To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

komis z rzeczami dla dziecięci

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

zabki_dwie
Witam,

Jak w temacie zastanawiam się nad otwarciem komisu z ubrankami, wózkami, zabawkami itp. dla dzieci w Warszawie.
Mam pytanie odnoście kosztów związanych z taką działalnością - dokładniej, jak to wygląda przy sprzedazy rzeczy używanych (jakichkolwiek)? Ile trzeba oddac do urzędu?
Noi i jak, oceniacie czy warto? Mimo, małych nakładów - trzeba mieć na co, najmniej pierwsze 4-6 miesięcy działalności.
proszÄ™ o rady
pozdrawiam
Małgosia
Agga
Nie wiem jak w Warszawie,ale w Krakowie upadają komisy.W ciągu ostatnich dwóch lat zlikwidowali już 4 które znałam,a jeszcze z 10 lat temu było ich dużo.
I mówiąc szczerze teraz prawie każdy w domu ma kompa z internetem,więc prościej i szybciej jest wystawić na allegro,czy innym portalu i nie wozić tego do komisu. Wystawiając przez internet w ciągu kilku dni się sprzeda,więc kasa jest od razu. Poza tym ubranka można kupić na ciuchach za grosze,więc nie opłaca się w komisach już kupować.

Nie wiem,ale ja bym nie ryzykowała w tych czasach z komisem.
grzałka
nie warto- wszystkie padają po kolei, jest allegro, są lumpeksy i ludzie fakt, sprzedają do komisów, ale nie kupują
koleżanka miała i długo się nie utrzymała
pati.n
nie warto- z powodu - jak wyżej
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.