To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ból podbrzusza

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

MamaAga25
Witam,mam pewien problem od ponad roku ciÄ…gle boli mnie podbrzusze
ten ból przechodzi na uda i krzyż,w czasie bólu mam wrażenie że zaraz coś mi wypadnie z dróg rodnych czuje takie parcie i w momencie gdy chcę usiąść muszę uważać bo zbyt szybko to wykonam to odczuwam ból i jak usiądę żle to tez odczuwam ból,ten ból jest różny jest ciągły tępy że ma się ochotę wyrwać ten brzuch chwilami jest taki kolkowy czasami też coś mnie zakuję w macicy lub w innym miejscu tak jakby igłą ból promieniuje również do prawego boku brzucha czasami jest oprócz tego że trwa on ciągle to jest taki napadowy zdarza mi się w czasie takiego napadowego bólu uklęknąć i przeczekać ból do tego mam takie dziwne upławy są one bardzo obfite ciągnące się czasami przypominają białko surowego jajka a czasami budyń .Byłam już wiele razy u ginekologa ale według niego wszystko jest dobrze miałam robione usg dopochwowe i usg jamy brzusznej i wszystko jest dobrze,a ból jest nadal i mam wrażenie że staje się on coraz mocniejszy i do tego przez jeden dzień miałam upławy z domieszką krwi,proszę o poradę.
~Luna~
Czy wizyta była zawsze u tego samego ginekologa ??? - jeśli tak, to może czas na konsultację u kogoś innego, i to szybko.

Współczuję Ci tych dolegliwości.
Ginekologiem nie jestem, ale to co opisałaś, dla mnie nie jest normalnym objawem, a raczej poważnym stanem chorobowym.
Edi Zet :)
Zmień ginekologa. To nie jest normalne od roku odczuwac taki ból!!!
rtonka
Poszperaj w grupach regionalnych dobrego ginekologa i idz koniecznie.
MamaAga25
badałam sie u dwóch ginekologów i jeden i drugi mówia że jest wszystko dobrze w piatek znowu ide do lekarza zobacze co tym razem powie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.