyc czesto uczulaja.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.