To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

biustonosze sportowe dla uswiadomionych

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

bb
i tych co maja wiecej z przodu niz mnie.

Jakie modele polecacie? Jakie sprawdzaja sie Wam w bieganiu, gimnastyce, na fitnessie?

Ja mam dokladnie taki, 34F choc normalnie nosze 32F/70F

Zly nie jest ale idealny tez jakos coraz mniej.
MamaJulki
a co Ci w nim konkretnie przeszkadza ?

ja nie posiadam takiego, ale mam w planach kupić więc chętnie poczytam uwagi icon_smile.gif
bb
Konkretnie to po kilku praniach juz nie trzyma tak jak na poczatku.
cos_cos
Ja mam Shock Absorber, poziom 4.
Po wielu praniach trzyma idealnie.
Jeżdżę w nim konno, a to obok biegania chyba najlepiej sprawdza jak biustonosz daje sobie radę. Ten jest świetny, mam go 2 lata.
iff
kilka shock absorberow mam, idealnie trzymaja, nic sie nie dzieje po wielu praniach, mialam tez freye sport, ale wyroslo mi sie odrobinke z niego, tez polecam
a teraz najnowszy tygodniowy nabytek panache sport czarny i to jest to, ale lojalnie uprzedzam mialam 1 raz i nie wiem jak po praniu, ale nic sie nie przesuwa, nie skacze, trzyma mocno w ryzach i choc normalnie nosze angielskie 30F a polskie (np Effuniaki) 70E, to panache mam 28FF i jest swietnie

Twojego modelu nie znam
najtansze poszukiwanie to absorbery (moje kosztowaly w granicach 50 zl na allegro, nowe) np taki dla mnie sa one bardzo scisliwe,

bb
CYTAT(cos_cos @ Fri, 09 Mar 2012 - 00:26) *
Ja mam Shock Absorber, poziom 4.
Po wielu praniach trzyma idealnie.


Moglabys wyszukac w sieci taki jak Twoj?
JAk dobralas rozmiar? identyczny jak nosisz poza sportem icon_wink.gif?
bb
Iff, ten panache wyglada suuuuper!

Moj absorber byl super na poczatku, choc pierwotnie kupilam 32F ale wydawal sie zbyt pancerny a ja nie bylam chyba na tyle wygimnastykowana, zeby go samej zapiac 37.gif i wymienilam na 34F. Teraz chyba to wychodzi...po 2-3 praniach tygodniowo.

Jak napisalam: zly nie jest ale idealny juz teraz coraz mnie.
Użytkownik usunięty
Dziś nabyłam swój pierwszy, sportowy biustonosz. Zumba bowiem urywa mi biust 37.gif Dopiero trafiłam na Wasz wątek. Byłam w desperacji, biustonosze w sklepach ogólnodostępnych mnie załamywały, ten jest super. Póki co icon_smile.gif
https://ergo-sklep.pl/biustonosz-shock-abso...4490-10324.html

Przydałby się o 5 cm mniejszy, ale nie było, a ja potrzebowałam stanika na już. Noszę rozmiar 75H, ten ma rozmiar 75G.
cos_cos
CYTAT(bb @ Fri, 09 Mar 2012 - 10:54) *
Moglabys wyszukac w sieci taki jak Twoj?
JAk dobralas rozmiar? identyczny jak nosisz poza sportem icon_wink.gif?


https://allegro.pl/nowy-sportowy-biustonosz...2180653296.html Mam taki.
Rozmiar.. bieliznę codzienną noszę w rozmiarze 65HH, sportowy mam 70GG, ale nie dam sobie głowy uciąć.. metkę wycięłam.
One są baaardzo ciasne, więc wzięłam te 5 cm więcej w obwodzie. Mimo to trzyma doskonale. Nie jest za piękny, ale nie taki jego cel;)
(Chociaż jak po upadku z konia trafiłam do szpitala i mnie rozbierali to było mi trochę wstyd za to pancerne cudo icon_biggrin.gif No ale.. grunt, że czysty był.)
Ketmia
A powiedzcie mi dziewczyny, co z tymi poziomami? O co tu chodzi?
Też czuję, że muszę zakupić takie cudo icon_smile.gif.
Użytkownik usunięty
Rane kota! Co za różnica! Niesamowita po prostu! Ja nie wiedziałam, jak bardzo mi ten biustonosz był potrzebny...

A wiecie, że zalecają spanie w takiej bieliźnie?
cos_cos
CYTAT(Ketmia @ Mon, 12 Mar 2012 - 12:08) *
A powiedzcie mi dziewczyny, co z tymi poziomami? O co tu chodzi?
Też czuję, że muszę zakupić takie cudo icon_smile.gif.


Chodzi o to, że nie każdy rodzaj sportu jest tak samo... wymagający? jeśli chodzi o podtrzymanie biustu.
4 to jest taki maks.. do intensywnego biegania lub właśnie jazdy konnej. Ale np. do gry w siatkówkę mnie wystarcza 2. Daję również radę w zwykłym staniku, a latem gram w bikini i też jest ok.

[użytkownik x], powiedz mi jak Ty do tej pory jeździłaś konno bez sportowego stanika?
Ja raz miałam na sobie zwykły biustonosz to już w kłusie myślałam, że się wykończę, a co dopiero intensywny galop icon_wink.gif
Użytkownik usunięty
CYTAT(cos_cos @ Mon, 12 Mar 2012 - 23:50) *
Chodzi o to, że nie każdy rodzaj sportu jest tak samo... wymagający? jeśli chodzi o podtrzymanie biustu.
4 to jest taki maks.. do intensywnego biegania lub właśnie jazdy konnej. Ale np. do gry w siatkówkę mnie wystarcza 2. Daję również radę w zwykłym staniku, a latem gram w bikini i też jest ok.

[użytkownik x], powiedz mi jak Ty do tej pory jeździłaś konno bez sportowego stanika?
Ja raz miałam na sobie zwykły biustonosz to już w kłusie myślałam, że się wykończę, a co dopiero intensywny galop icon_wink.gif


cos_cosiu... ja sama nie mam pojęcia, jak to robiłam... 37.gif Jak tańczyłam zumbę też nie wiem... ale wczoraj doznałam szoku! NIC MNIE NIE BOLAŁO! Czuję się jak pantofelek...
cydorka
a powiedzcie mi czy jest jakakolwiek tańsza opcja, bo dla mnie 200 zł za biustonosz ( te z linku [użytkownik x]) to cena zaporowa
na allegro udaje sie upolować tańsze ale w dużym rozmiarze bardzo sporadycznie
cyd
Użytkownik usunięty
CYTAT(cydorka @ Tue, 13 Mar 2012 - 09:31) *
a powiedzcie mi czy jest jakakolwiek tańsza opcja, bo dla mnie 200 zł za biustonosz ( te z linku [użytkownik x]) to cena zaporowa
na allegro udaje sie upolować tańsze ale w dużym rozmiarze bardzo sporadycznie
cyd


Cydorko, szkoda kasy na te tańsze biustonosze icon_sad.gif Niestety, ja się miotałam b. długo, zanim wydałam te 200 zł i to też jest cena zaporowa dla mnie. Ale ten stanik ma kilka różnych warstw, biust jest ułożony w miskach i elegancko przytrzymany. Takie po kilkadziesiąt złotych są dobre dla dziewczyn, które mają nieduży i kształtny biust. Ja mierzyłam takie staniki i to była masakra piłą łańcuchową - równie dobrze możesz się opasać bandażem elastycznym i zbierać piersi spod pach, spod szyi i z okolic pasa 37.gif Te zwykłe staniki nie mają dużych rozmiarów, bo one się NIE NADAJĄ do dużego biustu! I jeszcze jedno, taki stanik to koniecznie trzeba przymierzyć! Noszę regularne 75H w tej chwili, sportowe staniki są sztywne, więc zaczęłam od 80G, a kupiłam 75G (przy czym idealny byłby dla mnie 70G z tej firmy). W innej firmie 75 było dla mnie idealne, czyli też różnie się zachowują te staniki. Jeśli masz chwilę, jedź do tego sklepu ergo, tam mają naprawdę fajny wybór.
meduzza
A gdzie kupujecie takie do biegania tylko w stacjonarnym sklepie? też muszę w końcu zakupić, bo zacznam się martwić, że mimo, że moim boczkom wyjdzie to na dobre to biust na tym mocno ucierpi.
Użytkownik usunięty
CYTAT(meduzza @ Tue, 13 Mar 2012 - 11:22) *
A gdzie kupujecie takie do biegania tylko w stacjonarnym sklepie? też muszę w końcu zakupić, bo zacznam się martwić, że mimo, że moim boczkom wyjdzie to na dobre to biust na tym mocno ucierpi.


Ergo ma sklep via net.
Ketmia
Ja kiedyś miałąm sportowy triumpha, ale jak wiadomo, wszystko ma swój kres icon_wink.gif. Trochę mnie irytowało, że jest taki ciasny, wydawało mi się, że mi się piersi całkiem spłaszczą. Co do jazdy konnej, cóż całe życie jeździłam konno bez świadomości, że potrzebny mi specjalny stanik. Może to kwestia rozmiaru, mam niewielki biust, wiem jednak, że moja koleżanka o obfitszym biuście się męczyła. Z drugiej strony, całe pokolenia kobiet jeździły konno bez czwartego stopnia zabezpieczenia i dawały radę. Fakt, że one w wieku czterdziestu lat były już, za przeproszeniem, starymi babami i nikt od nich nie wymagał jędrnych piersi.
Użytkownik usunięty
Ketmia, ale to BOLI! Fizycznie, mocno BOLI!
Ketmia
Wierzę, [użytkownik x]. Moją Natalię też bolało. Ja tego nie doświadczyłam bo ma B w porywach C.
bb
CYTAT([użytkownik x] @ Wed, 14 Mar 2012 - 14:03) *
Ketmia, ale to BOLI! Fizycznie, mocno BOLI!


Dokladnie, rozmiar robi roznice. Mysle, ze dla posiadaczek D+ inwestycja w dobry pancerz jest wczesniej czy pozniej nieunikniona. Tylko mam wrazenie, ze tutaj dobieranie rozmiaru jest jeszcze trudniejsze niz w przypadku normalnej bielizny.
Te topiki sportowe wygladaja tak "latwo" tylko na mega wysportowanych modelka z przedzialu A-C.
Użytkownik usunięty
No, dobranie rozmiaru łatwe nie jest. Ja sobie w przebieralni podksakiwałam podczas przymierzania. Wyobrażam sobie, co myślał człowiek stojący za drzwiami 37.gif

Kurcze, dawno nie miałam tak potrzebnej mi rzeczy!!! Jestem ZACHWYCONA moim pancernikiem! Mówię to ja - Jarząbek - po wczorajszej zumbie 06.gif
bb
CYTAT([użytkownik x] @ Thu, 15 Mar 2012 - 08:19) *
No, dobranie rozmiaru łatwe nie jest. Ja sobie w przebieralni podksakiwałam podczas przymierzania. Wyobrażam sobie, co myślał człowiek stojący za drzwiami 37.gif


04.gif
Ja sobie podskakuje w domu bo dobieram na odleglosc niestety a potem odsylam i znowu...powtorka z rozrywki. Ale warto.
Użytkownik usunięty
No ale raz, że tracisz kasę na przesyłkach, dwa CZAS. Na szczęście mam pod ręką sklep stacjonarny icon_smile.gif
iff
CYTAT([użytkownik x] @ Mon, 12 Mar 2012 - 22:19) *
A wiecie, że zalecają spanie w takiej bieliźnie?

wiemy, wiemy i praktykujemy 06.gif
bb
CYTAT([użytkownik x] @ Fri, 16 Mar 2012 - 10:17) *
No ale raz, że tracisz kasę na przesyłkach, dwa CZAS.


A trzy ze mieszkam na uroczym ale zadupiu w Grecji- kraju szerokich bioder a nie biusciastych. Nie mam wyjscia a tym bardziej stacjonarnego z odpowiednia bielizna i przebieralnia do poskakania 21.gif
iff
tak, to moj model

ale ja odwrotnie niz dziewczyna opisujaca, dla mnie nie sa za dlugie ramiaczka, jak pisalam wczesniej mam z natury niska podstawe piersi i poczatek stanika-jego obwod musi byc pod nimi, ja mam na cala dlugosc ramiaczka i jest ok, natomiast nie moge skorzystac z opcji ramiaczek na krzyz, bo brakuje mi wtedy dlugosci w ramiaczkach

przeczytalam i podkreslam z opinia, w czasie noszenia nie czuc ze mam stanik i to taki "pancerny" na sobie,
Mafia
Mierzyłam ten Panache, ale on nie pasował mi jednak. Nabyłam 3 różne shocki i jestem bardzo zadowolona.
iff
ktore modele shockow Mafia ?

a w czym panache Ci nie psowal ?
Mafia
iff, w Panache jest zbyt wysokie zabudowanie pod pachami jak dla mnie i za szerokie fiszbiny. Ale ja generalnie nie lubię się z tą firmą. icon_wink.gif
Z Shock Absorber mam: B109 (biały najbrzydszy stanik jaki miałam, ale trzyma na mur), oraz dwa topy: V4453 (fioletowy) i V4250 (czarny z białymi lamówkami). Topy są zgrabniejsze i ładniejsze, ale mają niższe podtrzymanie, choć jak na moje potrzeby wystarczające.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.