To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Centralny Rejestr Lekarzy RP

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

m4rusia
Na stronie Centralnego Rejestru Lekarzy NIL znalazłam info, że nasza miejscowa Pediatra to
Lekarz nie wykonujący zawodu (uprawniony do wykonywania zawodu w stosunku do swojej osoby, współmałżonka, wstępnych i zstępnych)Tymczasem ta Pani pełni dyżury na oddziale noworodkowym u nas w mieście.

Czy to zgodne z prawem? Zastanawia mnie to choćby ze wzgledu na jej wiek, bo jest ok 80tki, niedowidzi, niedosłyszy (miałam okazje się o tym przekonac 3 tyg temu) a leczy.



Rejestr Lekarzy


edit: link
~Luna~
Na pytanie nie odpowiem, bo nie jestem ekspertem w tej sprawie.

Z ciekawości, wpisałam dane naszej pediatry , i oto jaką odpowiedź mi wyświetliło - "Lekarz o podanych parametrach nie istnieje w Centralnym Rejestrze Lekarzy." - icon_eek.gif
I co w takim przypadku 37.gif
m4rusia
może spróbuj po numerze z rejestru?? Jak masz pieczątkę tej lekarki, to tam będzie
agak
AQA napisz w google imiÄ™ nazwisko PWZ
~Luna~
W googlach wychodzi tylko to, że jest pediatrą w naszej przychodni, żadnych więcej informacji nie ma.
Pieczątkę, być może znalazłabym w książeczce zdrowia dziecka, ale mam ją w pokoju syna a on już śpi, nie chcę mu szperać i go wybudzić.
SprawdzÄ™ jutro.
Pozostałe dwie pediatry, odnalazło bez problemu.
Anitczak
AQA może pediatra jest pod innym nazwiskiem, np panieńskim. Najłatwiej będzie po prawie wykonywania zawodu.
m4rusia
To jest niby aktualizowane co miesiąc(takie info na dole strony) więc chyba powinno znaleźć. Ta opcja to chyba dla lekarek z podwójnym nazwiskiem gdy nie znamy obydwóch . U nas jest taka ginekolog (ginekolożka). Wszyscy wołają ja po męzowym i nikt nie pamięta o tym, że nawet na pieczątce ma panieńskie. Mój gin tylko zwykł na nią mawiać "Zdzicha" i tak mi to przypasowało, że jak kiedyś mnie pytał kto mi zabieg robił, to powiedziałam "Pani Zdzicha" icon_lol.gif
Anitczak
Wpisałam koleżanke która ok rok temu wyszła za mąż i zmieniła nazwisko i pokazało mi,że nie istnieje. Więc myśle,że z tymi nazwiskami może nie aktualizować. Wpisałam też lekarke, która ma chyba ponad 80 lat i myśle,ze już nie pracuje choć 100 proc pewnosci nie mam i pokazało mi,że uprawnienia bez ograniczeń.
Pilawianka
Wpisałam swoją koleżankę z nazwiskiem po mężu i odnalazło. Prawo wykonywania zawodu zdobyła jeszcze jako panna, wpisałam panieńskie i tez odnalazło (w tym przypadku wyświetliło już z nowym nazwiskiem). Także z nazwiskami powinno działać. Najprosciej po numerze znaleźć, wtedy nie będzie żadnych wątpliwości.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.