To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Łóżka szukam dla dziecka mojego średniego

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agnieszka AZJ
Które to dziecko ma taką fanaberię, że chciałoby mieć spanie szersze niż standardowe 90 cm, jednakowoż węższe niż typowo dwuosobowe 1,6 m 37.gif Takie na przykład metr dwadzieścia...

Czy coś takiego istnieje w przyrodzie ??? Poza ekstraordynaryjną szerokością Zosia nie ma właściwie żadnych innych oczekiwań wobec tego łóżka - jest otwarta na wszystkie możliwości.

IKEA i BlackRedWhite przepatrzone - gdzie jeszcze szukac, żeby nie zabiło ceną ???
agnese
a takie https://www.e-sosnowe.pl/lozko-sosnowe-120-p-11.html
a sprawdzałaś ile by cie wyniosło zrobić na zamówienie? nie koniecznie w sklepie, ale u jakiegoś stolarza

edit doczytałam, ze to zalinkowane łóżko wcale za tanio nie wychodzi
agarad
jeszcze pomiędzy 90 a 160 standardowe są 140 cm icon_smile.gif
agarad
Weszłam na all i okazuje się , że i 120 cm są icon_smile.gif
Mafia
Można zamówić np. w meblach Doktór sosnowe. Cena była akceptowalna. Moi teściowie zamawiali 130 cm i taki materac.
Silije
Śpię od lat na łóżku 120 cm i wiem że Marysia Amani ma dokładnie to samo łóżko co ja, więc chyba nie ma problemu ze zdobyciem.
Agnieszka AZJ
CYTAT(agarad @ Wed, 15 Feb 2012 - 08:19) *
Weszłam na all i okazuje się , że i 120 cm są icon_smile.gif


Mowisz, żeby na Allegro poszukać ? Zajrzę.


CYTAT(Mafia @ Wed, 15 Feb 2012 - 08:38) *
Można zamówić np. w meblach Doktór sosnowe. Cena była akceptowalna. Moi teściowie zamawiali 130 cm i taki materac.


Sosnowe nie do końca by nam pasowały, bo pozostałe meble w pokoju Zosia ma ciemniejsze. Ale w ostateczności...


CYTAT(Silije @ Wed, 15 Feb 2012 - 14:47) *
Śpię od lat na łóżku 120 cm i wiem że Marysia Amani ma dokładnie to samo łóżko co ja, więc chyba nie ma problemu ze zdobyciem.


Silije,
a jakiej firmy ???
grzałka
i ma rację dziewczyna, na 90 cm to żadne spanie
Silije
Agnieszko jakiejś lokalnej z Poznania (nie pamiętam), ale właśnie sosnowe.
Mafia
Agnieszko, meble sosnowe ta firma akurat barwi na kilka kolorów. Sama mam sypialnię w dość ciemnym kolorze i sprawuje się OK.
marghe.
a na zamówienie nie chcesz zrobić?

My robilismy, musiało być o kilka centymetrów krótsze niż większośc łożek.
https://materace-sypialnie.pl/

Zresztą nasze, sypialniane tez jest robione, bo Kot niewymiarowy icon_smile.gif i musiał mieć łózko długie na 210 cm
Agnieszka AZJ
Olśniło mnie, że nasz ulubiony producent materacy z Radzymina robi też łóżka - tylko nie ma cen na stronie, muszę tam zadzwonić i się dowiedzieć.
Ale rozmiar 120 mają.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.