To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

torba zamszowa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Orinoko
Mam dylemat i nie mogę się zdecydować - upatrzyłam sobie na allegro dwie porządne torebki - jedna jest zamszowa, a druga skórzana. Różnica w cenie ok. 70 zł (zamszowa tańsza). No i nie wiem, co wybrać. Generalnie nie lubię zmieniać torebek i przekładać rzeczy, więc przyjmuję opcję, że ta torebka byłaby stale noszona wszędzie 04.gif Jak taki zamsz się sprawdzi? Czy nie będzie trudny do czyszenia, czy nie powyciera się w strategicznych miejscach tam, gdzie stale będę dotykać ręką itd.? (torebka w wersji na ramię)
Doradzicie coÅ›?
Chciałabym aby była to inwestycja na dłużej, bo ostatnio torebka ze skóry ekologicznej wytrzymała "ze mną"... miesiąc i zaczęła pękać i się przecierać 21.gif
Madziulek
Nie wiem, czy to nie zalezy od firmy. Zamsz zamszowi nie rowny.
Nie wiem, czy moge tu wpisac nazwe formy produkujacej torebki ? Bo jedna moge polecic jako b. fajna (mam i z zamszu i ze skory).
Orinoko
Ok, to napisz proszÄ™ na PW
meduzza
A jaki kolor? Bo jak jasna to może być problem z farbowaniem zamszu - np. kiedy będzie się ocierać o jeans. Ale jednak zamsz prezentuje się świetnie.
grubassek:)
są specjalne środki do pielęgnacji zamszu, ale mimo wszystko wybrałąbym torebkę skórzaną
Orinoko
Właśnie tak zrobiłam. NIe mam czasu na pielęgnację zamszu ani inne rozrywki tego typu. 04.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.