To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

kawa ziarnista

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

MamaJulki
jak w temacie - jakiej używacie a która Wam absolutnie nie smakuje ?

gdzie kupujecie w rozsÄ…dnej cenie ?
pati.n
Nasza ulubiona marka kawy
MamaJulki
no to Pati mamy podobny gust, bo my też tę lubimy icon_smile.gif

gdzie jÄ… kupujesz i w jakiej cenie ?
u nas można ja dostać w sklepach z niemieckimi środkami czystości ale z cenami nie jestem na bieżąco, ostatni kawa mocno zdrożała
pati.n
W hipermaketach są icon_smile.gif ceny nie pamietam, bo jeszcze mam, powiem Ci jak będę kupować icon_smile.gif
MamaJulki
no tak - ja je rzadko odwiedzam icon_wink.gif to czekam na wieści
skanna
Też lubię dallmayr, ale tylko prodomo - clasic jest nie do przełknięcia. Kupowałam przed chwilką w sklepie z niemieckim importem - 24 zł za pół kg, mielonej co prawda, ale ziarnistą mają zwykle w tej samej cenie. W hipermarketach jest dużo drożej.
Nie lubię lavazzy chyba żadnej, smakuje mi illy esspresso.
Mafia
dallamyr i segafredo - głównie kupuję w niemieckich sklepach (czy innych zagranicznych przy okazji wojaży). W naszych marketach jest o 100% droższa.
Orinoko
My się zafiksowaliśmy na Julius Meinl, ale niebieskiej - nie do dostania u nas. Ostatnio mąż kupił w Austrii 10 paczek 37.gif Właśnie się nam skończyła 21.gif
Jaka jest ta Dallamyr?
Szukam kawy, która nie będzie mieć kwaskowatego posmaku i będzie delikatna.
tyczka
Illy. Åšwietna icon_smile.gif
tyczka
Illy. Åšwietna icon_smile.gif.
MamaJulki
edit. dubel
MamaJulki
dziś M kupił w niemieckim sklepie dallmayr prodomo - 24 zl/500g, classic była w opakowaniach 1kg/55 zl

w ofercie któregoś marketu widziałam 35 zł za 500 kg ale nie pamiętam która to była
nantu
polecam Tschibo - Cafe Crema - delikatna i kremowa;) kupuję zawsze w ziarnach w sklepie Tschibo, ok 30 zł za 0,5kg. Jak są promocję 2+1 to wtedy robię zapasy i wychodzi 20 zł za 0,5kg;)
Orinoko
Dallamyr naturmild - właśnie kupiłam w niemieckim sklepie mieloną
bardzo dobra i Å‚agodna, super, taka jak ten nasz Julius Meinzl
vanilla-ice
Ja uwielbiam kawy włoskie, zakochałam sie w nich będąc w tamtym roku u koleżanki w Rzymie. Takiej kawy jak tam, nigdy wcześniej nie piłam. U nas znalazłam kawę Cellini, która smakuje zupełnie tak samo, jak we włoskiej kawiarence, ten smak i aromat..... nie da się go porównac z żadną inna kawą. Ja kupuję akurat mieloną, bo nie mam młynka, ale są tez ziarniste i rozpuszczalne.
Ika
Dallmayr Creme D'Oro. Ściągam z Niemiec dzięki uprzejmości jednej forumki icon_smile.gif Dobrej koleżanki już, a nie tylko forumki icon_smile.gif
MamaJulki
vanilla-ice a gdzie kupujesz tÄ™ kawÄ™ Cellini

Ika ja póki co nie znalazłam lepszej kawy niż Dallmayr, choc aktualnie pijemy z ekspresu przelewowego bo ciśnieniowy się zepsuł i nie chce się sam naprawić icon_rolleyes.gif
Ika
Ja nie mam ciśnieniowego ekspressu, ale mam przelewowy i makinetkę icon_smile.gif Rano piję z makinetki, a w ciągu dnia przelewowy.
Dallmayr Creme D'Oro pierwszy raz piłam u [użytkownik x] i mnie urzekła ta kawa icon_smile.gif Aha, Ju mówiła, że w Makro jest w dobrej cenie.
MamaJulki
o widzisz - a my ostatnio do makro już tylko po ser jeździmy bo stwierdziliśmy, że zeszło na psy właśnie z powodu tego, że drogo... ale z ciekawości jak będę miała okazję to zerknę czy jest u nas i w jakiej cenie
ja z kolei kupuję w lidlu lub na targu ("budka" z niemieckimi słodyczami)
ooo przypomniałaś mi o mojej makinetce icon_smile.gif rano muszę ją odkurzyć 06.gif
tomberowa
a my z polecenia kolegi kupiliśmy na all lavazze pienaroma - w nas w sklepach jej nigdzie nie spotkałam - naprawdę dobra icon_smile.gif
Julcia_
również polecam lavazze
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.