To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

balony

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

pati.n
Moje dzieci uwielbiają się bawić balonami, ale mój syn je traktuje "nie balonowo" i zazwyczaj b. szybko pękaja i on się zawsze wystraszy. Próbowłam juz róznych. Macie jakies sprawdzone? Dostali kiedys od wujka jakiś balon - reklamówkę i mały go ugryzł 37.gif i on nie pękł icon_eek.gif - wytrzymał miesiąc a był raktowany bardzo "po macoszemu" czyli wytrzymałe istnieja, ale gdzie ich szukać icon_wink.gif
milutka
Na myśl mi przychodzą tylko foliowe
https://allegro.pl/balon-foliowy-kubus-puch...2046924219.html
trylinka
Miałam ten sam problem, kupiłam już chyba wszystkie nie-chińskie balony w nadziei, że ich jakość będzie satysfakcjonująca.
Niestety, sam chłam. A najgorsze hiszpańskie. Potwornie śmierdzące i pękające już w czasie dmuchania. Chyba z jakiś odpadów je robią.
grubassek:)
a ja zawsze kupuję w intermarche-takie pakowane po 5 szt. są naprawdę mocne i przy tym mają świetne wzory:)
mamami
Ja kupuję takie grube, które się da nadmuchać do rozmiarów wielkiej piłki. Dmuchamy nie do pełna i dzieki temu prawie nie pękają.
pati.n
CYTAT(grubassek:) @ Wed, 08 Feb 2012 - 20:20) *
a ja zawsze kupuję w intermarche-takie pakowane po 5 szt. są naprawdę mocne i przy tym mają świetne wzory:)


jak się nazywają/ wyglądają? nie mam intermarche koło siebie - musiałabym prosić tatę, ale musze wiedzieć co ma kupić icon_wink.gif
Tuni
np takie:
https://allegro.pl/balon-pilka-pilki-duze-b...2058559146.html
grubassek:)
CYTAT(pati.n @ Thu, 09 Feb 2012 - 09:09) *
jak się nazywają/ wyglądają? nie mam intermarche koło siebie - musiałabym prosić tatę, ale musze wiedzieć co ma kupić icon_wink.gif

niestety aktualnie nie mam tego opakowania w domu- ale jak jutro bede robila tam zakupy to na pewno zerkne jak nazywa siÄ™ ta firma i dam znac
anuÅ›
Mocne powinny byc balony, które można przymocować do samochodu (np do ślubu). Ale takich trzeba szukac w sklepie z dekoracjami na imprezy.
grubassek:)
pati byłam dzisiaj w intermarche i jak na złość nei było tych konkretnych balonów- były jakie ś inne- pewnie zostały wyprzedane na sylwestra i karnawałicon_smile.gif ale pani z kasy zapewniała mnie ze po niedzieli balony na pewno się pojawią- więc będę czuwać i jak tylko dotrą do skelpu dam znać jaka to firma:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.