To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dziwne uczulenie(?) na ustach...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Atena
Dziewczyny mam problem.Coś dziwnego zrobiło mi się na ustach(na wargach),jakieś chyba uczulenie icon_eek.gif .Cały czas mnie to swędzi,usta mam suche jak wiór i łuszczy mi się na nich skóra!!!!!!!Już ni mogę wytrzymać!!!!!Smaruję pomadkami ochronnymi na tony i NIC!!!!Swędzi,piecze,i suchość mam nadal.Nie wiem co robić?Co to może być?A i mam jakby uczulenie też obok dziorek od nosa(może to to samo????)
Co z tym robić?Może któraś z Was miała coś takiego?


Atena
kasiarybka
Atena, najlepszy i sprawdzony sposób to miód i jogurt, zrób sobie domową maseczkę, zamiast pomadek zacznij używać kremu nawilżającego i przynajmniej raz w tyg. zrób sobie piling ust.

Najważniejsze:
omijaj usta kiedy myjesz twarz tonikiem lub mleczkiem, w takim przypadku nie można traktować ust roztworem alkoholowym.
i.
Atena ja mam często po infekcjach takie objawy - suche, łuszczące się usta, na których pęka skóra do krwi. Koło dziurek od nosa podobnie.
Nie wiem skÄ…d to siÄ™ bierze, odwodnienie?
Ja smaruję usta dobrym balsamem do ust albo zwykłą wazeliną. Nos maścią z wit. A. Mnie pomaga.
2 szkraby
Ja gdy miałam wysuszoną skórę na ustach, bardzo mnie piekły i bolały usta, to smarowałam je pomadką z wazeliny, ale przynajmniej z 6 razy
w ciÄ…gu dnia.
Wieczorem robiłam sobie okłady z rumianku.
Delikatnie saączyłam wacik i położyłam na ustach.
Potem nałożyłam jeszcze krem odżywczy, ale specjalny na usta.
I po 2 tygodniach wszystko wracało do normy.
Potwora
CYTAT(Atena)
Dziewczyny mam problem.CoÅ› dziwnego zrobiÅ‚o mi siÄ™ na ustach(na wargach),jakieÅ› chyba uczulenie icon_eek.gif .CaÅ‚y czas mnie to swÄ™dzi,usta mam suche jak wiór i Å‚uszczy mi siÄ™ na nich skóra!!!!!!!Już ni mogÄ™ wytrzymać!!!!!SmarujÄ™ pomadkami ochronnymi na tony i NIC!!!!SwÄ™dzi,piecze,i suchość mam nadal.Nie wiem co robić?Co to może być?A i mam jakby uczulenie też obok dziorek od nosa(może  to to samo????)
Co z tym robić?Może któraś z Was miała coś takiego?


Atena


Ja miałam dokłądnie coś takiego! Okazało się, że o uczulenie na herbatę Teekane icon_exclaim.gif icon_eek.gif
Atena
Ale w jaki sposób doszłaś do tego??? OLU????


Atena
grzałka
Ja mam coÅ› takiego permanentnie, u mnie to sie nazywa zapalenie czerwieni wargowej. Stosuje na to krem Bambino grubÄ… warstwe kilka razy dzienie, na dwor pomadke ochronnÄ… Neutrogena. U mnie to alergiczne.
Potwora
To było tak. Kupiłam tą nieszczęsną herbatę piłam i zaczęły się problemy z ustami, wtedy jeszcze nic nie skojarzyłam ale gdzieś wyjechałam na kilka dni - usta się wygoiły, potem wróciłam, napiłam się herbaty i poczułam to znajome pieczenie - wszystko stało się jasne. Ostawiłam herbatę i moje usta mają się dobrze icon_smile.gif

Ale weź też pod uwagę szminki, kremy, pastę do zębów ( na Blend a Med też mam podobne uczulenie - tylko, że łuszczy mi się błona śluzowa w ustach), płyn do płukania ust.
Atena
Olu dzięki!
poobserwuję....może szminka,bo używam od paru miesięcy szminkę ochronną Be Be...może to jej wina?????
OdstawiÄ™ jÄ… i przerzucÄ™ siÄ™ na NeutrogenÄ™...i zobaczymy


icon_smile.gif

Atena
Potwora
CYTAT(Atena)
Olu dzięki!
poobserwuję....może szminka,bo używam od paru miesięcy szminkę ochronną Be Be...może to jej wina?????
OdstawiÄ™ jÄ… i przerzucÄ™ siÄ™ na NeutrogenÄ™...i zobaczymy


icon_smile.gif

Atena


ProszÄ™ bardzo icon_smile.gif




Niegdy nie wiadomo co nas może uczulić. Mnie zdarza się to niestety coraz częściej. Teraz np. mam uczulenie na płyn do kąpieli ( prawdopodobnie) - okropna wysypka na całym ciele icon_evil.gif niestety skończyło się zastrzykami odczulającymi icon_evil.gif

Obserwuj się więc uważnie!

pozdrowienia
amania
CYTAT(olaart)
CYTAT(Atena)
Dziewczyny mam problem.CoÅ› dziwnego zrobiÅ‚o mi siÄ™ na ustach(na wargach),jakieÅ› chyba uczulenie icon_eek.gif .CaÅ‚y czas mnie to swÄ™dzi,usta mam suche jak wiór i Å‚uszczy mi siÄ™ na nich skóra!!!!!!!Już ni mogÄ™ wytrzymać!!!!!SmarujÄ™ pomadkami ochronnymi na tony i NIC!!!!SwÄ™dzi,piecze,i suchość mam nadal.Nie wiem co robić?Co to może być?A i mam jakby uczulenie też obok dziorek od nosa(może  to to samo????)
Co z tym robić?Może któraś z Was miała coś takiego?


Atena


Ja miałam dokłądnie coś takiego! Okazało się, że o uczulenie na herbatę Teekane icon_exclaim.gif icon_eek.gif



To ja następna z takimi objawami icon_sad.gif
cholera jak to swędzi icon_evil.gif

Żebym tylko doszła od czego ja to mam...
amania
Słuchajcie, a może to się roznosi przez internet icon_wink.gif
A konkretnie maluchowe forum icon_wink.gif icon_lol.gif
Potwora
Dziewczyny odstawcie wszytskie pomadki i błyszczyki, usta smarujcie maścią, np. Alantanem. Jak się wygoją to trzeba powoli testować co może uczulać.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.