To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Sprawdzone, ciekawe miejsca na wycieczkę szkolną

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agarad
Miejsce najlepiej takie, które nada się na 1 dniową wycieczkę, biorąc pod uwagę fakt, że wycieczka rozpoczyna się w w-wie czyli żeby odległośc z tego miejsca nie była zbyt duża icon_wink.gif

Znacie takie miejsca?
Agnieszka AZJ
Kazimierz nad Wisłą ?
agabr
Mostówka?b
agarad
Mostówka była już, a Kazimierz jest na liście icon_smile.gif
Elak
Kazimierz oczywiście, ale najpierw trzeba się dowiedzieć czy wszystko jest oddane do zwiedzania, bo byłam podczas ferii i baszta, zamek i kościół farny w remoncie.

Może Żelazowa Wola?
_rybka
Bałtów.
Nieborów- Akadia-Łowicz
Pułtusk- Opinogóra
Grabarka - Drohiczyn - Korczew
Skanseny - Ciechanowiec, Sierpc
Powsin?
Do Żelazowej Woli Kampinos można dorzucić.
ulla
Może Kozienice??


Sama chciałabym tam pojechać icon_smile.gif edit. I ma to wiele wspólnego z moją niegdysiejszą potrzebą wizyty w Siedlcach, żeby zobaczyć obraz El Greco. Ja lubię takie miejsca. Kozienice mają tę przewagę, że można tam zobaczyć więcej. Np. pierwszy "świecki" pomnik w Polsce.
agarad
Tak myślę sobie czy może są organizowane takie wycieczki nastawione na zabawę a nie zwiedzanie.... np. coś w stylu gry miejskiej po ruinach zamku mi sie marzy icon_smile.gif czy coś podobnego do programu Fort Boyard w wersji młodzieżowej icon_wink.gif
ulla
CYTAT(agarad @ Thu, 16 Feb 2012 - 11:16) *
Tak myślę sobie czy może są organizowane takie wycieczki nastawione na zabawę a nie zwiedzanie.... np. coś w stylu gry miejskiej po ruinach zamku mi sie marzy icon_smile.gif czy coś podobnego do programu Fort Boyard w wersji młodzieżowej icon_wink.gif



Pewnie jest możliwe, ale sądzę, że musiałoby być specjalnie zorganizowane, a zatem bardziej kosztowne. Ale tu zamiast własnych poszukiwań, kłania się firma zajmująca się organizacją wycieczek.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.