To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Poczytaj mi mamo

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

katarakta
Czy ktoras z Was posiada juz ksiazki o tym milym tytule? Jesli nie a pamieta i lubila ksiazki w dziecinstwie to polecam. My dostalismy na swieta i myslalam ze tylko nas doroslych bedzie ten prezent cieszyc ale okazalo sie ze 5 latka rowniez. Codziennie prosi by czytac mu bajki.
Narazie wydane da dwie. Podobno ma wyjsc trzeci tom. Ksiazki maja oryginalne obrazki i okladki.
trzkasienka
jeszcze ich nie mam, ale juz mi Merlin wyslal icon_smile.gif
Mrówa
Mamy obydwa tomy. Chłopakom podoba się niby wszystko ale i tak rządzą "Daktyle" icon_smile.gif
Gaja
ooo... a czy to nowe wydania?

Ja mam takowe stare z własnego dzieciństwa. Są super. Michał je uwielbia.
Mrówa
CYTAT(Gaja @ Sat, 18 Feb 2012 - 22:08) *
ooo... a czy to nowe wydania?

Tak.
Treść, ilustracje ... wszystko jak za naszych czasów tylko wrzucone do większego tomu icon_smile.gif
O takiego na przykład.
agarad
Ja też mam jeszcze "swoje" stare icon_smile.gif
agabr
Mam i swoje stare i nowe zbiorcze wydanie.b
Zuzka80
My wypożyczyliśmy z biblioteki i dziewczyny były zachwycone bajkami. Szczególnie zarozumiałą łyżeczką. Ilustracje przywołały wspomnienia lat dziecięcych. Niestety książkę musieliśmy już zwrócić do biblioteki ale wiem, co dziewczyny dostaną w prezencie przy najbliższej okazji 02.gif
asdfghjklzxcvbnm
Mamy. Kupione oczywiście z sentymentem. Trochę w nich literówek.
Dirty Diana
CYTAT(agabr @ Sun, 19 Feb 2012 - 10:39) *
Mam i swoje stare i nowe zbiorcze wydanie.b

No to się podpiszę, bo ja też. Darzę ogromnym sentymentem tę serię. W dzieciństwie miałam ponad 40 książeczek, każda miała swój nr i bawiłam się w bibliotekę. Najbardziej lubiłam tę o kapciu.
katarakta
Ja zaluje ze nie zachowaly sie te stare ksiazeczki. Chociaz kto wie moze gdzies odnajde zabunkrowane na strychu.
Gaja
wow! Super icon_smile.gif
Eliszka
Mamy, czytamy icon_smile.gif

Choć są bajki, których Jaś nie lubi np. Zaczarowana fontanna - za ilustracje chyba.

Cieszę się, że wydano je ponownie. Mam gdzieś jeszcze swoje, muszę przekopać pewne miejsce, może znajdę. Najbardziej pamiętam historię o Piernikowym rycerzu...

megan25
my tez mamy na razie pierwszy tom - dziewczyny na razie nie zainteresowane, kupiłam dla siebie:)
ja uwielbiam "Agnieszka opowiada bajkÄ™ "
Silije
Ja nie mam swoich starych, ale za to w świetlicy, w której pracuję są całe stosy, chyba wszystkie przed laty wydane i to po kilka egzemplarzy, także mogę pożyczać do domu.
Przypomniałam sobie "Potworka", "Truskawkę", "Szarą gęś" i wiele innych icon_biggrin.gif
tissaia
Mamy i umiemy na pamięć niemalże.

Zdecydowanie prym wiodÄ… "Daktyle" i "Kolczatek" icon_smile.gif
Artola
Z sentymentem krążę wokół tej książki już od kilku mies. w księgarniach. Ale jeszcze nie kupiłam z obawy, czy się spodoba już mojemu 4-latkowi, czy nie za mały?
Agnieszka AZJ
IMO nie za mały, ale nawet jakby, to szybko dorosnie icon_wink.gif
Edi Zet :)
CYTAT(Eliszka @ Mon, 20 Feb 2012 - 00:30) *
Mamy, czytamy icon_smile.gif

Choć są bajki, których Jaś nie lubi np. Zaczarowana fontanna - za ilustracje chyba.

Cieszę się, że wydano je ponownie. Mam gdzieś jeszcze swoje, muszę przekopać pewne miejsce, może znajdę. Najbardziej pamiętam historię o Piernikowym rycerzu...

Mamy właśnie ten tom icon_smile.gif
A ja uwielbiałam tę bajkę gdy byłam mała. Teraz jak na nią wpadłam w tym tomie Ostro się wzruszyłam. Sama oglądałam te ilustracje przez pół godziny!!!
Dla mnie to był taki miły powrót do przeszłosci.
edit literówki
katarakta

Ja wlasnie nabylam kilka uzywanych ksiazeczek. Juz nie moge sie doczekac az wezne w lapki.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.