To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

tesco

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

anax
Nic nie znalazłam na temat tych garnków.Może wy coś wiecie na ich temat.Czy nie jest wygórowana ta cena,czy są dobre.
zamierzam siÄ™ na patelnie grilowÄ….
Tigerek
Podepnę się bo też mnie to bardzo interesuje icon_smile.gif - a nie znam tej firmy.
chyka
Zbieram znaczki, i zamierzam kupić, podobno są dobre, tak słyszałam
anax
czy naprawdÄ™ nikt nie zna tej firmy Thomas
mama Adania
Dziewczyny te garnki są super. To najwyzszej klasy i technologi niemieckie gary. Ja ciągle zbieram te punkty mam juz dwa ten wielki i sredni, a teraz zbieram na głęboka patelnie z pokrywką i dwa mniejsze. Juz kilka razy słyszałam ,że te gary są niedozdarcia :shock
NaprawdÄ™ polecam
Tigerek
No i na taką opinię czekałam icon_biggrin.gif

Mam już uzbierane znaczki na 1 sztukę i powinnam dozbierać na drugą.
blaire
Też zbieram. Tylko ostatnio zapomniałam o naklejkach icon_sad.gif Miałabym już jeden kupon zapełniony...
Owca
Ja też zbieram. Pewnie wystarczy mi tylko na jeden, bo nie robię zakupów w Tesco, ale akurat potrzebuję taki mały i brakuje mi już tylko 5 znaczków icon_smile.gif

Mam noże tej firmy. Są świetne. Dostałam na Lotosie za punkty icon_wink.gif W ogóle bym na nie nie zwróciła uwagi, ale dostałam jeden od mamy i tak się zaczęło. Tylko moja opinia o nożach może być przesadzona, bo do tej pory męczyłam się strasznie z jakimiś no name, których nawet dobrze naostrzyć nie można było, więc trza zachować dystans icon_wink.gif Ale mówię Wam - same tną, paluchy też icon_wink.gif
mama Adania
Powiem wam dziewczyny ,że te garnki poprostu same gotująicon_smile.gif))) a ten wielki zmieścił 35zrazów i to nie małych icon_eek.gif
Jutro ide po tą głęboka patelnię wiec wam napiszę co dobrego przyrządziła:))))))
anax
Dawno mnie tu nie było.Myślałam że będę musiała podbić wątek a tu takie ładne komentarze.
W takim razie muszę coś wybrać.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.