To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Silny ból głowy i problem z okiem

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

sonia18a
Dziewczyny, dziś mija tydzień mojego cholernego bólu głowy... myślałam, że to jakaś migrena czy coś... ale od nocy zaczęło mnie strasznie boleć prawe oko :/ co jakiś czas mam zamglone,w sensie, że jest zamglone z 20 min, przechodzi na 20 i na nowo... i ból głowy przeniósł się na prawą stronę :/ więc wnioskuję, że może to mieć coś wspólnego z tym okiem. Nie jest ono spuchnięte (ale czuję, że gdy jest zamglone to mocno je przymrużam- automatycznie), a odczuwam to mniej więcej tak, kiedy ma się jęczmień i za wszelką cenę próbuje się go usunąć, tylko, że nie na dole oka, a cała górna powieka, aż po łuk brwiowy (jęczmienia tam nie ma, żeby nie było). Miała któraś z Was coś takiego??
milutka
Widzę , że nikt Ci nie odpowiedział icon_sad.gif jak się czujesz, dalej masz takie objawy?
Tigerek
Ja takie objawy mam przy długiej migrenie...
Abotak
zatoki?
Moze byc o podlozu alergicznym tez

Czasem wlasnei za galka oczna tworzy sie ropien, uciska na kosc czy nerw i stad ten bol

Zajrzyj do lekarza bo jesli nie przechodzi to moze miec powazne konsekwencje. I dla oka i nie tylko.
Nadkazenie bakteryjne moze wymagac stosownego traktowania i alergiczne tez odpowiednio.
Jesli to to oczywiscie
gosiagosia
mnie przy bolu glowy tez boli oko, zawsze to samo. a bole mam po kilka dni, czasem dluzej i nie wiem co to jest, ale tabletki przestaly dzialac
anax
Jeżeli boli oko to może być wysokie ciśnienie w oku.Dlatego konieczna jest wizyta u okulisty aby to sprawdził.Jest to niebezpieczne,nawet mogą pękać naczynka w oku.
Inkusia
Ja mam takie objawy przy silnej migrenie icon_sad.gif
amore
migrena lub wysokie RR w oku.
gerda
Ja też miałam takie bóle oka przy migrenie, ale lepiej sprawdź inne sugerowane tu możliwości.
joa133
dziś mnie to dopadło.. silny ból głowy-migrena +okropny ból w oku...ehh
owiwia7
ja tak miewam przy migrenie.. najpierw tracę wzrok w jednym oku... praktycznie nic nie widzę... a potem ból praliżuje mi w zależności od wyobraźni lewą lub prawą część czaszki...

masakra icon_sad.gif współczuję wszystkim z takimi samymi dolegliwościami.. u mnie często kończy się w toalecie icon_sad.gif
magdosz
U mnie co prawda w toalecie się nie skończyło nigdy, ale miewam tak często... chociaż ostatnimi czasy jakby mniej..tfu, tfu..
milutka
Też mam czasami takie bóle ostatnio mąż miał bardzo silny ból głowy i oka, ale u nas też to jest przez silne nerwy.
A_KA
Słuchajcie... moja mama kilka dni temu miała takie objawy tzn. ból głowy z lewej strony + coraz gorzej widziała (jak za mgłą) na lewe oko. Kojarzyła to z migreną i nic początkowo nie robiła. W końcu całkiem przestała widzieć na to oko i znalazła się na ostrym dyżurze. Tam jej powiedzieli, że to był... udar oka (i żeby się cieszyła, że nie mózgu 37.gif ). Chcieli ją zostawić na oddziale od razu, ale mama odmówiła 21.gif . Póki co dostała leki i lepiej już widzi. Czeka na wizytę u okulisty i internisty.
milutka
Niestety czasami gdy przestajemy widzieć na oko, chwyta jakiś paraliż, to może oznaczać wylew.

A_KA zdrówka dla mamy .
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.