To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wrocław - gdzie cystografię?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

akia
Drogie mamy!! Tak jak w temacie.
Może wiecie gdzie można we Wrocławiu zrobić prywatnie cystografię niemowlakowi. Chciałabym żeby to był dobry sprawdzony fachowiec i dobry sprzęt. Cena nie gra roli. Tylko żeby to zrobić w ciągu jednego dnia, bez leżenia w szpitalu. Bo na Skłodowskiej to chcą mi Oskarka na 4 dni położyć - za żadne skarby go tam nie zostawię. Wiem, że robi się takie badania ambulatoryjnie tylko gdzie. A może gdzieś poza Wrocławiem znacie jakieś sprawdzone miejsce? icon_rolleyes.gif
Bedę wdzięczna za każdą informację.
Evanka
Córeczce koleżanki robiono kilka dni temu cystografię w szpitalu na Korczaka, badanie robione było ambulatoryjnie i nie wymagało leżenia w szpitalu.
akia
Evanka, dzięki.
Czy masz może jakieś namiary lub czy możesz zapytać? Gdzie dokładnie robiła, gdzie o to pytać jak już się np. skontaktuję ze szpitalem? Czy np. z oddziałem dziecięcym czy może w innym miejscu? Czy trzeba długo czekać np. zapisywać się na konkretny termin, czy też robią od ręki w ciągu np. kilku dni? jeśli możesz to odpowiedz - bedę wdzięczna.
Evanka
Przepraszam, ze tak długo nie odpowiadałam, ale dopiero dziś mam dostęp do netu. Nie wiem czy jeszcze te informacje na coś Ci się przydadzą - otóż koleżanki córeczkę skierował na cystografię lekarz nefrolog pracujący w poradni nefrologicznej na Korczaka, u którego mała była na konsultacji, skierowana z kolei przez pediatrę. Oczekiwanie na badanie to około 3 tygodnie, przed cystografią trzeba było zrobić badanie moczu i zakupić kontrast, sama cystografia nie była płatna.
akia
Dzięki !
Już jestem po rozmowie z panią w Korczaku. Termin cystografii mamy na 8 marca, ale badanie będzie odpłatne, bo na jednodniowe skończyły się im na razie limity. Bezpłatnie zrobiliby ale z 3 dniowym pobytem dziecka na oddziale. A za coś takiego to ja dziękuję icon_confused.gif Wolę zapłacić niż narażać dziecko na niepotrzebny stres tylko dlatego że nasze państwo ma chory system. Tylko co z tymi dziećmi których rodzice liczą każdą złotówkę? No ale to temat na oddzielną dyskusję.
Teraz ważne żeby młody miał jałowy posiew a to nie będzie takie proste.
Jeszcze raz dziękuję, mam nadzieję że wyniki badań będą dobre.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.