To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

wakacje w gorach Szklarska Poreba

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Anorektyczna Laska
Bylam w gorach zima, po raz pierwszy w Szklarskiej.
Bardzo nam sie podobalo i odkrylismy, ze mozna tam sporo z dziecmi pozwiedzac.
I ogolnie nie powinno byc nudno, nawet jak nei bedzie super pogody.

Znacie jakis fajny pensjonat/dom goscinny/hotel (bo domkow chyba nie ma) gdzie by mozna pomieszkac przez tydzien z pieskiem?

Basiuw licze na Ciebie! 02.gif
skanna
Ja w Szklarskiej akurat nic nie znam, ale strzelę focha, jak nie dasz znać, kiedy tam będziesz - jeśli tylko nam się terminy nie rozjadą, to chętnie bym sobie zrobiła weekend w miłym towarzystwie.
Anorektyczna Laska
Juz daje znac bo termin wiadomu- pierwszy tydzien lipca icon_smile.gif
skanna
No cóż, nienajlepszy, ale może choć na jeden dzień wyskoczę icon_smile.gif
Pilawianka
Może być w Karpaczu? (To w sumie obok). Koleżanka była w zeszłym roku z psem. Mogę poprosić o namiary.
Anorektyczna Laska
Popros, chociaz wolalabym jednak Szklarska icon_smile.gif
Orinoko
Ależ są, są domki w Szklarskiej. Myśmy byli 5 lat temu z psem. Warunki ok. Miejsce trochę na uboczu. Jedyny wówczas minus, bo może coś się zmieniło, że teren nie był ogrodzony, więc masz wyjście albo psa trzymać w domku, albo na tarasie (ryzykowne), albo wszędzie idzie z Wami. Natomiast w całokształcie byliśmy zadowoleni.
Voila
Pilawianka
Orinoko, miejsce wygląda bardzo zachęcająco.
Znajoma napisała, że ten ośrodek w Karpaczku to Wang Smrek, mieszkali z psem w apartamencie.
Anorektyczna Laska
mlodziutka ide ogladac.

Orinoko, fajne to miejsce, juz napisalismy zapytanie. Dzieki!
moko.
Że tak powiem wprost, też z chęcią wyskoczę na weekend do Szklarskiej, na mile spotkanie icon_wink.gif
Jeśli chcecie! i pozwolicie?

Żoanna
AL - w karpaczu wiele hoteli przyjmuje psa. jeśli się zdecydujesz mogę popytać.

w Szklarskiej nie wiem

ale jeśli wybierzesz Karpacz to chętnie kawka 06.gif
Anorektyczna Laska
Orinoko, fajne to miejsce, pisalismy do nich i opisali. I teraz myslimy, bo jednak troche drogo wychodzi.
280 zl za dobe. Plus pies.
To za 10 dni juz calkiem ladna suma wychodzi.
Szukamy dalej.

Skan, daj namiary na Klodzka prosze. M. jest flexibel i sie zgodzil icon_wink.gif
Orinoko
No, to fakt. Drogo. Szkoda.
Myśmy tam byli 3 dni i poza sezonem, a mąż jeszcze negocjował cenę. 32.gif
Anorektyczna Laska
Drogo nie?
Kurka to juz nad morzem w sezonie mozna ladny domek za 200 zl dostac.
Jak doliczyc do ego dojazd, jedzenie i rozywki to naprawde wyjdzie drogo icon_sad.gif
Orinoko
Asiu, jak pilnie coś potrzebujesz? Kiedy chcecie jechać?
Mogę jeszcze pogrzebać na starym forum psim, na którym się udzielałam albo popytać znajomych z psam.
Mam fajne miejsce, ale nie w Szklarskiej, tylko niestety ekhm... kawał na wschód (domki, z psem). 43.gif
Anorektyczna Laska
Nie bo, myslelismy o Karkonoszach bo niedaleko od nas, a Mela nie nadaje sie na dlugie podroze.
Jeszcze Skan nabila mi glowe Kotlina Klodzka.
A szukamy czegos od 30 czerwca.
Orinoko
Ok, zbadam jeszcze temat wśród znajomych z psami i dam znać.
skanna
Asia, ja nie mam namiarów na Kotlinę Kłodzką żadnych, bo ja tam mam rodzinę.
Anorektyczna Laska
Skan, ale miasto chociaz podaj. Gdzie najladniej?
Anorektyczna Laska
CYTAT(Żoanna @ Thu, 08 Mar 2012 - 13:04) *
AL - w karpaczu wiele hoteli przyjmuje psa. jeśli się zdecydujesz mogę popytać.

w Szklarskiej nie wiem

ale jeśli wybierzesz Karpacz to chętnie kawka 06.gif



Popytaj!

Juz mam metlik w glowie od studiowania stron internetowych z baza noclegowa 37.gif
basiaw
AL co konkretnie chcesz w tej szklarskiej? Z wyżywieniem czy nie? jakie warunki? Co do kotliny kłodzkiej to chyba najwygodniej w Kudowie, bo wszędzie blisko, a już bosko byłoby w Nachodzie na campingu przy jezorze Rozkos tu masz cennik https://www.atcrozkos.cz/o-autocampingu/ceniky/
Napisz coś więcej to popytam w biurach!
Anorektyczna Laska
Basiu super ze sie odzywasz!
Juz Ci mowie co my chcemy- no najlepiej domek. Bo raz ze pies, a dwa fajnie by bylo wieczorem posiedziec na tarsie domku, jak Mela juz usnie.
W Willi Krystyna byla naprawde ok, ale jednak to pensjonat. Jak my bylismy to akurat zjechala sie jakas konferencja i w nocy popili tak, ze budzili nas o 2, 4 i 7 rano przechodzac pod drzwiami i sie drac.
Spoko bylismy bez dzieci, wiec nie robilismy dramatu. ale akurat moje mlodsze potrzebuje ciszy.
Nam obojetnie czy Karpacz czy Szklarska. Jak bez wyzywienia to dobrze zebysmz sie zmiescili w cenie do 200 zl za dobe. Jak z wyzywieniem to moze byc wiecej.
Np Chata Izderska nam odpowiedziala., ze 280 za nasza czworke w tym sniadania i obiadokolacje, wiec super- ale oni sa 4 km od centrum i dlatego jestesmy raczej na nie.
Pilawianka
Asiu, Kotlina Kłodzka jest piękna. Zakładam, że będziecie samochodem więc zwiedzenie Dusznik (Duszników?), Polanicy czy Kudawy nie będzie problemem. W Złotym stoku jest świetna kopalnia złota. Jestem zakochana w tych okolicach.
Szczytna jest mała, kamaralna i piękna. Przykładowy nocleg, mieszczący się w cenie i z można z psem tu
basiaw
Byłam kiedyś oglądać domki w bacówce, tak to się nazywało, ale drogi były, a jeszcze przed zimą jak byłam w Western City to tam odwiedziłam takie coś, ale widziałam tylko zewnątrz. https://www.szukamnoclegu.pl/redir.php?id=1783
Jeszcze w pięknym miejscu byłam, gościniec nad potokiem, ale niestety tam nie mają domków. Tak myślę na szklarską ale muszę pogadać w jednym biurze, bo nie mogę sobie przypomnieć gdzie tam spaliśmy w domkach.
basiaw
p.s. coś mi się kojarzy dolina szczęścia w szklarskiej, ale nie dam głowy.
Anorektyczna Laska
Basiuw no wlasnie ta dolina szczescia taka droga icon_sad.gif
A fajnie to wszystko wyglada.
Anorektyczna Laska
CYTAT(basiaw @ Sat, 10 Mar 2012 - 15:05) *
Byłam kiedyś oglądać domki w bacówce, tak to się nazywało, ale drogi były, a jeszcze przed zimą jak byłam w Western City to tam odwiedziłam takie coś, ale widziałam tylko zewnątrz. https://www.szukamnoclegu.pl/redir.php?id=1783
Jeszcze w pięknym miejscu byłam, gościniec nad potokiem, ale niestety tam nie mają domków. Tak myślę na szklarską ale muszę pogadać w jednym biurze, bo nie mogę sobie przypomnieć gdzie tam spaliśmy w domkach.



Oferta ta jest super i domek niedrogi bo 200 zl!
Plac zabaw do tego dla dzieci i podworko, no cud miod.

Tyle ze juz zajete 21.gif
basiaw
chole&ra jasna!!!! a nie mieli innego namiaru? W takim razie uderzamy w Kudowe? Tylko teraz muszę do sklepu pojechać! Ale na pewno w kotlinie kłodzkiej coś znajdziemy, a powiedz w czy w czechach nie może być? Tak myślę, może Biathlon u Basi w Jakuszycach? Tylko tam nie ma domków....
No nic mi do głowy nie przychodzi ... może hotel las? Tam można za zwierzakami, ale głośno...
AAAAAAAAAAAAAAAA mam przecież przy szczelincu są!!!! Dw Szczeliniec mają domki, one chyba 200 zł kosztowały! Jeszcze będę myśleć! W razie czego ruszymy przez biuro!
Anorektyczna Laska
Basiu dzieki za pomoc icon_smile.gif

PO naradzie rodzinnej jednak wolimy Szklarska albo Karpacz od Kotliny Klodzkiej. Tym bardziej ze mamy psa.
Moze za rok...

I tak, to nie musza byc koniecznie domki. Ale cos, zeby bylo cicho...
I niekoniecznie na pietrze, wiesz tak zeby jak mloda pojdzie spac mozna bylo spokojnie na tarasie posiedziec. Ew. na balkonie.
Anorektyczna Laska
M. mi teraz jeszcze brzeczy nad uchem, ze woli Szklarska/Karpacz od takiej malej miejscowosci jak Jakuszyce.
Zeby wieczorem mozna bylo sobie jeszcze isc gdzies.

Ale mamy wymagania co? 37.gif
basiaw
Szczerze to ja też wolę! Słuchaj mam jeszcze kolegę, który ma pensjonat w szklarskiej, może z nim pogadam? tu jego strona, ps nigdy u niego nie spałam icon_smile.gif a może ten gościniec nad potokiem. Jeszcze mi powiedz może renifer? Też tam fajnie, ale moze być głośno. Jednego jestem pewna! Nie willa romantica! i nie sasanka powody na pw. Nie, u Leszka za małe pokoje https://www.karmaj.freehost.pl/index.htm
To może próbuj renifer? Tam ładnie jest. Byle tylko nie było jakichś ludzi hałaśliwych, chociaż!! tam są takie drzwi dźwiękoszczelne między jedną częścią a drugą. https://www.renifer.com.pl/pl/pokoje-szklarska-poreba tam dzieciaki lubią być. I jeszcze weź pod uwagę leśniczówkę Darz Bór w karpaczu i może Pilchowice? To nad zalewem niedaleko Jeleniej. Tam też mam znajomych, kochają psy, właścicielem jest goprowiec. Hmmm a jak nic z tego to w poniedziałek poszukamy przez biuro oki? Tylko mam prośbę przypomnij mi!
amore
Dajcie namiary na Karpacz :szczerbaty usmie Tylko nie na obrzeżach .
Anorektyczna Laska
Renifer odpada, za duzy obiekt icon_sad.gif

Zna ktos Isme w Karpaczu? Oraz Tyrolska Zagrode?
Wyslalam tam zapytania.
Żoanna
teraz dziewczyny z mojego wątku były w Żółtym Dworku w Karpaczu,bardzo fajne miejsce.

mają swojego psa,pewnie obce też przyjmują 06.gif
dosć blisko centrum.
Żoanna
Amore,ale czego szukasz? hotel,pensjonat,pokoje?
amore
Hotel to może zbyt droga przyjemność 32.gif .Potrzebuję 2 pokoi 2 -osobowych,każdy z własną łazienką ,tv.z balkonem.Zastanawiam się nad "Karatem" co o nim sądzisz?Czy lokalizacja będzie dobra? w necie wygląda ok.Cena tak ok.50 zł za osobę bym chciała.
Żoanna
Amore...średni...to jest przy głównej drodze.nie wiem czy wypoczniecie 29.gif
wyguglaj sobie ten żółty dworek tam jest fajne.
a jełsi chcecie spokoju i blisko centrum to szukaj na ulicy dolnej- tam sporo kwater.
amore
Jestem skołowana ,zastanawiam się nad Pokoje Bardzo Gościnne.
Żoanna
a to chyba na dolnej? to fajna okolica.

AL nie znam tych miejsc niestety
Żoanna
aa mi się przypomniało o gruponie, np Hotel Corum ma dużo taniej z nimi.
sprawdźcie sobie
basiaw
AL Dziś coś będę wiedzieć o Tyrolskiej Zagrodzie.
Anorektyczna Laska
Tyrolska Zagroda nawet mi nie opdowiedziala 21.gif

Ale mam fajne namiary na domek, wszystko pieknie chociaz to zadupie ktorego chcielismy uniknac.
Pan mi odpowiedzial, wolne jest i czeka na nasza zaliczke.

Chyba wplacimy.
Priorytetem byl spokoj, ogrodzny terez (PIES) plac zabaw (Mela)
Anorektyczna Laska
Jak Orinoko pozwoli to pokaze co to.
Orinoko
AL, czyli się udało? Fajnie. Testuj, w następnym roku, jak będziemy mieć psa, to szlaki będą przetarte 04.gif
Myślę, że skoro w necie stronkę mają, to nic nie mam do gadania i utajniać nie ma co (choć też "spod lady" namiar dostałam 04.gif ).
Dor
Nie wim, czy juz nie za późno, ale my w zeszłym roku byliśmy tu https://www.polnykrzew.pl/145,start.html.
Warunki fajne, gospodarze też.
My nie mieliśmy wyżywienia, ale była możliwość wykupienia.
Mają duży ogród z placem zabaw dla dzieci.
Do dyspozycji gości duży salon z kominkiem, dostęp do planszówek i innych atrakcji dla dzieci.
Za apartament 2 pokoje płaciliśmy 140 pln.
Jedyna wada to odległość od centrum Szklarskiej.
Anorektyczna Laska
Dor, a ile oni km od Szklarskiej sa?
Dziwne ze na stronie pisza ze sa w Szklarskiej nie?

29.gif

A my pojedziemy tu:
https://www.lidia.wszklarskiej.pl/1841,start.html

Zadupie, ale poza tym to to czego szukalismy.
Najwyzej bedziemy czesciej auta uzywac jak bedziemy chcieli do miasta pojechac. A ja nie- to stamtad prosta droga na szlak icon_smile.gif
Bierzemy domek Darek.
Dor
To jest w Szklarskiej, tylko daleko od centrum.
Ile kilometrów nie mam pojęcia,zapytam chłopa jak wróci do domu.

Widzę, że ten domek do którego jedziecie jest 1,5 km od Polnego Krzewu.
Anorektyczna Laska
Dor, to do centrum od tego miejsca ile bedzie? Da sie bez auta?
Dor
Da się, ale myślę, że dobre pół godziny będziecie iść.
Niby nie jest daleko (mapa pokazuje 3km) ale idzie się po pagórkach i trochę męczace to jest.
My dawaliśmy radę bez samochodu, po zejściu ze szlaku wyzwaniem było wdrapanie sięna górę,
ale my z tych wędrujacych po górach, więc na szlaku spędzaliśmy całe dnie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.